Hledáním ztracených znalostí pro řízení davu tedy lidstva (V.V. Pjakin 21.11.2016)

Politický komentátor a analytik V.V. Pjakin objasňuje, jak se vynořuje státní elita, jež se uchopuje moci a činí si nárok na řízení chodu státu. Je to státní elita každého státu a výjimečně má opravdový zájem o vlastní stát a národ. Nicméně málokdo si je vědom, že je i globální elita (skrytá světovláda), která na mnoho staletí dopředu vytváří své vlastní projekty a určuje každému státu a světovému procesu směr. V USA je viditelný konflikt zájmů globalistů a státní elity během volby nového prezidenta.

Obdobně jako jiné státy i my v Česku máme podobnou samozvanou elitu, která za Jidášův peníz zaprodává a vyprodává náš národ, jeho bohatství a potenciál. Pro zrazování svých národů jsou speciálně takoví budoucí politici dopředu školeni a připravováni, aby co nejlépe mohli manipulovat a ovládat „podřízené“ občany (bez iluzí sem patří i první naše sametová vláda s prezidentem Václavem Havlem).

Následný článek je výňatek z pravidelného pořadu V.V. Pjakina – jsou zde zavedeny pojmy, které umožňují vysvětlit politické procesy a jejich skryté pozadí. Pokud vás článek zaujme, doporučuji shlédnout další videa s komentáři pořadu „Otázka – Odpověď V.V. Pjakina“ na https://www.youtube.com/channel/UCqqiBDbCSAyeqrwJ9r23e_A.

Následujcí text přepsán z titulků videa

https://www.youtube.com/watch?v=oOYrEKOOSFU

Valeriji Viktoroviči, nedávno Jefimov v jednom rozhovoru mluvil o takzvaném kroužku Ščedrovického, o tom Ščedrovickém, a také o scientolozích.

Vy jste dříve říkal, že se prý Blavatská, Rerich a další zabývali hledáním ztracených znalostí, jak řídit dav, ale na nic nepřišli, a Hubbardovi se to povedlo.

Velice jednoduše, vždyť všechno zde leží přímo na povrchu. Hledání budoucího místa pro rezidenci globálního predátoru a hledání ztracených znalostí o řízení, sahá daleko do minulosti ještě k Humboldtově expedici. Probíhalo to v Americe, i u nás, i do Tibetu se vydali.

Jestliže Ron Hubbard (americký spisovatel, zakladatel dianetiky a scientologie, 1911 –1986) vypracovával plnohodnotnou teorii a měl zdroj, na jehož základě to dělal, protože on pracoval takříkajíc se živým materiálem, který dostával, tak Ščedrovickij již využíval hotové podklady a řešil lokální úkol.

On řešil úkol deaktivace tvůrčího potenciálu řídící elity, řídícího sboru SSSR, aby došlo ke stagnaci a mohla být provedena budoucí přestavba, aby ten řídící sbor byl intelektuálně, z tvůrčího hlediska nezpůsobilým.

Konkrétně tento úkol. Řešil to prostřednictvím svých organizačně-pracovních her, lekcí apod. On se nezabýval vypracováním plnohodnotné teorie, jak konkrétně formovat určitý typ lidské psychiky s využitím určitých návyků, profesionálních návyků.

Nesmíte si myslet, že Chruščov nebo Ščedrovickij, že oni… Nebo Gorbačov, že najednou jen tak odněkud vyskočili, jak je u nás zvykem.

To oni, všichni ti analytici, co rozmýšlejí o Trumpovi, oni sami nechápou, co stojí za Trumpem. Jaká síla ho přivedla, a jaký ta síla má potenciál pro exportně-analytickou podporu řídící činnosti, kterou bude zastřešovat Trump.

Trump tomu všemu dá pouze své osobnostní zabarvení, a bude plnit určité úkoly stojící před řízením. Když jsem mluvil o Putinovi a Porošenkovi, že to společnost je vyzdvihuje, tak v daném případě to tam jsou buď globalisté, nebo státní elita. A úkoly jsou formovány právě těmi, kteří vyzdvihují.

Putin s jedním osobnostním zabarvením řeší úkoly globální politiky, kterou uplatňuje, ruské globální politiky, Trump bude s jiným osobnostním zabarvením realizovat to, co má.

Za Putinem stojí určitá, řekneme to takto, informační složka, a za Trumpem také stojí určitá informační složka, která zajišťuje jeho informační činnost.

Když tedy byl zadán úkol zlikvidovat stalinské dědictví a uvést stát do přípravného stádia pro budoucí přestavbu, tak nastoupil Chruščov. Ale on se neobjevil jen tak z ničeho nic, on byl bývalým trockistou a světová revoluce byla řízena z jediného nadnárodního centra a styky s tím centrem světoví revolucionáři nikdy nepřerušili.

Ať už byly přes Kominternu, nebo osobní. Odsud také ty osobní účty jak u stalinského řídícího korpusu, který byl “stalinský” v uvozovkách, protože pokud to bylo za Stalina, tak to neznamená, že byl stalinský. Stejně tak chruščovovský, brežněvovský, a potom gorbačovovský.

Vždy tam byli lidé, kteří měli účty v zahraničí, přitom však byli zuřivými komunisty, bojovali tady za blaho lidu, nebo naopak byli potom prvními průkopníky přestavby. Tyto styky tedy zajišťovaly přenos určitých informací.

Důležité bylo jenom najít člověka z jeho vlastního prostředí, který by byl schopen splnit daný úkol. A takovým člověkem, kterému KGB zajistila možnost pracovat s veškerou partajní sovětskou nomenklaturou, a který na základě svých možností mohl zpracovávat a deaktivovat tvůrčí potenciál partajní sovětské nomenklatury, se ukázal být Ščedrovickij.

Jemu ty informace byly pouštěny, on neustále ty informace dostával a neustále byl o krok vpřed před veškerou řídící elitou, kterou zpracovával tak, jak to bylo rozpracováno ve středisku Ronalda Hubbarda.

Vyznat se v těchto otázkách je dokonce velice jednoduché. Studujte Dostatečně všeobecnou teorii řízení a Koncepci sociální bezpečnosti. Potom všechny ty nesrovnalosti jednoduše hned uvidíte.

Jak spolu například souvisí humanitární pauza v Aleppu a předvolební kampaň v USA. Šestou prioritu můžete na chvilku pozdržet, protože to potom bude znamenat na té šesté prioritě plné vítězství, jestliže tím dosáhnete vítězství na vyšších prioritách v jiných směrech.

To všechno je vidět, znáte-li teorii Dostatečně všeobecné teorie řízení a Koncepce sociální bezpečnosti. Jestli si tedy přejete být v tomto světě samostatnými a přejete si ubránit zájmy své i své rodiny a žít pod mírovým nebem, tak studujte práce vnitřního prediktoru a buďte šťastní.

Do příštích setkání.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR v češtině a slovenštině naleznete na leva-net.webnode.cz
nebo můžete zakoupit na KSBPRESS.cz
Knihy vnitřního prediktoru SSSR v češtině a slovenštině
naleznete na leva-net.webnode.cz
nebo můžete zakoupit na KSBPRESS.cz

Související články:

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.