Seminář s besedou „Minulost a budoucnost Slovanů“ (18. 2. 2017, Vsetín)

Informace o našem původu jsou ukryty v našich kořenech. Nositelé vysoké kulturní vyspělosti byli Slované, patřící mezi původní národy Evropy. Přinesli své duchovní poznání, zvyky, písmo a harmonický způsob života v souladu s vesmírem, Zemí a životem lidí.

Seminář s besedou

Minulost a budoucnost Slovanů“

aneb

Původ, kořeny a odkaz slovansko-árijské
kulturní a védské tradice“

(18. 2. 2017, Vsetín)

Slovanské posvátné místo

18. února 2017, sobota  9:00 – cca 17:00 hodin
Místo konání: místnost v podkroví, Smetanova 970, Vsetín (vchod vedle řeznictví U karkulek)

Přednáší: Ing. Mojmír Mišun a Blanka Růžičková

Cílem semináře je seznámit se s našimi zamlčenými a slavnými slovanskými dějinami, kulturou a duchovní tradicí. A převzít z ní to nejlepší, co nám umožní účinně a samostatně se rozhodovat o naší přítomnosti. Neboť zatím jsme manipulování a využívání pro záměry mocných – a proto i my můžeme převzít odpovědnost za sebe a aktivně si vytvářet svou vlastní realitu.

K probíraným tématům bude průběžně následovat beseda pro možnost si ozřejmit a ujasnit důležité pojmy a informace. Důležité je porovnat si svou současnou zkušenost s rozpomínáním vlastní duše.

HLAVNÍ TÉMATA:
Mojmír Mišun: Důležité události slovanského kalendáře a příchod předků Bílé Rasy na Zemi • Původní pravý význam slovanských slov a princip tvoření slov • Slovansko-Árijské Védy • Pradávné poznání Slovanů a Árijců zachované v indických Védách • Nahrazení slovanské víry křesťanstvím aneb „restart evropské kultury“ na jiných základech • Srovnání západní a východní duchovní tradice a kultury • Bohové Slovanů a jejich mytologie  – Hlubší pohled do duchovní védské a křesťanské symboliky •
Blanka Růžičková: Slovanský vztah k umění (kroje, pohádky a šperky) • Skutečnost slovanského písma (návaznost na hudbu a zpěv) • Možnost zakoupení pohádek a DVD Beskydské pralesy atd.

Cena: 540,- Kč. Zajištěno drobné občerstvení, káva, čaj.
Kapacita je omezená, proto je nutné přihlásit se předem do 13. 2. 2017:
Ing. Mojmír Mišun, mobil: 608 420 584, e-mail: info@slovanskakosile.cz

Související články

Související a inspirující videa

   

   

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, přednášky, semináře. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.