Jak připravit suricu – nápoj bohů (Katěrina Vesta)

Surica je to nálev z bylin, který necháme stát na slunečním světle. Je nápojem Bohů – obřadný nápoj, který se pil při různých rituálech, abychom se naplnili silou slunce, protože Surica je tekuté slunce.
A tato sluneční energie pak dopadá do našeho nitra, do našich orgánů, do našich buněk. A my jsme rozzářeni silou tohoto slunce.
S láskou,
Kateřina Vesta (Labutí princezna) – Beregině Rodu,
Vedoucí slovanský praktik, léčitel, tarolog, parapsycholog,
autorka kurzu: „Vesta – ženská slovanská magie”, „Veduna – průvodce žen“

Jak připravit suricu

Buďte zdrávi, drazí přátelé. Jsem Katěrina Vesta a dnes vám chci říct, jak připravovat suricu, nápoj bohů. Co to je surica? Je to nálev z bylin, který necháme stát na slunečním světle.

Do surice patří několik ingrediencí. Jsou to různé byliny, které můžeme použít sušené nebo čerstvé, podle ročního období. V létě sbíráme byliny, které nám dávají sílu, protože jsou čerstvé. Nejlepší byliny jsou ty, které vyrostly na naší zahradě. Ale jestli zahradu nemáme, tak si můžeme byliny nasbírat na lukách a na krásných místech, tam kde nejsou auta.

V zimním období použijeme byliny sušené, které jsme buď sami nasbírali, nebo koupili v dobrém obchodě s bylinami. Jaké druhy bylin použít? Dobromysl, lípu, kopřivu, heřmánek, libovolné květy, které známe. Samozřejmě, jestli nějakou bylinu neznáme, tak je lepší se zeptat zkušeného člověka. Je lepší používat ty byliny, které jsou pro nás vhodné, protože někteří lidé trpí alergiemi.

Proč se vlastně nápoj bohů připravuje. Je to obřadný nápoj, který se pil při různých rituálech, abyste se naplnili silou slunce, protože surica je tekuté slunce. A tato sluneční energie dopadá do našeho nitra, do našich orgánů, do našich buněk. A my jsme rozzářeni silou slunce.

Jak nápoj připravit. Je to celkem jednoduché. Vezmeme si byliny, o kterých jsem mluvila sušené byliny, a postupně je vkládáme do sklenice. Dále potřebujeme med. Medu budeme přibližně potřebovat 150 gramů na třílitrovou sklenici. Med do ní vlijeme. Dále vezmeme vodičku.

Proneseme zaříkání a přitom ji lijeme do sklenice. Řeknu zaříkání:

Dano, vodičko, zdraví studničko,
z rohu tě liji, Rode, Tatíčku prosím Tě:
dej nám zdraví, a očisti naše těla,
osviť naše úmysly
jako ranní paprsek rodná luka a lesy osvětluje.
Život se zrodil v tobě,
osviť Život v tělech a duších našich,
ať je síla v Rodě našem,
a ať děti naše se stanou desetkrát silnější,
dvacetkrát bohatší, stokrát moudřejší než my.
ať se tak stane,
sláva Daně, vodičce, zdraví studničce.

Vše v naší sklenici dobře promícháme. A postavíme ji na okno. V zimě postavíme naši suricu na okno, a budeme ji mít doma v domácím prostředí. V létě, když je možné vyjít ven do přírody, tak postavíme suricu přímo na slunce, do přírody, kde může stát přímo na slunci. Na noc ji bereme domů. Celé tři dny ji vynášíme ven na slunce.

Po třech dnech

Takto jsme připravili suricu, nápoj bohů. Stála na slunci tři dny. Teď ji přecedíme a přelijeme do druhé sklenice.
A tak ji necháme. Byliny, které zůstaly ze surice, vylijeme na zem. Dáme je zemi zpět. Kde jsme je vzali, tam je navracíme.

Když budeme chtít připravit novou suricu, vezmeme si nové byliny. V zimě si vezmeme sušené, a pak zalijeme naši třílitrovou sklenici vodou. Chci říct, že nejlepší voda na podobné kouzelné nápoje pramenitá voda, nebo voda z léčivých pramenů.

Suricu pijeme, aby v nás byla síla slunce, aby v nás působila sluneční energie, sluneční aktivita. Je velmi dobré, když ji pijí muži, aby si udrželi svou jasnou mužskou sílu, aby se jim vše dařilo, aby měli sílu na všechny své projekty, touhy a přání.

Byla s vámi Katěrina Vesta. Přeji vám, aby se vám splnila vaše přání.
Ať se tak stane. Hurá.

~~~

Původní název videa: Катерина Веста_ КАК СДЕЛАТЬ СУРИЦУ – НАПИТОК БОГОВ

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.