CHOROVOD JAKO RUSKÝ SLOVANSKÝ SYSTÉM SAMOOVLÁDANÍ

DRUHÉ POSLÁNÍ OD RODA SLOVANSKÉHO (Igor Polujčik)

CHOROVOD JAKO RUSKÝ SLOVANSKÝ SYSTÉM SAMOOVLÁDANÍ

Jedna ruka shora, druhá ruka dole, a jdeme pomálenku…

Přeměna našeho života s parazitického na tvořivý a kreativní vyžaduje nových základu společenského fungováni. Pyramydalní system vladnutí tipa ” ja jsem tady šef a ty jsi idiot” už nefunguje, a celý boj spočívá v odstranění šefa idiotami a obsázění pohodlného místa. “Zabít draka” aby samím stát tím drákem, tak dáse přeložít většinou program, které kritizují vladu.

Nabizím spůsob nepyramidalní systemy řizení společností, který bude stát na záčatku Globalní Reformy. Tento obráz vzníkl po Druhém Poslaní Roda, který je nebesným Otcem Boha Peruna, Velesa a dál všeho Roda lidského. Po prvním Sdílěni Roda, vzniklo spoustá otázek ohlědně chorovoda, kak zprávně vodít chorovod ? Ve směru hodinových ručicek nebo ne a proč? Jak správně pohybovát se mužskému a ženskomu chorovodu? Jak držet ruce?
ROD odpoveděl:” Chorovody jako kytky, existují ženský a mužský směr, které vytváři spirálu v čase a prostoru. Jsou mnohoměrny, mnohodemenzionalny. Naplňuji mě takovou sílou, aby ja mohl bojovát s temi parazitami, který nemají Duši. S bolesti v srdce ja nechál odejít mé děti, které vědli vás ke mně, takové jako Zadornov,Levašov a jiných dětí Světla. Dulěžite taky se podivát mým detém na tu sílu, s které oní vytváří své přání. Většina lidí neví jak jí využít. Stáčí trochu nepozornosti a slovo stavá se Javi, realitou. Tento svět který jích obklopuje oni stvořili svými ošklivými slovámi a přánimi. Chcu taký upozornít na silu mýšlenky, kterou vůběc nevyuživáji. Chaos v hlavě, chaos na jazyku, chaoc v citéch. Udělejte v tom pořádek. Největší síla jeto Láska. Láskou stvořený všichní Světy! Tvořte své Světy! Ja vám dal všichní možnosti, mé milováne děti! Tvořte. Silu, moudrost a Lásku! Za vším je Rod. Váš Otec.”

Co tyká se směru chorovoda, to jak jsme diváme se tak i pohybuje se. Existují zrcádlové světy, a v tichto světéch hodinová ručička se pohybuje v opáčném směru. Jsme s vámi nacházime se ve svém světe a u nas vše jak má být. Jestli jeto mužský chorovod, to pravá ruka musí být shora, levá dole. Ženský chorovod má směr vlevo a levá ruka shora.

CHOROVOD jeto narodní kruhový rituální tanec. Jeto nejstarší druh tance, který obsahuje rituální a nerituální záměr, zpěv, hry, tanec, hry na hudebních nástrojích. Každý zůčastněný jak přijímač tak i vysílač v širokém zvukovém diapazonů i v pohýbů. Jeto nejen nejstarší tanec, ale i nejsložitější tanec, protože vyžaduje synchronizace velkého množství lidí v čase a prostoru, ve zvukových prostoréch, v myšlenkách a forméch.

Do nás došli jednodůche detske chorovody kolém stromečku na Silvestra nebo “Karavaj-karavaj”na oslavu narozenín. V chorovod vstavál každý, bez rozdílu na stavu zdrávi, věku nebo zvýku. V chorovodě projevovála se a dostihála dokonálosti celá struktura společného vzajemného působění. V chorovodě všichni musí vzít jednu notu, jeden ton,jednu myšlenku, udělát stejný krok, jinák struktura bude zničena a nebo nevyjde v plné formě. Vnitřní strukturu chorovoda mužeme sebe představít jako jihlu s nití a uzlikém na konce. Nejsilnější na začatků (jihly) vytváří směr a ton, za nimi pokracuji ostatní (nitka) a uzlík (nejslabší členy chorovoda). Každému najde se místo, káždého podpoří nejen v chorovodě ale i u kuláteho stolu a chybý doprovází jen smíchém a žertém. Tohle spůsoběné moralním lidským systemém přežití, gdy dosahnout uspěchu musí všichní zůčastněné. Dulěžitým cilém chorovodu – ritualní okamžik, který snažili se z nás vytrávít podlední třista let. Ritual nebo OBRJAD – OB-RJAD – obščí (společný)rjad – soubor několika lidských javlenij, proběhajicích jeden za druhým. Obščíj rjad (společný rjad) lidí spojují všech zučastněných v řadnou stukturu se společným cílovým směrém. Všechno to mají slováně ve své krvé uložené od věky k věku.

Potřebá vratít se je svým kořenum, svým tradicem. Představte si , takové chorovody na náměstích velkoměst se společnymi mýslenkovými obrazy! Potřebá postavít v spolecný obščí řjad – OBŘAD (ritual) – chorovod slovánský národ, aby on procitíl sebe jako národ a vyšel s mnohověkového otroctví!

Jsme dlouho sedeli v lesach u ohně, jedli kaši a popijeli bylinkové čaje a teď přišel čas vratit se do měst a spojovát lide v chorovody na náměstích, obchodních centréch, všude. Přes národní ritualy znovůzrodít v lidéch zvýky propojení a synchronizáce, postavít všech ve společný jediný řad, znovozrodít Državu Světla, Velké Rusko, všichní slováné, Slovánskou Državu Světla a Mira na celé planětě! V tento okamžik, kosmonauty i vyšky se zbraněmi, armady a specialní služby, statní organy kolonialní administrativy zmizí, protože stratí sílu, protože všichní lide najdou své místo v Chorovodě, a všichní nelidi, demony, parazity zmizí, pritože prostě nevýdrží tak velké pozitivné energie spojení lidí!

A tohle musíme udělat! Jeto tak jednodůché. PRAVÁ RUKA SHORA, LEVÁ RUKA DOLE A JDEME POMALEŇKU…

Překažkou v tom to procesu bude úrověň nášeho dvourozměrného vědomi. Lidí zvykli na pyramydalní spůsob existence a společný řad muže se zdát složitým. V chorovodě začináme jedním věducím s jednoduchého pohybu jako ” kapusta”. Centrum jeto uslovní střed каpusty , kolém kterého vytváři se listečky, vytváři nové kvality, jakoby objimáji sebou centrum a vytvařejí ” капустu”, а pak vědoucí vychazí s centra a všichní ostatní za ním vytvařejí kolo. Vědoucí jen ukazuje směr a vytváři okraje kytky, a ostatní lide opakuji, vytvaři ruzné otočky prvičné mýšlenkové formy. Kdo cití svuj talent k liderstvu muže být vědoucím. Jestli vědoucí spleté kroky, směr, všicníbto hned pochopí, i sam vědoucí první. Náš OBŘJAD natolík složitý a pěvný, že mužeme měnít její strukturu a cím každý okamžik. Tak to bylo i v minulostí slovánského národa. Byla cíl přejít řeku-okamžita přehodnocení situace, byla cíl odehnát medveda-společný( obščíj řad- obrjad) přepravěn. Tím slovánský národ vždy byl Vitezém v boje, neunavným v práce a zajímovým v technologijech a vědéch a jednodůchým v komunikacé s jinými národy. Skrz vysoké vibráce národních oslav jsme byli napojené na svůj Rod, Národ a Rodinu (Země). A tihle schopností nami neutráceny.Máme je ve své krve, své Rodové paměti, v Duše.

Chorovod muže zastavít války mězi národy, vytvořit přiznivé počasí a úrodu a těžké chvíli zrušit cizí parazitické myšlenky a energetické struktury. Mužeme i teď, spojit se, za ruky a vytvořít kruhovou energetiku. O tom nás o žadá náš ROD. Všicni změny ve světě musíme vytvořít jsme sami. Zvýše nám samozřemě pomužou, ale musime jsme sami obléct krásné oděvy, sukně, šaty, vstát ve společny Obščí Řad, složít spravně ruce.

PRAVÁ SHORA, LEVÁ DOLE A POMALEŇKU JÍT DOPRÁVA, KROK ZA KROKÉM, S MYŠLENKOU NA SÍLU, MOUDROST A LÁSKU!

Zdroj: Facebook Jeleny Juránkové

banner - 2018-10 Hledame prekladatele z Rustiny

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.