Šamanská cesta za bohem Koljadou (25. 12. 2018, živý webinář s Namu)

Záznam z webináře bude ke zhlédnutí do 2. 1. 2019 na této stránce:

Aktivace tvého vnitřního slunce

Setkání s bohem KOLJADOU a bohyní LADOU

KOLJADA-2018 s Namu

Ahojte,

blíží se vánoce, a tím i svátek slovanského boha Koljady.

Před pár lety jsem právě s tímto bohem měla silný zážitek s úžasnými následky. V rámci šamanského cestování to byl zážitek, na jaké jsme my šamani celkem zvyklí – ale potom!

To, co následovalo, byla úžasná tvůrčí energie, která mne lehce a radostně nesla k realizaci mnohého, o čem jsem snila, a také mnohého, co by mne před tím ani nenapadlo! Určitě mne před tím například nenapadlo, udělat si webové stránky a dělat videa a webináře. Měla jsem stále dobrou náladu, život mne bavil, tahle nová energie mne uvedla do akce, a zároveň mne inspirovala.

Vydrželo mi to v této silné podobě asi tři měsíce, pak se to zeslabovalo. Tuším, že to byly staré návyky a programy, které se postupně zase vrátily – ale ne úplně. Něco z toho tvůrčího slunce mi zůstalo. Proto tuto šamanskou cestu za bohem Koljadou opakuji každý rok.

Ráda bych vás také vzala na krátkou šamanskou cestu, za účelem setkání s bohem Koljadou. Přitom doufám, že i vy budete obdarováni tou úžasnou energií, třeba abyste mohli vyřešit své osobní problémy, a začít tvořit dobré věci pro lidi, přírodu a Zemi. Je nás totiž potřeba! Každý má nějaké dary a talenty, a ty musí vejít do života, a je jedno, jak si při tom připadáme nedodělaní a nedostateční.

Obrazně řečeno, je jedno, jestli vás bolí noha, nebo se rozcházíte s přítelem, důležité je, abyste se dali do pohybu a své talenty a dary k dispozici ostatním. Když budete čekat na dokonalost, nebude z toho nic.

Důležité je začít a rozvíjet se!

Před mým úplně prvním webinářem jsem myslela, že snad umřu. Nemohla jsem dýchat, a zdálo se mi, že ani srdce netluče. Vážně mne napadlo, že to bude pěkně blbé, když umřu před kamerou. Ale ne, snad bych to stihla v poslední chvíli ještě vypnout…

Ne, že bych i teď, po roce a půl, nebyla trochu nervózní, před webinářem. Ale je to jen takový lehký vánek nervozity, oproti tomu, co jsem prožívala na začátku.

Tuším, že i vy se s tvůrčí silou KOLJADNIKU dostanete do nových rozměrů svého bytí. Energie, lehká a radostná, vítězí! Proto vás zvu na webinář (živý webinář zdarma):

Kolada-Koladnik (Buh Koljada)

 SETKÁNÍ S BOHEM KOLJADOU
A PŘÍMÁ KOMUNIKACE

se bude konat online
25. 12. 2018 ve 14.30, a bude trvat asi 30 minut.

 
Z webináře bude záznam, který bude k dispozici asi týden, tedy v té době, kdy je svátek KOLJADY aktuální. Ale abys měl přístup, je potřeba se přihlásit.

*
A pokud tě zajímá osobní kontakt i s dalšími bohy, můžeš pak sám podle svých potřeb a uvážení komunikovat i s nimi – stejným způsobem, jak vám ukáži na webináři.

Koljadu jsem vybrala proto, že jsem s ním už měla velmi zajímavou zkušenost, no a nyní budou vánoce, jeho svátek, tak je právě teď na to ten správný čas.

Jeho symbol neboli obereg je osmiramenná svastka – symbol aktivního slunce. Jmenuje se KOLJADNIK, někteří mu říkají KOLOVRAT. Podle tradičního podání posiluje mužskou tvořivou sílu, uskutečňuje na zemi obnovu a přeměnu k lepšímu, je to symbol vítězství světla nad tmou a světlého dne nad nocí. Kromě toho, dává mužům sílu k tvůrčí práci i v bitvě s nepřítelem.

Je to mužský pól k opačně se točícímu LADINCI, který přináší lásku, harmonii a štěstí v rodině. LADINEC nosily dívky a ženy jako ochranu před zlými energiemi.

Bůh KOLJADA i Bohyně LADA budou při webináři přítomni. LADA proto, aby sílu koljadníku, která je mužská, přizpůsobila a sladila pro ženy. 

*
Tady najdete celou řadu dalších oberegů, pokud se zajímáte o slovanství: Věra Ovečková – oberegy

*
SEŘAZENÍ ENERGIÍ A VHODNÝCH POSTUPŮ V ČASE ADVENTU, SLUNOVRATU, VÁNOC A POTÉ:

  1. ADVENT: Čas formulace a zkonkretizování našich přání, plánů, vizí budoucího roku
  2. PŘEDSLUNOVRATOVÁ NOC: Buďme vzhůru u svíček, a vyprávějme si příběhy a pohádky, kdy dobro zvítězilo nad zlem, světlo nad tmou. Tak překleneme fyzickou tmu duševním světlem.
  3. PRVNÍ SLUNCE PO SLUNOVRATU: první den nového slunce (setkání s bohem Koljadou a aktivace koljadníku)
  4. VÁNOCE: Někdy se to bere tak, že to nové slunce se ve skutečnosti upevní, energeticky začne působit až za tři dny po slunovratu. To jsou potom ty dva vánoční svátky, které začínají setměním den předem, tj. na štědrý večer. Proto je 25.12. ve starém ruském kalendáři svátek boha Koljady. Nyní můžeme požádat o sílu k uskutečnění našich plánů a vizí – v zájmu dobrého vývoje všehomíra.    
  5. PO VÁNOCÍCH: Slunce je v rámci roku ve svém počátku a ještě tak týden lze kontaktovat boha Koljadu.

 
Od noci před Slunovratem počínaje setměním (u mnohých národů začíná den ne v půlnoci, ale setměním, tak jako život začíná ve tmě matčina bříška) je 12 dní, které jsou něčím zvláštní. V tu dobu se tradičně nesmělo pracovat, a v žádném případě se nesmělo šít a prát a rozvěšovat prádlo. Místo toho se denně vykuřovaly všechny místnosti domu, stáje a hospodářské budovy, říkaly se ochranné modlitby. Lidé byli naladěni chránit sebe a to své, včetně nového slunce ve svých duších, před zlými silami, které právě v této době měly lehkou práci – neboť síla slunce, světla, dobra byla ještě malá.

Na druhou stranu, Sluneční rok má o 12 dní více než Měsíční rok. Těch 12 dní patří pod vládu Slunce, bez vlivů Měsíce.   

Těch 12 dní je u konce 2. 1. odpoledne při začínajícím stmívání.
 

Proto přejme v době adventu a v okamžiku rozsvícení svíček na stromě života všem bytostem dobro, blahobyt, pohodu, zdraví a poznání. Všem, včetně sami sebe. Neboť i my jsme součástí jednoty stvoření.

Krásné vánoce Vám přeje šamanka Namu, a těším se na vás na webináři!

Web: https://samanka.paprsky1.com

Trochu povídání a pozvánka – o šamanismu a vánočním webináři

 

Kolada-Koladnik (Buh Koljada)

Колядник – Koladník/Koljadnik (Kolovrat)

Symbol Boha Kolady, který uskutečňuje na zemi Obnovu a přeměnu k lepšímu, je to symbol vítězství Světla nad Tmou a Světlého dne nad nocí. Kromě toho, dává mužům sílu k tvůrčí práci i v bitvě s lítým nepřítelem.

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, přednášky, semináře se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.