HROMNICE na Revice (2. – 3. 2. 2019, Vizovice)

plakat Hromnice na ReviceMilí přátelé,

bude tomu už skoro rok, co jsme prožili v Uh. Hradišti příjemné setkání u příležitosti svátku „HROMNICE“. Prožitky, které nás naladily do RA-dosti, „vyklidnění“ a touhy společně tvořit nás opět oslovují. Říká se, že „na Hromnice o hodinu více“ – SVĚTLA, takže koho přitahuje tato příležitost k setkání dne 2. – 3. 2. 2019 na Revice – Vizovice. Je potřeba se přihlásit dopředu na obcina.uherskehradiste@seznam.cz, popř. tel.+420 603 236 316 Alša.

Zároveň je potřeba nahlásit, zda-li budete mít zájem o bezmasé jídlo na sobotu oběd + večeře, neděle oběd (není podmínkou objednat všechna jídla, je možnost i jednotlivě) v ceně za oběd 100,- Kč a večeře 90,- Kč. Předběžně s vedoucí Reviky domluveno menu:

Sobota oběd: Polévka zeleninová, vegetariánská svíčková, dvě vajíčka natvrdo, knedlík
Sobota večeře: Halušky s brynzou a smaženou cibulkou
Neděle oběd: polévka luštěninová, smažené žampióny, vařený brambor, tatarka(salát)

Platit se bude předem v sobotu zároveň s ubytováním při příjezdu (popř. v pátek).

Ubytování, které si prosím každý sám objednejte na svá jména dle svých možností a potřeb: www.revika.cz/ubytovani v hlavní budově s vedoucí Reviky Ing. Kadlčkovou.

Je potřeba si objednat do 10. 1. 2019 z toho důvodu, že je podmínkou, aby nás bylo na ubytování ze soboty na neděli přihlášeno alespoň třicet zájemců, protože „jen“ pro nás bude potřeba vytopit patro, kde se nachází pokoje. Je potřeba mně nahlásit kdo se má zájem zúčastnit a kdo se ubytuje ze soboty na neděli, aby se vůbec mohlo konat naše setkání, jelikož v prostorech hlavní budovy by se topilo z tohoto důvodu. Vzhledem k tomu, že je zimní období a jsou náklady na vytopení velkého sálu, který se musí pronajmout na chorovody, tak na uhrazení nájmu pro chorovody je potřeba přispět částkou 50,- Kč na dospělou osobu. Pokud budete mít potřebu se na něco zeptat, tak volejte nebo napište, budu-li vědět ráda sdělím.

S úctou ke VŠEMU a VŠEM. Alša

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, přednášky, semináře se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.