O konceptuální moci (Viktor Alexejevič Jefimov)

Pokud chápeme informaci, tak se nám mimo slov musí formovat nějaké obrázky a představy. Pokud představy nevznikají, tak nebude porozumění. Porozumění, to je spojení slova a obrazu. Proto moje slova, pokud se vám nepřevedou do nějakých obrázků, podobenství, tak tudy vejdou a tudy vyjdou. Nic nezůstane. Proto je velmi důležité přemýšlet.

Přemýšlet, to znamená pokusit se sloučit ty obrazy, které stojí za mými slovy s těmi obrazy, které se tvoří ve vašich podvědomých úrovních psychiky. Protože porozumění a chápání je spojení slova a obrazu. Jenom to poskytne porozumění. Tehdy si budeme vzájemně rozumět.

Pokud máte jen slovo, např. slovo „luk“ (cibule, luk), můžeme se jak chceme dohadovat o jeho významu, potom vyjde najevo, že já jsem měl na mysli luk na střílení, vy cibuli a náš spolubesedník zelenou louku. Proto byly naše představy rozdílné. Jiná situace je, když obrazy jsou a slovo není. K takovým jevům se vztahuje konceptuální moc. To znamená na úrovni takových vnitřních pocitů je pochopitelné, že ano, řídí to nějak jinak. Zdá se, že ne vláda, ne prezidenti, ale probíhá to všechno jinak. Ale není slovo. Kdo – co nás řídí?

Zavedeme nový termín. KONCEPTUÁLNÍ MOC. Dokud se tento termín nenaplní slovy a obrazy, nebudou výsledky. Pokud mluvíme o Konceptuální moci, zobrazil bych systém řízení takto:

System rizeni (Viktor Alexejevic Jefimov)

Zde Konceptuální moc a tady pokračuje přes systém politických stran, levých, pravých, středových, je to jeden mechanismus. Někomu se zdá, ten je pro Žirinovského, ten pro Gajdara, ten pro Javlinského… Ten, kdo uskutečňuje konceptuální řízení, vždy formuje systém politických stran. Levých, pravých, středových. Za účelem řízení společnosti.

Protože někdo je orientován na Žirinovského, někdo na Javlinského, někdo na Gajdara… Dají se dohromady všechny společenské nálady a přiměřeně tomu se vybírají „pastýři“ pro celé spektrum nálad. Toto je abeceda (základ), doufám, že je to tak vnímáno. Všechny strany jsou jeden mechanismus. Je řízen z jedné peněženky přes různé pokladníky. Boj mezi nimi, to je divadýlko pro lůzu. Nelíbí se ti ten, jdi k druhému.

I když my dnes říkáme, že můžeme vytvořit řetěz svázaný ne s Konceptuální mocí vnější, ale s naší vlastní, ruskou. Protože zde je nutná míra pochopení. Dále jde přes strany působení na standardní systém řízení, který znáte z učebnic. Zákonodárná moc, výkonná moc a soudní moc. Koridor se určuje odshora (Konceptuální moc). Buď jde země tudy, nebo jde tudy.

druhy moci a jejich spolupusobeni

Jak se má po tom koridoru pohybovat, aby z něj neuhýbala, aby byl pohyb rychlý nebo pomalý. Ten, kdo uhne, dostane přes prsty pomocí soudní moci. To je mise těchto tří větví moci, o kterých nám říkají, že odtud probíhá řízení. Já tvrdím, že řízení odtud neprobíhá. A žádný vztah k blahu národa tento systém moci nemá. Vše probíhá zde.

A co je Konceptuální moc? Je to vyšší hierarchická úroveň společenského řízení. Vyšší hierarchicky objemnější úroveň společenského řízení zakládající se na určitém chápání světa. Konceptuální moc má šest priorit řízení. První priorita: světonázorová. Druhá: historická, chronologická. Třetí: ideologická. Čtvrtá priorita: ekonomická, světové peníze. Pátá priorita: genetické zbraně. A šestá priorita: vojenské zbraně.Řízení má vždy při řešení jakýchkoliv problémů pořád stejné postupy.

Pravda a dve lzi (Viktor Alexejevic Jefimov)

Je nějaká pravda, kterou znají pouze zasvěcení. A je nějaká lež. Proto, aby národ nebo lůza neřešila toto dilema, to nebo ono. Lež se dělí vždy na dvě lži. Lež číslo jedna a lež číslo dvě. A sem je vhodné umístit národ. Teď jsem nucen se trochu opakovat… To, co bylo už v předchozích lekcích, aby byl výklad celkový. Tak národ je zde.

Zasvěcená elita, která si před třemi tisíci lety uzurpila systém řízení, ta je tady. Vše, co říkám, nemá žádný vztah k teorii světových spiknutí, nějakých světových vlád. Toto všechno je také vymyšleno k tomu, aby ti lidé, kteří začínají něco chápat, byli zamotáni do druhé lži. Ne kvůli poskytnutí pravdy. My říkáme, řízení se neuskutečňuje pomocí světových vlád, spiknutí, ale na úrovnibezstrukturního řízení. Tj. mimo strukturního řízení je ještě bezstrukturní řízení. Nadstátní řízení podle systému Konceptuální moci pracuje jako bezstrukturní a má těchto šest priorit řízení.

Zdroj: Lekce pro starší žáky a další přednášky (Viktor Alexejevič Jefimov)

Související články:

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.