Když otrok přestane být otrokem (Viktor Alexejevič Jefimov)

Situace se vyvíjí tak, že algoritmy formování lidské psychiky, algoritmy globální kontroly člověka transformací na plankton nefungují, za tři tisíce let nejsou dokončeny do ideálního stavu. Dávno je dokázáno, že otrok nikdy nebude dobrým otrokem, pokud bude chápat, že je otrokem, když vlastně dostal pouta, když dostával příkazy.

Pak bude vždy znepokojen se situací a snažit se z této situace dostat. Proto by schéma otroctví mělo být postaveno tak a jen tak bude účinné, když ani jeden z otroků si neuvědomí, že je otrokem. A proto byla vymyšlena velmi jemná, taková informačních zbraň, která se nazývá v současné globální civilizaci nazývá finanční kreditní systém systém s nenulovým procentním úrokem.

Tedy pokud máte kreditní úvěr s nenulovými úroky, tento systém se exponenciálně vyvíjí a exponenciální vývoj je principem vývoje rakoviny. Může parazitovat na nějakém organismu určitý čas ,ale pak ničí organizmus a ničí i sebe, proto historie civilizace založená na lichva je příběhem neodvratných periodicky se opakujících krizí, periodicky se vyskytujících černých a bílých pruhů. Je spojena se zvláštní zájmem 1 % lidí a je v zásadě dostatečně rychle matematicky analyzovatelná. Aby bylo možné řešit tyto úkoly, používá se metoda kulturní spolupráce.

Když obecně hovoříme především o potřebě kamarádit se s tím a tím a tak dále a rozvíjet ve společnosti toleranci. To znamená, tolerance předpokládá spuštění mechanismu pseudokulturní spolupráce, tolerance. Pokud se podíváme na původní význam tohoto slova, vyšel dokonce z lékařské vědy. Tolerance předpokládá nedostatek ochranného mechanismu v organismu proti subjektům, které jsou pro tento organismus cizími prvky. To znamená, že ve skutečnosti je to oslabení imunity, nedostatek imunity. Tělo je vystaveno možným důsledkem škodlivých odlišných druhů externích faktorů.

To, co se dnes nazývá tolerance, je ve skutečnosti totéž. Předkládají se nám jakákoliv fakta, jevy, které jsou absolutně cizí naší přirozenosti, naší genetice, naší kultuře, ale od nás požadují toleranci a říkají nám, že je třeba spolupracovat se všemi. Ale to je pokus o přeformátování našeho vědomého genetického kódu, porazit našeho ducha spravedlnosti, o kterém jsme dnes povídali na naší konferenci, protože tento duch spravedlnosti je jediná věc, která stojí v cestě globalizátorům v rámci současného konceptu řízení společnosti.

Když se tyto informace začaly objevovat, a to bylo už před 25 lety, opravdu jsme neočekávali, že se tak rychle rozvinou, protože pokud jde řeč o procesech trvajících tisíce let a které se vytrvale rozvíjely tisíce let, jejich vážné změny se udály v rámci takříkajíc pěti až deseti let nebo života jedné generace. Není to tak jednoduché, ale naštěstí vynález dnešní civilizace jakým je internet však řešil úlohy jiného civilizační paradigmatu a je pravděpodobně rysem tohoto momentu, protože v každém případě je aktivován algoritmus božího vedení s ohledem na ty směry, které se ve svém návrhu nacházejí v božské prozřetelnosti.

Zatímco nyní to vypadá neobvykle, protože tyto informace nejsou dostatečně šířeny. V současné době je vše dostupné všem a já jsem teď v různých městech a v různých zemích s náhodným člověkem konverzoval, ale pokud on sám tyto informace o tom nezná, tak si hned vzpomene. Ano, ukazuje se to, mám souseda, včera jsem byl v Moskvě také ke mně přišel jeden známý pracovník, který vůbec nevěděl o tom, že tam nepracuji, ale mám nějaký zájem jiného směru. Je to můj soused, chatař a velmi dobře mě zná.

Prakticky nyní je nemožné se ukázat v nějakém auditoriu, kde by někdo neměl informace spojený s Koncepcí Společné Bezpečnosti. A samozřejmě se mění informační stav společnosti a vy víte dobře o efektu blechy a lidoopa. To je, když se hromadí informace ve společnosti a jaký to může mít vliv na události v ní. To se už stává vlastností společnosti. Když člověk obecně plní hospodářské vládní úkoly, nachází se v tomto informačním poli. Zde neexistují žádné rozpory, protože taková je země, svět se změnil, vlastnost planety. Máme být na co hrdí.

Zdroj: Lekce pro starší žáky a další přednášky (Viktor Alexejevič Jefimov)

Související články:

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.