Technologie egregoriálně-matričního, bezstrukturního řízení (Viktor Alexejevič Jefimov)

Gen zotročování – proč lidé kouří

Pokud se podíváme na historii lidstva a pozorně zanalyzujeme minulost, řekněme za posledních 3-4 tisíc let, tak uvidíme určité tendence stabilně se vypočítávající se tisíciletí. A pokud pozorně studujeme historii starověkého Egypta, tak se nám mnohé vyjasní. A to i s životem dnešních dnů. Protože dnes víme, jak bylo sestrojeno schéma řízení ve starověkém Egyptě. Byli faraóni… Faraon se považoval za božstvo pro všechny lidi. A ve stejném čase…

Dnes již víme, na rozdíl od tehdejších poddaných faraóna, že byli ještě žreci. 11 žreců severu, 11 žreců jihu, kteří vybírali, dosazovali a i řídili faraony. No, věřit v to, že tento systém (konceptuální moci), který jednou začal fungovat někam zmizel, je absolutně neudržitelné.

Proto mluvit o tom v přísně vědeckých termínech s vědeckými odkazy, jak to bývá, není možné, protože… V tomto sestává podstata hermetické (skryté) koncepce řízení. Tj. principy řízení, ony jsou… hermetické. Tj. informaci o tom se do světa nedávala. Tj. tak, jak se nezveřejňovali informace, co bylo nad faraonem ve starověkém Egyptě, tak dnes se nezveřejňují informace o těch strukturách a těch jevech, které vycházejí za rámec obecně přijímaného vědeckého poznání.

To nejhlavnější, co je třeba chápat je, že skutečné řízení lidstvem se realizuje bezstrukturním způsobem, principy egregoriálně-matričního řízení. Tedy nevidět ani řídící, ani struktury. Ale nehledě na to, procesy se vyvíjejí v potřebném směru pro globalizátory. A toho lze dosáhnout díky tomu, že na člověka se můžeme dívat jako na energo-informační systém, a psychiku člověka lze programovat. Pokud člověk nechápe, že se stává objektem manipulace, a ze subjektu řízení se stává objekt, on se chová jako biorobot řízený na dálku pomocí technologií egregoriálně-matričního, bezstrukturního řízení. Doslova visí nad ním nějaké informace a on se chová v rámci vymezených hranic. Přijímá všechny kroky jako „své vlastní rozhodnutí“, na které nemá absolutně nikdo vliv.

Znám také velmi mnoho vážných, moudrých lidí, kandidátů věd, podnikatele… Když jim říkám, že jejich závislost na kouření není vůbec jejich vlastní výběr, je to výsledek ovlivňování „z venku“, kategoricky s tím nesouhlasí. Oni říkají: „To, že kouřím, je pouze moje vlastní rozhodnutí, nikdo nikdy na něj nemohl mít vliv.“ Bohužel, taková je míra chápání… Kouření, tak i všechno ostatní, to se samozřejmě přináší a uměle ukládá do stereotypů chování pomocí obrázků, pomocí filmů, TV…

Protože člověk žije na principech „imprintingu“. Tj. lze slyšet mnoho, ale člověk reprodukuje hlavně ty obrázky, které vidí v životě. Pokud formujeme „správné“ obrázky, můžeme získat jako globalizátoři potřebný způsob života. Svého času globalizátoři zformovali cíle, podle mě chtěli postavit sebe namísto Boha. Tj. člověk je stvořen z Vyššího rozumu, a každý by měl, pod vedením Božím, formovat svůj osud samostatně.

No globalizátoři se rozhodli, že oni se umí s tímto úkolem vypořádat lépe než Bůh. Pokud se podíváme hlouběji, tak původy tohoto myšlení se nacházejí také v historii předešlých civilizací. Zejména v civilizaci Antlantidy, která fungovala pyramidovým otrockým principem.

Otroctví na úrovni psychiky člověka. A tento gen zotročení se vleče s globalizátory do dnešních dnů. A to, že jsou tu lidé různých úrovní, to je také zřejmé. Někdo se zabývá zájmy své rodiny, někdo zájmy kolektivu, někdo zájmy státu. Ale když sledujete historii, vždy byla na zeměkouli kategorie lidí, kterou zajímalo lidstvo jako celek a osud zeměkoule jako celku. Oni sestavili koncepci globalizace, která se uskutečňuje posledních 3 500 let bez nějakých proměn.

Zdroj: Lekce pro starší žáky a další přednášky (Viktor Alexejevič Jefimov)

Související články:

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.