Připomenutí Dne Matky Země (18.5.2019, Jaroměřice)

 

Zveme vás dne 18.5.2019 na připomenutí:

Dne Matky Země

do Jaroměřic / u Jevíčka

Doplňující oznámení:

Vzhledem k průběhu počasí bude naše setkání začínat v sobotu 18.5. před restaurací Hanácká krčma v Jaroměřicích u Jevíčka a sejdeme se od cca 8,30 hod. do 10.00 hod.

Program bude probíhat dle aktuálního počasí a jistě bude přínosem pro všechny zúčastněné. Máte-li své vlastní výrobky, se kterými se chcete předvést, tak je můžete přivézt na ukázku.

Občerstvení je zajištěno, koláče, káva, čaje, domácí přírodní sirupy. Oběd bude zajištěn podle zájmu v restauraci. Stanování na zahradě je stále možné, ale je třeba ho zvážit. Do pronajaté budovy je zákaz vodění psů, proto ačkoli nám je to líto, zvažte i jejich vzetí sebou.

Pravděpodobně budeme většinu dne v přírodě, ale v případě deště by museli zůstat v autech nebo venku. Víme, že Matka Země nám připraví den jak malovaný se všemi jejími podobami pro naše hlubší vnímání jí samotné.

Rádi vás uvidíme, abychom se blíže seznámili a rozšířili tak naše znání o další vědění. Zdeslav a Jana

Bližší informace na tel: 739 576 860

Co pro vás připravujeme:

  • Započneme nejpozději v 10,00 hod uvítáním a poté vyrazíme do rozprávkového lesa za vyprávěním o tom,
    „Jak bohatýr hledal moudrost“ – procházka přírodou spojená s vyprávěným příběhem pro děti i dospělé.
  • Po návratu si poslechneme něco „O ženské kráse“ – povídání o způsobu a projevech ženskosti v našich životech. Následovat bude Oběd.
  • Po něm bude dalším bodem „Labyrint čtyř živlů“. Osvětlení dosud neznámého labyrintu, o jeho významu a prospěchu pro náš život. Chorovod na vyladění s Matkou Zemí a ženskými silami všech přítomných. Zpívání a vyprávění.

~ ~ ~

Přivítáme vás v náručí přírody naší zahrady, kde je možno přenocovat ve vlastním stanu. Jiné ubytování je možné v místním hostinci na vlastní objednávku: „Hanácká krčma“, tel: 775 999 654, e-mail: info@hanackakrcma.cz.

Bude milé, když se o vaší účasti dozvíme předem na tel: 739 576 860 nebo na e.mail: zdesjana@seznam.cz

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, přednášky, semináře se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.