Seminář „Magie chorovodů“ (20. 10. 2019, Praha)

 
 

20. 10. 2019, 9:00 – 18:00 h., Škola pro zrakově postižené děti, Náměstí míru 19, Praha 2

Srdečně Vás zveme na seminář “Magie chorovodů”

Průvodce: Julia Holíková

Seznámíme se s významem a fungováním chorovodů a prakticky si je vyzkoušíme.

~ ~ ~

Krátký program semináře

 1. Teoretická část
  Seznámení s chorovody, jejich druhy.
  Nástroje, které nám pomáhají při harmonizaci (Ladění) sebe samého, s ostatními lidmi a prostorem na svátku:
  – Struktura svátku, a její vliv na hmotné a jemně-hmotné struktury člověka.
  – Hudba a hudební nástroje, zpěv.
  – Energeticko-informační bezpečnost na svátku.
 2. Praktická část
  Vyzkoušíme různé chorovody, hry a tance a zkusíme vytvořit správný (v souladu s určitým záměrem) chorovodný program.

Magie chorovodů

Chorovody, potůčky, společenské hry jako psychotechniky Našich Předků. Co to je chorovod?

Je to chození různými směry s hudbou nebo zpěvem, je to pohyb ruka v rukou, přijímání a předávaní sily. Uzlíky a smyčky, které vznikají v průběhu chorovodů, rozpoutávají se – ne pomoci logiky, ale pomocí samotného pohybu Vesmíru.

Chorovodní tradice se vice zachovaly u Východních Slovanů ale, když se podíváme na české pohádky nebo na vystoupení folklorních skupin, tak je vidět, že u Západních Slovanů chorovody byly také neoddělitelnou části původní Kultury. Jen že to původní naplnění se časem ztratilo.

Chorovody s potůčky jsou krásným mechanismem energeticko-informačního naladění mezi různými lidmi na úrovni polí. Probíhá vyladění těla, Duše a Ducha. A vzniká efekt rezonance. Tohle je mnohonásobné zesílení energetické složky. A to bývá obzvlášť potřebné k nastartování kolektivního nasměrování na změnu dějové linie k lepšímu.

Všechny slovanské kolektivní oslavy, plesy a chorovody měli sílu ničit temné sily a egregory, vyrovnávaly a harmonizovaly energetiku lidí a dodávaly sílu, zvláště s pomocí společné mysli-představy, vize a záměru. Prostřednictvím pohybu a sjednocení propracovávají se psychické a fyzické úkoly každého účastníka. Tělo a rozum se osvobozují a stávají se čistými.

To je technika, pomocí které se každý může podívat a pochopit, co se děje v jeho současném životě. I přímo při chorovodu začít to napravovat (Ladit). V chorovodu probíhá stírání osobních hranic a tvoří se společní sila, energie, která spojuje lidi, propojuji jich v radosti tvoření.

V dnešní době takové svátky s chorovody, hry jsou velice důležité. Lidi pijí, kouří, hrají počítačové hry, protože ztratili energie Radostí, ztratili ten pocit štěstí. Národní kultura by měla stát krásnou alternativou dnešnímu trávení času mládeže a dospělých lidi (myslí se tím diskotéky, hospody apod.). Když se člověk ponoří do atmosféry svátku, začíná se otevírat sám a vidí i ostatní lidi jinak.

Pro Lidi, kteří vodí chorovod, hraji veselé a intuitivní hry je jednoduché přijímat život, cítit jeho nekonečnost. Dívat se na život s nadhledem, vidět příčiny a následky, přijímat moudré řešení. Když je člověk je naplněný energií Radosti, Lásky, štěstí, on vzpomíná na svoje poslání, objevuje se mu Genová, Rodová paměť. A když se lidem otevírají srdce, zesiluje se Světlo Lásky, které nám dává naše Země.

Je na čase se rozpomenout na Tradice svého Národa a znovu se naučit tvořit krásné obrazy a rozšiřovat Světlo Lásky a Dobro.

Cena: 500,-Kč.

Přihlášky posílejte na e-mail petr@navratsamiksobe.cz a nebo na telefon 776 302 545

Zdroj: https://www.navratsamiksobe.cz/event/magie-chorovodu

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, přednášky, semináře se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.