Urs Wirths – vynálezce a následovník Wilhelma Reicha (Rozhovor o orgonové energii)

Urs Wirths – vynálezce a následovník Wilhelma Reicha

Rozhovor o orgonové energii v krajině
a jejím vlivu na přírodu, živé organismy a člověka

Urs Wirths – vynálezce a následovník Wilhelma Reicha (Rozhovor o orgonové energii)

Urs Wirths – vynálezce a následovník Wilhelma ReichaRozhovor o orgonové energii v krajiněa jejím vlivu na přírodu, živé organismy a člověka~~~Urs Wirths pokračuje v tradici švábských kutilů a vynálezců a rozvíjel to, co Wilhelm Reich nemohl dokončit se svým „orgonovým dělem“.Výsledkem je stacionární stavební sada NHS 2.0 za málo peněz, která podporuje termiku počasí a navrací naší stagnující přírodě její vrozenou dynamiku - ve prospěch nejen lidí, ale také rostlin, zvířat a lidí.Toto jde ještě mnohem snáz s pomocí mini zařízení NHS 3.0, které se vejde do každého cestovního kufru. Více na: www.energieprodukte.orgKontakt pro stavbu NHS 2.0 pro zahradu: http://www.slovanskakosile.cz/prednasky-a-seminare/kontakt~~~Vyrobila www.SlovanskaKosile.cz© 2019

Zveřejnil(a) Pouze ten, kdo zná svou minulost, zná svůj směr a svou budoucnost. dne Pondělí 16. září 2019
 

Video uloženo na Urs Wirths – vynálezce a následovník Wilhelma Reicha

Urs Wirths pokračuje v tradici švábských kutilů a vynálezců a rozvíjel to, co Wilhelm Reich nemohl dokončit se svým „orgonovým dělem“.

Výsledkem je stacionární stavební sada NHS 2.0 za málo peněz, která podporuje termiku počasí a navrací naší stagnující přírodě její vrozenou dynamiku – ve prospěch nejen lidí, ale také rostlin, zvířat a lidí.

Toto jde ještě mnohem snáz s pomocí mini zařízení NHS 3.0, které se vejde do každého cestovního kufru.
Více na: www.energieprodukte.org

Kontakt pro stavbu NHS 2.0 pro zahradu: www.slovanskakosile.cz/prednasky-a-seminare/kontakt

~~~

Vyrobila www.SlovanskaKosile.cz
© 2019

Další související odkazy:

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavá videa, Zajímavé články (menu) se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.