NHS 2.0 „Natur Harmonie Station“ (přírodní harmonizující stanice)

Tato stanice NHS 2.0 pochází od jejího autora Urse Wirthse, který pracuje na vylepšování svých orgonových harmonizačních zařízení a technologí. Navazuje na to, co Wilhelm Reich objevil jako orgony a orgonovou energií v letech 1930 až 1940.

NHS 2.0 „Natur Harmonie Station“ (na zahrade)Přírodní harmonizující stanice NHS 2.0 je určena pro zahradu a vychází z vylepšení původního „Cloud Buster“ od Wilhelma Reicha apracuje ve zcela autonomním a soběstačném režimu, kdy na vrcholu ocelové trubky vyzařuje směrem nahoru a částečně do boku silný proud orgonové energie (též známé jako čchi, prána a životní energie). Dále z okolí vstřebává negativní orgon (DOR) a ten ve své základně s aktivovanou vodou z popelu Agnihotry a díky stabilizačnímu uzemnění do země neutralizuje.

Mezi významné vlastnosti stanice patří:

  • Stálý přítel pro vaši zahradu, terasu, přírodu a pro zlepšení vašeho okolí.
  • Stanice NHS rozpouští zablokovanou energii ve svém blízkém okolí a napomáhá přirozenému fungování klimatu.
  • Podporuje pohodu a harmonii, rozpouští negativní energie, elektrosmog, chemtraily a přináší více slunečního svitu do vašeho života.
  • Ptáci, kteří se v místě dlouhodobě nevyskytovali, se začnou znovu objevovat.
  • Stanice NHS spojuje znalosti Wilhelma Reicha a dalších vědců z oblasti orgonové technologie s rovněž přirozenými vlastnostmi přírodních elementů. Také spolupracuje s přírodními bytostmi k prospěchu Země a všech jejích úrovní.
  • NHS 2.0 je určena pro provozování v krajině či zahradě s dosahem 7 km.
  • Volně dostupný návod na postavení vlastní stanice je na stránce Naturharmonie Stationen (v němčině)

Workshop stavby venkovni stanice NHS 2.0 (pod vedenim Urse Wirthse)

Další související odkazy

Externí související odkazy:

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.