Připojte se k akci Agnihotra pro lidi, zvířata a rostliny

Agnihotra pro lidi - sklenena lahvickaTímto krokem plníme malé lahvičky s lamelovými zátkami (k dispozici v každé lékárně) vařenou vodou z popelu Agnihotry.

Příprava: Nalijte vodu do hrnce velikosti 1-10 l, přidejte špetku Agnihotry a vařte 5 minut. Poté naplňte vodu do zkumavek z čirého skla a uzavřete lamelovou zátkou.

Lahvičku z čirého skla zahrabte v blízkosti kořenů stromu. Je dobré, aby lahvička nebyla přímo viditelná, takže nikdo ji nemůže odstranit. Účinek se dostavuje do 2 – 3 týdnů.

Co se stane se stromem? Strom se vrací do svého plného potenciálu a metabolismus rostliny nabude normální úroveň. Tímto strom bude opět přirozeně přitahovat déšť.

Kdo posílí stromy tímto způsobem každých 500 metrů, obnoví přirozenou schopnost lesu přitahovat srážky.

~~~~

„V lese, v mikrokosmosmu i v rozlehlém vesmíru všechny části spolupracují na vytvoření harmonického celku. Les vytváří páru a přitahuje déšť. Déšť pomáhá stromům, rostlinám a zelenině v růstu. Rostliny produkují kyslík a ovoce pro člověka, zvířata a ptáky. Lidé a zvířata produkují oxid uhličitý používaný rostlinami na tvorbu jídla, trus oplodní stromy, rostliny a zeleninu. Když ničíme lesy, je cyklus a jeho rovnováha narušena a všichni trpí.“

Zdroj: www.taoismus.webnode.cz

Současné lesy musí odolávat mnohým nepříznivým vlivům a jejich vitalita klesá. Tímto schopnost lesu přitahovat tak potřebný déšť klesá – je narušen přirozený cyklus vodních srážek v krajině. To se děje vlivem neznalosti těchto přírodních zákonů současnou společností. Vitalitu stromů snižují rádiové vlny, WLAN, mobilní komunikace a nově sítě 5G. Dále se na přírodu a lidstvo používají pokročilé technologie na úpravu počasí, tj. Chemtrails a HAARP.

Nemusíme tomuto procesu nečinně přihlížet. Ba právě naopak v současné transformační době přichází k nám mnohé možnosti pomoci přírodě, lesům a jednotlivým stromům.

Stačí co nejblíže ke kořenům důležitých stromů v krajině a lesu zahrabat skleněnou lahvičku s převařenou vodou z popelu Agnihotry, která je nabitá energií tisíců bovisů. Jsme-li citliví, stačí nalézt „řídící strom“ (Matku Strom) celého lesa a u jeho kořenů lahvičku s vodou Agnihotry zahrabat – tento strom již zcela přirozeně předá podnět ke znovuzískání 100% vitality celému lesu.

Více v němčině na stránce Mitmachaktion Agnihotra für Mensch, Tier und Pflanzen

Další související odkazy

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.