Nikolaj Levašov o poslední a nejtemnější Noci Svaroga

NIKOLAJ LEVAŠOV: Přesto, přinesl jste lidstvu dobré zprávy tvrzením, že poslední a nejtemnější Noc Svaroga, která zabraňovala lidem rozvíjet jejich potenciál, skončila v roce 1995-1996. Mohl byste vysvětlit, co to Noc Svaroga je?

Pokusím se. Naše slunce se nachází v jednom rameni naší galaxie, téměř až na vnějším okraji galaxie. Náš vesmír je formován sedmi primárními hmotami. Takzvaná fyzicky existující hmota, kterou vidíme a vnímáme, vzniká jako výsledek jejich spojení v oblasti, kde na to existují příhodné podmínky. Ale fyzikální hmota, která je více či méně známa vědě, tvoří pouze 10 procent veškeré hmoty ve vesmíru. Zbylých 90 procent vědci nazývají temnou hmotou a neříkají nic o její podstatě.

Primární hmoty, nazvěme je A,B,C,D,E,F,G jsou rozloženy ve vesmíru nerovnoměrně, protože vesmír je nehomogenní (anizotropní). Každá primární hmota má unikátní vlastnosti a kvality. Kvalitativní charakteristika prostoru se neustále mění (díky inherentní anizotropii vesmíru) a velmi mnoho závisí na tom, která hmota v té které oblasti vesmíru převažuje. Přebytek jedné nebo druhé primární hmoty a určité oblasti ovlivňuje procesy v dané oblasti – chování hvězd a planet, jejich tektonickou aktivitu například, a také jedince – jejich chování, emoce a evoluční vývoj. Například, nadměrný výskyt hmoty E v určité oblasti vytváří příznivé podmínky pro vývoj vysokých duchovních a morálních kvalit v lidech, a podporuje „evoluční skok” civilizace. Tyto oblasti anizotropie se nazývají Dny Svaroga.

Převaha hmoty G v určité oblasti vyústí v manifestaci základních vlastností a kvalit a způsobuje takzvaný negativní evoluční trend, jak v jednotlivci tak v celých civilizacích. Proto oblasti anizotropie tohoto typu se nazývají Noci Svaroga. Jak naše Galaxie rotuje, Země se periodicky dostane do jedné nebo druhé oblasti anizotropie, jinými slovy, do oblasti Dne nebo Noci Svaroga. Délka doby, kdy se Země nachází v oblasti Noci Svarog může trvat od několika set let do několika tisíc let. Zatím poslední a nejtěžší Noc Svaroga trvala 1008 let: od roku 988 do roku 1995-1996.

Noc Svaroga a Slunecni soustava

„Tíha” Noci Svaroga je určena velikostí negativního evolučního trendu, který přináší: čím je větší, tím je pro člověka těžší přemoci nízké instinkty, emoce a negativní chování obecně. Lidé s velmi silnou vůlí jsou schopni jít proti proudu, ale většina lidí takovýto potenciál nemá a jsou jako kousky kovu „magnetizováni” negativními charakteristikami. Toto asi zná každý ze školy: když vezmeme kousky železa a vystavíme je silnému magnetu, tento je zmagnetizuje a otiskne do nich svou „polaritu”. Stejný jev nastává při Noci Svaroga. Jestliže osoba nemá vlastní silný potenciál (vůli), externí vliv ji přinutí chovat se podle něj, nikoliv podle své vůle či svědomí.

Každý se rodí jako živočich, ale hlavním cílem člověka je překonat své instinkty, na což je třeba silná vůle. Takže, Noc Svaroga vytváří optimální podmínky pro kvality „inteligentního živočicha”, jako je pud sebezáchovy, aby se vyvinuly v přemrštené míře. V tomto případě je pak velmi snadné manipulovat lidi: jestliže je například pud sebezáchovy příliš silný, jedinec je ochoten prodat či zradit téměř cokoliv, aby si zachránil život.

Dokud se člověk nestane pánem svých emocí a fyzického těla, nevyhnutelně zůstává otrokem a může být jednoduše využit / zneužit, jak to dnes vidíme téměř všude. Proto Noc Svaroga je pro sociální parazity „zlaté období” pro převzetí moci, což se jim zde povedlo. Konkrétně, vytvořili sociální zbraň ve formě náboženství za účelem zotročení lidí. A podívejte se čeho dosáhli: Rusko, například, bylo sraženo na kolena velmi lehce. Ale to je povídání na jindy. Mimochodem, nedávno jsem četl, že podle Tóry, soudný den přišel v roce 1995, což je přesně konec Noci Svaroga. Zajímavá náhoda, ne? A christianizace ruska se kryla s nástupem Noci Svaroga (988 n.l.). Myslíte že toto je také náhoda? Já zde žádnou náhodnost nevidím.

Zdroj: https://personalnibiodynamika.estranky.cz/clanky/zajimave/ve-vesmiru-jsou-miliardy-civilizaci-na-rozdilnych-stupnich-evolucniho-vyvoje—nikolaj-levasov.html

~~~

Navazující článek: Nikolaj Levašov o získání imunity před působením Temných

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.