Občiny Valašska se představují

Naše Občiny působí na Valašsku a vycházíme nejen z krásného a jedinečného folklóru Valašska. Uvědomujeme si současně starobylost Slavjanské Kultury, jenž se pod příkrovem nastupujícího křesťanství ukryla pod názvem „Slovanství“ do našeho folklóru, písní, tanců a zvyků. Jmenovitě se jedná o Občiny Vsetín, Vizovice a Huslenky.

Cítíme v sobě hlubokou touhu a potřebu objevit Pravdu o sobě samotném a skrze uzdravování v Rodech se znovu napojujeme na své Světlé Předky a živě obnovujeme naši Slavjanskou Kulturu. To se odráží i v naší činnosti, kdy pracujeme jak na svém osobním vývoji, tak současně Tvoříme společně.

Největší naší společnou akcí je Slovanský festival s podtitulem Slovanský festival tradičních hodnot, který pořádáme pravidelně každý rok na začátku června a to od roku 2018:

Také jsme uspořádali větší osvětové akce o Slovanství (Slavjanství) a to na rodném Valašsku:

Jsou nám blízké i jemnohmotné technologie, které naši Předci běžně ovládali. To, že dnešní společnost je uzavřena do pouze „povoleného“ poznání a technologií – nás Slavjany vůbec neomezuje. Navazujeme vědomě spojení do Světlé Slavi a Pravi a učíme se tyto „volné energie“ znovu používat. To se týká zejména Orgonové energie a očisty a harmonizace krajiny a životního prostoru člověka.

Nejvíce informací o nás najdete na webu www.SlovanskaKosile.cz a na kontaktu: Mojmír Mišun, mobil +420 608 420 584 a mailu info@slovanskakosile.cz.

~~~

Přehled dalších Občin: Slavjanské Občiny představují své Tvoření

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.