Občina Třinec

Jsme otevřená skupina přátel z Třince a okolí, kteří si uvědomují duchovní podstatu svého bytí. Jsme si vědomi toho, že jsme zde na Zemi jen díky svým Předkům a že naše kořeny sahají daleko, daleko do minulosti. Hledáme tyto kořeny a naše cesta je plná překvapení a dobrodružství.

Uvědomujeme si, že duchovní pokrok jednotlivce je důležitý k probuzení celé společnosti a k nalezení nové kvality života na naší Matce Zemi. Spolupracujeme se všemi, kdo mají zájem podílet se na společném sdílení, tvoření a práci pro celek.

Naše činnost

Víme, že v dnešní době předělu věků a bouřlivého rozvoje vědomí je velmi potřebná skupinová práce, která urychluje duchovní pokrok jednotlivce a tím i celé společnosti. Proto se scházíme ke společným meditacím, oslavám, tancům a zpívání. Skupina lidí sdružujících se kolem naší Občiny má za sebou různorodé zkušenosti z životní a duchovní praxe. Díky tomu se navzájem velmi obohacujeme. Nejsme svázání žádnými dogmaty a doktrínami. Každý se ve skupině projevuje dle otevřenosti svého srdce a čistoty své mysli.

Člověk, který netvoří, nežije, jen živoří

Radost z tvoření je to, co projasňuje naše životy. Tvoříme každý samostatně i všichni společně a navzájem se inspirujeme a podporujeme. Tvoření je bytostný znak naší Kultury.

Tvorba naší Občiny

Na energetické úrovni pracujeme na harmonizaci stávající skutečnosti a tvoříme nové světlé obrazy života našeho Slavjanského světa – toto vše prostřednictvím obřadů, chorovodů, meditací a zpěvu a dalších harmonizačních technik. Na úroveň hmotnou vstupují skrze nás nové Písničky a Slavjanské rozprávky pro děti.

Dokument Slovanských Občin z oslavy svátku Kupaly (6.7.2019, Střílky)

K probuzení společnosti nabízíme široké veřejnosti pořady na Svobodném vysílači CS, Studio Třinec s různorodou tématikou, která souzní s naší Kulturou, a to ve spolupráci s dalšími Občinami.

Pro zájemce o spolupráci

Jsme otevřeni novým lidem z okolí, kteří souzní s výše uvedeným a rádi by otevřeli svůj tvořivý potenciál ve společném KONání.

Naše tvorba je k nalezení na stránkách Občiny Třinecwww.obcina-trinec.cz a v archívu pořadů na Svobodném vysílači CS, Studia Třinecwww.svobodny-vysilac.cz/category/studio-trinec a také na YouTube kanáleSlovanská tvorba.

Za Občinu Třinec Ilona a Pepa

~~~

Přehled dalších Občin: Slavjanské Občiny představují své Tvoření

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.