Občina Město Albrechtice

My sami se považujeme za obyvatele naší matky Země. Název Občina se velice podobá názvu Obec. I to je zákoutí naší společnosti.

Snažíme se hledat různé podněty, které nás spojují s velikostí našich Předků. Věříme, že stále více lidí chápe důležitost své jedinečnosti a podstaty svého bytí. Vždyť vlastní odpor, že se nám něco nezdá nebo nelíbí směrem od nařízení či zákonu, je vlastně stav, že nám to nikdo patřičně nevysvětlil, proč se mám dobrovolně něčeho vzdát. Proč je něco důležitějšího než já.

Pátrání a objevování si každý jedinec nese sebou od narození.

Momentálně jsme jedna rodina tvořící Občinu Město Albrechtice, ale rádi bychom přivítali další zájemce, kdo sdílí cestu nových vjemů. Straronových podstat tvorby člověka.

Náš zájem

Pro důraznější vjemy jsme se s rodinou přestěhovali na samotu do bývalé osady v podhůří Jasných hor (Jeseníků). Jako rodina se takto zdokonalujeme ve vnímání krajiny. Její syrovosti, ale zároveň jasných panujících pravidel. Snažíme se účinněji nalézt cestu mezi dary naší matky Země a spotřebitelským zásobováním.

Vše, co děláme, děláme v zájmu naší rodiny. Naše děti tak učíme doma v tzv. individuálním vzdělávacím procesu. Je jen na nás, co chceme do dětí předat. Zda-li jim dáme naši důvěru a lásku. Věříme, že jen společně strávený čas v tvorbě našich životů naplňuje podstatu našeho bytí. Jen ve tvorbě je láska, neboli i láska se musí tvořit a tím naplňujeme podstatu slova tvorové. Ti, co netvoří, jsou netvoři.

Náš život je těsně spjat s pravidly a podstatami bytí samotného vesmíru a ty jsou paralelou zde na Zemi.

Naše činnost

V rámci naší Občiny jsme založily spolek METROLES, který má stejnojmenný videokanál na Youtube.com. Zde se snažíme zaznamenat naše různé postřehy.

Obcina Mesto Albrechtice - METROLES

Také se snažíme vzdělávat v naší krásné řeči předané našimi Předky. Její zákoutí jsou zaznamenány a rozebírány i z pohledu původního zápisu slova ve formě Staroslovienské boukovice. K tomu jsme založili internetovou stránku s adresou: Boukovice.com.
~~~
Pro všechny v našem okolí, kdo by se chtěli podílet na další tvorbě, nebo na výměně postřehů z našeho života, jsou uvedeny kontakty na našich stránkách nebo našem videokanále.

Ozvěte se, rádi Vás přivítáme.

Za Občinu Město Albrechtice Vladan Kocián

~~~

Přehled dalších Občin: Slavjanské Občiny představují své Tvoření

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.