Kniha „Ochránci dávného vědění“ (Sinelnikov V., Ivaško A.)

Ochranci davneho vedení (Sinelnikov, Ivasko)Drazí přátele, chceme se s vámi podělit o radostnou novinku. Vyšla v češtině nová kniha A.Ivaška a V.Sinelnikova! Už to mámě na skladě a radí vám ji pošleme.

Kniha je určena všem, kteří se zajímají o zkušenosti Předků lidstva nejdávnějšího období. V první řadě jsou to školáci, kteří by měli znát minulost svého Národa. Informace bude užitečná také jejich rodičům, a všem, kteří během Duchovního zdokonalování došli k potřebě znovu porozumět vzniku a formování lidstva ve Védické době. Čtenář se ponoří do obdivuhodného světa Ochránců Dávného Vědění a bude se učit společně s hlavními hrdiny tohoto příběhu. Bude spojovat původní Védickou Moudrost se současnými vědeckými představami o historii.

Na stránkách knihy najdete odpovědi na otázky o vzniku lidstva, Obrazném myšlení, jaké místo má Čarování v našem Životě, odkryjete část tajemství Obrazů Ruských Národních pohádek. Také zde budou vysvětleny současné vědecké představy o historii z Védického a Duchovního pohledu.

Způsob objednání: na eshopu nakladatelství Mozaika za 254 Kč plus poštovné.

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.