„Černé šlechtě“ překáží jen Ruský lid

 
 
„Černé šlechtě“ překáží jen Ruský lid
Sergej Sall, kandidát fyzikálně – matematických věd, analytik
 
Ve skutečnosti, artefakty likvidují. Kde je příčina takové politiky mezinárodního vědeckého společenství?
 
Akademická věda se vytvářela zednáři, a je dodneška pod jeho kontrolou, včetně naší Ruské Akademie věd proto, pokud budeme uvažovat o tom, co stojí za tou silou, která se snaží zničit artefakty starověké ruské historie, musíme uvést několik faktů, první z nich je geopolitický.To znamená, že pokud se podíváme na světovou elitu, tak zvané illumináty to je špička moderního zednářství, tak jejich plány ohledně ruského národa jsou známé.
 
Geopolitické plány spočívají v tom, aby mohli ovládnout obrovské prostory Ruska, a jeho přírodní zdroje a počet ruských obyvatel musí rapidně klesnout, pak úplně zlikvidovat.
 
Ve třetí etapě tohoto plánu je úplné vymazání samotného názvu „ruský“ ze slovníků historie, což znamená, že v nové historii, kterou se snaží vytvořit, nebude žádné místo pro ruskou civilizaci. Takové jsou geopolitické cíle
 
Druhým jejím cílem je rasismus.
Ilumináti jsou hrozní rasisté, přičemž, rasisté takového rozsahu, který si málokdo může představit. Minimálně, považují sami sebe za potomky antických bohů. Proto, všechny lidi považují jen za zvěř.
 
Co víc, žlutou rasu považují za své sluhy, jsou to velmi dobří otroci. Černá rasa není vhodná vůbec pro nic a musí byt zničená, z důvodů své nepřizpůsobivosti. Ale bílou rasu chtějí úplně zlikvidovat, a to je otevřeně formulováno v některých vyznáních světové elity.
 
Například, Abraham Foxman, člen Výboru „300“, který je lídrem Anti-Defamation League, otevřeně mluvil v jednom ze svých vystoupení o tom, že Bílá rasa je předmětem likvidace. Úplné likvidace, cestou míšenců nebo změny genetického fondu, cestou snížení porodnosti. A protože dobře vědí, že ruský národ – to je základ bílé rasy, ruský lid je předmětem likvidace také.
 
Třetím důvodem je náboženství.
O tom málo kdo ví, a důvod je to velmi vážný. Pokud se podíváme, co dělají představitelé elity v Bohémském lese (Bohemian grove), mírně řečeno, vstávají mi vlasy na hlavě. Pouštějí tam po „Ruské“ řece loď s figurínou v podobě Krista, podpalují ho za hlasitého – „Hoř!, ukřižovaný!“
Přitom, považují sami sebe za potomky Krista, dokonce se o tom lze dočíst v románu „Šifra mistra Leonarda“ od Dana Brauna.
 
Jak vyřešit toto protiřečení si? A ono je velmi vážné, protože černá šlechta iluminátů se považuje za potomky Egyptských faraónů Hexosu, a potomci Hexosu jsou Ptolemaiovci.Kleopatra, jak je známo, měla za manžela Cézara, který byl také představitelem černé šlechty, ale žil v Římě.
Kleopatra je také je představitelkou černé šlechty, tj., všechny měli černou libyjskou krev.Měli syna, Cesariona, který byl po smrti Cézara vystaven vážnému nebezpečí, a aby mu zachránila život, odvezla ho Kleopatra do Indie. Prožil tam několik let, pak se vrátil zpět do Egypta, kde se stal zakladatelem kultu Bakchuse, pak kultu Dionýsa.
Tenkrát to byla Egyptská propaganda, cílená na zotročení světa. Ještě tenkrát, Cesarion a Kleopatra hlásali, že jim bude patřit svět, který dobudou bez válek, ale pomoci náboženství.
 
Výsledkem aktivit Cesariona vznikla v budoucnu katolická církev a Vatikán. Proto, pro představitele černé šlechty, Cesarion představuje Ježíše Krista. Pro judaisty vymysleli verzi, že Ježíš Kristus byl synem Římského legionáře a prostitutky.
Proto, podle nich, judaisté musí nenávidět Krista, sebe uznávají za potomky jiného Krista, a pro křesťany, katolíky a pravoslavné vymysleli jinou verzi, že Ježíš je synem Ducha Svatého, kterého porodila Panna Marie.
 
Ve skutečnosti, jak zjistili takoví lidé, jako Foměnko a Nasovský, musím to uznat, nehledě na to, že velmi silně zkreslovali historii, ale tady to byl z jejich strany vědecký hrdinský čin.
Ukázali, že ukřižování Krista ve skutečnosti proběhlo v judaiském carství na Bosporu, tj. blízko Cařihradu, kterému se v té době se říkalo CesarGrad. Poblíž Cařihradu byly judeiské osady, zvané Bosporské judeiské carství, kam byl poslán ruský kněz, který se rozhodl zachránit od smrti ovečky domu Izraelského a přišel se svým učením, které posléze mělo vědecký charakter.
 
A pak podle všeho, byly děti Krista a Magdalény přesídleny do Evropy, do Španělska, což bylo dokázáno archeologem Nikolajem Levašovem a jeho manželkou, kde položili základy první katolické církve a rozvíjeli víru v Ježíše. Bylo to tenkrát úplně nové učení, které později přišlo i do Ruska.
 
Proto, představitelé černé šlechty, ilumináti, velmi dobře vědí, kdo byl skutečný Ježíš. Vymysleli několik verzí pro různé Ježíše, na jednu stranu říkají, že jsou jeho potomci, a na druhou stranu, pálí jeho podobiznu s výkřiky: „Hoř, ukřižovaný!“
 
Vlastně, mají na mysli různé Ježíše. Proto pravoslavná Rus je pro ně nepřijatelným nepřítelem. Proto, v tomhle smyslu, je předmětem likvidace i to pravoslaví, které vstřebalo učení, z jedné strany Ježíše a z druhé – představy Ruských učenců.
Proto se pravoslaví musí zlikvidovat i přesto, že se následkem Nikonovské reformy, pak reformy Petra Velikého a skutečnosti, že v té době byl poprvé na Rusi byl vydán starý Zákon, což se stalo až na konci XIX. století, se opravdu pravoslaví na Rusi v jistém smyslu stalo židovsko-křesťanskou vírou.
 
Ve skutečnosti jsou jeho kořeny úplně jiné. Proto je pravoslaví nepřípustným nepřítelem iluminátů a ruský národ je odsouzen ke zničení. Podle jejich představ, ruský národ nemá žádnou historii.A ruští lidé, podle nich musí být jen divokými kmeny, které teprve před tisíci lety vyšli z lesa. A ruský stát pro ně založili cizinci, představitelé moderního Norska nebo Švédska.
I když, v té době v celé Evropě existoval jediný ruský jazyk. Proto, mluvit o tom, že na území Ruska přišli nějací cizinci a začali vládnout, je absurdní, ale to všechno jsou zakázaná témata historie, v jejichž základech je nenávist k ruskému národu a také k Pravoslaví.
Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavá videa, Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.