Vítězové a Asové tu jsou (Vedagor)

Vítězové a Asové tu jsou, jak jsem už ne jednou říkal. Podstatou je realita a duchovno. Mnozí se snaží prosazovat duchovno, ale přitom v takové formě, jaká je známá z kabalistických klášterů (křesťanské, buddhistické apod.), popřípadě s kabalisty zavedenými různými indickými kulty pseudo jógy.
 
Podstata duchovna je o úplně něčem jiném. Je to Vědění. Nikdo nechce věřit, že jen před 350 ti léty žili po celé zeměkouli Rusové, nebo přesněji RAZY (od pojmu RAZ, nebo Prvý/Jeden), kteří ovládali technologiemi při-Rode, jako torzní pole, vlny, které měnili na volnou energii. Tuto používali na všechno, co je nyní známé a dokonce mnohonásobně více.
 
Pokud někdo nedá impulz na Obrození, mnozí by čekali na nevím co. Podstatné je ZAČÍT a ne čekat. Podmínky jsou sice zoufalé, ale začít se musí a to čím dříve, tím lépe. Přešlo mnoho času a čas už nadešel. Právo dá pravidla do Občiny a i do života. Potom to bude přenesené i do Tvořivosti. Kanály se otevřou a obsáhneme dávnou moudrost na budování dávné Skýtie. Myslím si, ze Duch-o-vnost je hlavně o síle: vnesení do Ducha.
 
A Duch se projevuje Tvořivostí a Tvořivost podléhá pravidlům – právu.
 
Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.