Objednání

Tato stránka je pracovní a nelze na ni objednávat košile!

Ušití košile a kalhot

Jednotlivé střihy slovanské košile a kalhot jsem osobně vyzkoušel a prověřil, že jsou opakovatelné.

okud byste měli zájem o objednání ušití košile nebo kalhot, mohu je ušít. Stačí použít připravené poptávkové formuláře a nebo poslat mail a následně se doladí velikost a cena. Pak je možné si objednávku vzájemně odsouhlasit.

Též připravujeme ukázky slovanských košil přímo k zakoupení.

Orientační ceny:

  • Košile mužská, čistý len – cca 1.100 Kč
  • Košile mužská, čistá bavlna – cca 900 Kč
  • Košile ženská, čistá bavlna – cca 1.000 Kč
  • Kalhoty mužské, čistý len – cca 950 Kč
  • Kalhoty mužské, čistá bavlna – cca 800 Kč

Ceny jsou uvedeny v základním provedení košile bez výšivky a opasku. Otvory pro krk, ruce a trub jsou obšity jednoduchým klikatým ozdobným červeným stehem.

Výšivka je poměrně osobní záležitost. V jednoduché variantě je výšivka kolem konce rukávů, trupu a krku. K uvedené ceně košile se připočítá cca 1.700 Kč. Doba vyšití může trvat až 4 týdny. Pro představu jsou ukázky základních symbolů (oberegů) a výšivek na stránce Základní prvky slovanské košile a pak i jako celý seznam oberegů.

Předání osobně a nebo poštovní dobírkou (100 Kč). Po odsouhlasení ceny, druhu látky a její barvy materiál objednávám – což vyžaduje zálohu. Pak zakupuji látku a oblečení ušiji. Doba ušití a předání resp. odeslání objednaného oblečení je přibližně do 7 pracovních dnů. V případě s ruční výšivkou dle její složitosti.

Pokud by byla možnost osobně doladit délky rukávů nebo nohavic, považuji to za osobnější způsob komunikace. Základní díly lze sešít dopředu a v rámci osobního vyzkoušení zkrátit rozměry opravdu přesně. Což může vyžadovat 1 – 2 hodiny na dokončení a pak si hotové oblečení i osobně odvést.

Ukázka ušitého oblečení

 

Připravené poptávkové formuláře

Poptávkový formulář – Košile

Další poptávkový formulář pro kalhoty připravujeme.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno *
Váš e-mail *
Předmět
Vaše zpráva *
Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním vložených údajů
podle Podmínek ochrany osobních údajů.
*) Povinné položky pro použití tohoto formuláře. Pokud zadáte Váš e-mail správně, dostanete automatické potvrzení o odeslání této zprávy.
Share Button