Beseda s Alešem Přichystalem (6.1.2023, Lhota u Vsetína)

 

 

V obci Lhota u Vsetína se chystá

 

beseda s Mgr. Alešem Přichystalem

 

Restaurace u Jakšíků, Lhota u Vsetína 140, 6.1.2023 od 16:00 hodin

 

Aleš Přichystal

Narodil se roku 1965. Od roku 1992 se živí vlastní prací, po­sledních 15 let jako odborník na pro­blematiku fondů Evropské unie (kte­rým však už před časem přestal fandit, neboť v našich podmínkách způsobují více škody než užitku). Napsal na toto téma řadu knih (např. „Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uva­řit dobrý projekt“), publikací, skript, článků a výukových programů. Půso­bil řadu let jako vysokoškolský peda­gog, přednášel také pro úředníky státní správy a starosty měst a obcí projekto­vý management.

Jako náčelník štábu Zemské do­mobrany se dlouhodobě zabývá také problematikou civilní obrany a pří­pravy domobranců i široké veřejnosti na mimořádné situace. Ve svých člán­cích a přednáškách nabádá občany, aby nespoléhali na stát a sami se ak­tivně připravovali na možné krizové stavy. Působí v Řídícím výboru hnutí VEDEM, které sdružuje řadu odborní­ků na bezpečnostní problematiku.

Ales Prichystal - vydane knihy

Jakmile získáme více informací, uveřejníme je zde.

Zdroj: www.lhotauvsetina.cz

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, přednášky, semináře se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.