Holandsko: Zločinec Bill Gates se snaží vyhnout odpovědnosti před soudem za prosazováním škodlivých genových injekcí a covidových restrikcí

NIZOZEMSKO: Připomínám, že již od loňského podzimu probíhají soudní jednání s mnoha obžalovanými, kteří stáli za prosazováním škodlivých genových injekcí a covidových restrikcí.

Počítá se s tím, že se soud povleče poměrně dlouho, zatím proběhla neveřejná stání, ale později by měla být i s účastí veřejnosti. Mezi obžalovanými je mimo řady holandských politiků a zástupců propagandistických médií také Bill Gates a Albert Bourla. Právě oni dva se snaží ze soudu vyvléct a vymýšlí způsoby, jak soud obejít.

Nadace, která politiky i další strůjce covidového teroru zažalovala, nyní informuje o tom, jak snaha o odsouzení Gatese naráží na další a další problémy. Nadace Recht Oprecht varuje před katastrofálními důsledky pandemické smlouvy WHO. Nadace je toho názoru, že tato „smlouva“ je právně neplatná.

Právní jednání je neplatné, pokud je spácháno v rozporu se zákonem, mravem nebo veřejným pořádkem. Člen úřednického kabinetu nemá mandát k uzavření takové dohody s WTO. Kromě toho je WHO nedemokratickou institucí, která je z velké části financována Billem Gatesem, podle Recht Oprecht.

„V této souvislosti lze tedy dojít k závěru, že podpis občanskoprávní dohody členem odcházejícího kabinetu s WHO na konci května 2024 bude v rozporu s morálkou a veřejným pořádkem.“

Nadace Recht Oprecht v současné době zprostředkovává řízení ve věci samé před soudem v Leeuwardenu mimo jiné proti Billu Gatesovi – nejdůležitějšímu tvůrci politiky WHO – Marku Ruttemu, Hugo de Jongemu, Ernstu Kuipersovi a dalším vedoucím představitelům.

21. února všichni obžalovaní kromě Billa Gatese předložili soudu písemnou odpověď na předvolání. Toho dne zahájil Gatesův právník samostatné řízení proti žalobcům, ve kterém miliardář tvrdí, že nizozemský soud nemá pravomoc ho v tomto řízení soudit ve věci samé.

Nyní, když Gates zahájil samostatné řízení, bylo řízení ve věci samé pozastaveno. Soud bude muset nejprve vynést verdikt, aby mohl pokračovat v řízení ve věci samé, ať už s Gatesem nebo bez něj, píše nadace ve svém zpravodaji. Ředitel společnosti Pfizer Bourla i Gates se několikrát pokusili udržet soudní vykonavatele na uzdě předvoláním. Nyní se Gates snaží vyhnout odpovědnosti prostřednictvím procesního práva.

Miliardář se chce hájit svou nepříslušností při slyšení, které má být naplánováno před soudem v Leeuwardenu. Ústní jednání je veřejné jednání, během kterého má veřejnost přístup na galerii pro veřejnost.

Zpravidla musí být přítomna i dotyčná osoba. Nepřítomnost lze vykládat jako pohrdání nizozemským soudem a nizozemským soudcem.

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

~~~

Zdroj: https://cz24.news/holandsko-zlocinec-bill-gates-se-snazi-vyhnout-odpovednosti-pred-soudem

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.