Orgonová energie

Představujeme na našem webu SlovanskaKosile.cz úplně nové téma orgonových energiích. Můj názor a přátel kolem „Vsetínské skupinky pro využívání orgonových prostorových harmonizátorů krajiny“ je jednoznačný – my Slované nejen odkrýváme naše zatajované a slavné dějiny, obnovujeme obřady a oslavy našich Předků, avšak současně naplňujeme naše Životy Tvořením své Duše.

Rozpomínáme se na Rodovou Paměť a znovu se napojujeme na energo-informační pole svého Rodu. Takto naplňujeme své Poslání v tomto reálném Životě. A pokud roste naše Vědomí a Svědomí, dostávají se k nám mnohé „utajované“ a „zapomenuté“ znalosti a technologie.

Takto se k nám dostaly informace o orgonových energiích, orgonových harmonizátorech krajiny a dospěli jsme k rozhodnutí si takový harmonizátor NHS 2.0 „Natur Harmonie Station“ (přírodní harmonizující stanice) postavit.

Priklady prostorovych harmonizatoru krajiny (web)

Synchronicita událostí byla tak silná, že začátkem září 2019 k nám na Moravu osobně zavítal německý vynálezce Urs Wirths zmíněné přírodní harmonizující stanice NHS. Pod jeho vedením jsme postavili celkem šest stanic NHS 2.0 a nyní jsou rozmístěny na Moravě a Slezsku.

Samozřejmě si lze tuto stanici NHS 2.0 či menší domácí NHS 3.0 zakoupit přímo na eshopu Urse Wirthse. Nicméně naše osobní zkušenost, kdy jsme si společně sehnali všechny součásti NHS 2.0 a pak v týmu jsme si pomáhali navzájem tuto stanici sestavit, je nenahraditelná. Dali jsme do své stanice vlastní energii a zkušenost, že s pomocí ostatních a pomoci zkušených průvodců to zvládneme, včetně žen.

Rádi bychom umožnili získat dalším zájemcům přírodní harmonizující stanice a proto vnikly dvě navzájem se podporující skupiny:

  • Vznikla Vsetínská skupinka pro využívání orgonových prostorových harmonizátorů krajiny a budeme vytvářet podmínky pro pořádání workshopů, kde si zájemci o venkovní stanice NHS 2.0 sejdou a za odborné pomoci si každý svou stanici vyrobí. Předběžná cena tohoto workshopu je 4.300 Kč. Jde o cestu osobní zkušenosti, blízkého zažití si výroby své stanice, sdílení zkušeností s námi, co jsme už začali 🙂 Samozřejmě sestavit skupinku, nakoupit součástky a připravit místo pro montáž si vyžádá několik týdnů přípravy a je potřeba sledovat tuto webovou stránku v části Akce, přednášky, semináře.
    Kontakt: Ing. Mojmír Mišun, mobil: +420 608 420 584, e-mail: info@slovanskakosile.cz.

  • Další možností je obrátit se na Milana Ursíka z Třince, který je v jednání s Ursem Wirthsem a bude zajišťovat prodej jeho zařízení u nás za poněkud výhodnější ceny, než v Německu. Pravděpodobně bude Milan Ursík z Třince zajišťovat možnost pořídit si venkovní stanici NHS 2.0 různou formou – hotové či stavebnice. Dále též domácí stanici NHS 3.0 a univerzální harmonizační čip.
    Kontakt: Milan Ursík, mobil +420 602 189 299, mail taps@taps.cz.

 

Další související odkazy

Externí související odkazy:

Share Button