Kontakt: Ing. Mojmír Mišun

Něco o mě

Mojma_1Narodil jsem se ve středu Valašska, na Vsetíně. Vystudoval jsem obor elektro a část svého života jsem i v tomto oboru pracoval.

Poté jsem v roce 1998 „byl souhrou synchronicit odvát“ až do Prahy. Zde jsem střetl důležité lidi a přátele, kteří mi podstatně změnili osobní život a názor na svět. Prošel jsem si několik roků laické buddhistické praxe, která mi postupně otevřela schopnost docenit i původní křesťanskou mystiku.

Bylo to pro mě velmi živé a inspirující otevření zcela odlišným metafyzickým informacím a zkušeností, než je obvyklý materiální způsob života. Ponořil jsem se též do studie Feng Shui a na 11 let jsem aktivně v této oblasti nabízel poradenství v oblasti zdravého životního stylu a bydlení.

Zvláště hluboká osobní transformace mě zasáhla po roce 2012 a ukončila zmíněné podnikání. Opět se mi zcela přeskládal systém životních osobních priorit. Původně náhodné výlety a putování do přírody se postupně přeměnilo do záměrného a vědomého putování krajinou – po silových a přírodních místech, a na místa předků, nejčastěji slovanských.

Nyní si hledám své kořeny a napojení na ně. Snažím se hluboce narovnat si svůj vztah a představu o minulosti a slávě slovanských předků. Proto vznikl i tento web jako projekt „Slovanská košile“. Rád bych narovnal dluh v informacích o původní Slovanské Kultuře, dějinách a duchovní tradici. Proto upřímně hledám inspiraci u předků a Védických zdrojů, kterou bych živě, jako inspiraci a vedení, mohl přenést do tohoto současného světa. Tedy do světa, jenž ztratil své kořeny, soulad se Zemí a odklonil se od nejlepších lidských hodnot a ideálů. Pokud sdílíte podobné názory, rád se aktivně připojím ke společné cestě.

Více o mém rodném Valašsku…

Kontakt:

Ing. Mojmír Mišun
Mobil: +420 608 420 584
E-mail: info(at)slovanskakosile.cz
Web: www.slovanskakosile.cz

IČ: 7138 7242
Není plátcem DPH
Bankovní spojení: účet 2602793916 / 2010 u Fio banky
IBAN pro platby ze Slovenska: CZ59 2010 0000 0026 0279 3916

~~~

Motto: „Ušít si svou slovanskou košili a kalhoty pro radost – obřady v krajině a domácí nošení.“

Rádi přijmeme mezi sebe další pomocné ruce a to jak s přípravou
našich akcí, tak i s propagací a rozšiřováním naší činnosti.
Plánujeme i větší akce a v případě zájmu nás podpořit nás laskavě kontaktujte.

~~~

Duchovní cesta: od iluzí k realitě (má osobní zkušenost) s Mojmírem Mišunem
(5.1.2024, YouTube Zprávy z Galaxie)

Share Button