Aktuality Aliance: Izrael – poslední dominová kostka? Naplnilo se proroctví? (23.6.2026 Ismael Perez)

Toto konkrétní video vzniklo díky namluvení paní Jitkou. Děkuji.

 

Původní video je pod názvem „Alliance Update: Israel – The Final Domino? Has Prophecy Reached Its Fulfillment Point?“ na odkazu www.youtube.com/watch?v=aOaVI4hPJ9I

 

Obsah článku:

  • Úvodní předmluva k videu
  • Současný Netanjahu je hluboký podvrh umělé inteligence
  • Kdo jsou skuteční Izraelité, potomci Abrahama, Jákoba, Davida, Šalomouna, Ježíše, Marie a Magdalény?
  • Netanjahu jako potomek krevní linie Nimroda – reptiliánů
  • Sionisté a rod Rothschildů zcizili a přivlastnili si pojem „vyvoleného lidu“, a původní Izraelité – ochránci původní moudrosti Edenu
  • Současná doba šíření informací odhaluje celé temné „stínové království“ a postup Aliance proti němu
  • Jeruzalém je po tisíce let považován za ústřední bod civilizace
  • Zahájení demontáže současného sionistického Izraele a „Operace poslední domino“ Aliance
  • Proč měl Trump své sionistické nepřátele tak blízko sebe
  • Dotazy z chatů do živého vysílání (zkráceno)
  • Krátká modlitba a meditace

 

Úvodní předmluva k videu

Po celá desetiletí se Bílé klobouky a Aliance zaměřovaly na skryté mocenské struktury působící v pozadí vlád, finančních institucí a náboženských organizací. Z pohledu Aliance je Izrael již dlouho vnímán nejen jako národní stát, ale jako jedna z posledních bašt starodávného geopolitického systému, který po staletí ovlivňoval světové dění.

Podle tohoto výkladu nikdy nebylo strategií Aliance zasáhnout proti všem institucím najednou. Operace naopak vyžadovala postupné rozebírání propojených center moci po celém světě, než se mohla zaměřit na region, který mnozí považovali za nejcitlivější a strategicky nejlépe chráněný na Zemi.

Panuje přesvědčení, že jakmile bude odhalena korupce ve finančních systémech, zpravodajských sítích, politických organizacích a nadnárodních institucích, pozornost se nakonec obrátí k strukturám, které historicky působily v pozadí globálního dění. V tomto výkladu představuje Izrael závěrečnou fázi mnohem rozsáhlejší operace zaměřené na ukončení vlivu toho, co příznivci Aliance popisují jako kontrolní systém starého světa.

Mnozí členové alternativní výzkumné komunity tvrdí, že určité frakce působící v rámci izraelského politického establishmentu udržují hluboké historické vazby s mocnými náboženskými, finančními a geopolitickými zájmy soustředěnými po celé Evropě a na Blízkém východě. Z tohoto pohledu není moderní boj veden proti žádnému národu, kultuře ani víře, ale proti systémům korupce, které údajně překračují národní hranice.

Proto někteří věří, že Izrael byl „nechán na konec“.

Tento region leží na křižovatce starověkých proroctví, globální politiky a duchovní historie. Jeruzalém je již tisíce let považován za ústřední bod civilizace, což činí jakoukoli změnu v tomto místě symbolicky významnou v celosvětovém měřítku.

Tato proroctví nikdy nehovořila o zničení národů, ale spíše o odhalení a zhroucení zkorumpovaných institucí, které v průběhu dějin fungovaly pod různými vlajkami. Současné události vnímají jako součást širšího procesu odhalování skrytých struktur a navrácení suverenity lidstvu.

Z tohoto pohledu nejsou probíhající události koncem světa, ale koncem jedné éry.

Ať už se na to díváme optikou proroctví, geopolitiky nebo duchovní transformace, mnozí věří, že lidstvo vstoupilo do období hlubokých změn, v němž jsou dlouhodobě zavedené systémy zpochybňovány a začíná se rýsovat nová kapitola lidských dějin.

Otázka, kterou si nyní klade mnoho pozorovatelů, je jednoduchá:

Byl Izrael skutečně posledním dominovým kamenem a jsme svědky závěrečné kapitoly staré éry předpovězené v proroctví?

 

Současný Netanjahu je hluboký podvrh umělé inteligence

Velký kmen vzestupujících duší. Jak se vám všem daří? Vítejte zpět u dalšího živého streamu. Jsem váš moderátor Ismamail Perez, autor dvou úžasných knih, Tajná vláda, Neviditelní architekti a Náš kosmický původ, které obě přinášejí důležité informace v rámci přípravy na obnovení sedmého Zlatého věku osvícení.

V první řadě chci přivítat všechny své nové odběratele a samozřejmě i všechny své staré odběratele. Moc vám děkuji, že jste tady. Také chci poděkovat moderátorům za to, že jste tady. Chtěl jsem vám dát vědět, že dnešní prezentace půjde opravdu do hloubky. Budu diskutovat o některých důvodech, proč byl Trump pověřen držet své nepřátele blíž. A pozor, Netanjahu, kterého dnes vidíme po zničení jeho bunkru asi před dvěma měsíci, je hluboký podvrh umělé inteligence. Není to originál, ale nicméně všichni víme, že BB byl jen zástěrkou pro hlubší stínovou síť, kterou řídil samozřejmě Mossad a různé zpravodajské agentury, které byly všechny napojeny na globalisty.

Takže dnes večer si povíme o některých strategiích, které se dějí, o odhaleních ohledně některých voleb, které byly zjevně manipulovány současným státem – říkejme mu prostě Izzy –, současným stavem Izraele. V této prezentaci zazní spousta odhalení ohledně pravdy o tom, proč byl nakonec v bezpečí i Izrael. Půjdeme hlouběji a také chtějí, abych se s vámi podělil o archiv popisující rozdíl mezi skutečnými kmeny starověkého Izraele a samozřejmě napodobeninami, falešnými, jakkoli je chcete nazývat dnešními.

Dobře, půjdeme hlouběji, lidi. Moc vám děkuji, že jste tady. Opět jsem se mohl dostat k některým skrytým archivům, které zřejmě uchovaly benevolentní tajné společnosti, ze kterých samozřejmě dnešní Aliance pochází. A než se dostanu k některým geopolitickým strategiím, které vedou k tomu, aby se americká vláda oddělila od izraelské vlády, dovolte mi vysvětlit některá historická fakta, která byla opět potlačena nesprávnou verzí historie.

 

Kdo jsou skuteční Izraelité, potomci Abrahama, Jákoba, Davida, Šalomouna, Ježíše, Marie a Magdalény?

V první řadě bych rád řekl prohlášení, že nejsem antisemita. Nejsem anti-Žid. Věřím, že existuje rozdíl mezi židovskou vírou izraelského lidu, a samozřejmě politickým sionismem. To jsou dvě nebo tři různé odlišné kategorie, můžete říct. Takže nejsem antisemita. Mnoho mých studentů jsou Izraelci, nebo víte, jsou Židé, stejně jako někteří z mých studentů jsou muslimové. Tedy nemám nic proti náboženstvím, ale existuje rozdíl mezi židovským náboženstvím a současným státem Izrael, který samozřejmě řídí falešní Židé.

A teď, když jsem zmínil toto prohlášení, dobře, v nejhlubších archivech Aliance existuje starověké tajemství, které zřejmě koluje mezi historiky, archeology a dokonce i analytiky tajných služeb po generace. Podle tohoto zjevení největším podvodem lidských dějin nebyl vzestup a pád impéria, ale zmizení starověkého lidu, jehož skutečný původ se mohl před světem skrývat nebo se skrývá. A mluvíme o ztracených kmenech Izraele, skutečných Izraelitech, potomcích Abrahama, Jákoba, Davida, Šalomouna, Ježíše, Marie, Magdalény.

Podle archivů Aliance tedy byli známí jako původní kmeny smlouvy nebo starověké úrovně smlouvy a nikdy nebyli zcela zničení. Ani nebyli absorbováni královstvími, která je dobyla. Místo ztracených 10 kmenů Izraele mluvíme o skutečných Izraelitech po sérii ničivých válek, které se odehrály ve starém světě. Oni skutečně migrovali. Migrovali a jejich potomci se rozptýlili po celém známém světě. Místo toho, aby zůstali v Izraeli, odešli do různých částí světa, aby se ochránili.

A podle archivů se věří, že někteří cestovali na západ do Evropy a jiní do jiných zemí, jako je Afrika, a samozřejmě na východ, a další šli, věřte nebo ne, dokonce překročili moře, před více než 2000 lety. Některé z těchto skrytých kmenů původních Izraelitů již měly mořeplavecké navigační technologie, měly lodě. Dobře, oni překročili a skutečně se dostali do Ameriky a na další ostrovy. A tak se v průběhu staletí skutečná identita pravých potomků Izraelitů zdánlivě roztříštila.

A tak se jejich historie zastírala a jejich genealogie byly samozřejmě záměrně utajovány a chráněny dobročinnými tajnými společnostmi, jako jsou templáři. Podle aliančních záznamů to nebyla náhoda, přátelé. Pro tyto „kmeny smlouvy“ byli dávní nepřátelé potomci stavitelů babylonské věže. To jsou dávní nepřátelé kmenů smlouvy a vždy se snažili vymýtit každou stopu „původních Izraelitů“ a jejich pokrevních linií. („Covenanters“ = Smluvníci/smluvní kmeny, původní Izraelité smlouvy, pravý/původní izraelský lid, který má Boží smlouvu a krevní linii přes Abrahama a Jákoba.) Tato soupeřící dynastie zřejmě věřila, že dokud potomci smlouvy přežijí, jejich vlastní sen o globální nadvládě se nikdy nemůže plně uskutečnit. A to vysvětluje, proč se v průběhu celých dějin, po tisíce let útočí na potomky krále Davida.

A opět, potomci krále Davida a ztracených 10 kmenů Izraele nejsou ti samí Židé, kteří dnes obývají tento stát na Blízkém východě. Že? Dovolte mi, abych to upřesnil. Historici Aliance odkazovali na skutečné potomky nebo na toto zatajování a samozřejmě skrytí jejich skutečného původu jako na velké utajení. A existuje důvod, proč to udělali. Protože opět, jde o potomky Nimroda Babylonského, kteří byli zdrojem moci všech říší, se vždy snažili ukončit nebo zničit skutečné Izraelity, skutečné kmeny starověku.

Zřejmě podle tohoto archivu zmizely celé rodinné záznamy. A to vše bylo provedeno záměrně, aby se ochránili skuteční potomci. A dokonce i starověké knihovny byly spáleny. Genealogie byly samozřejmě pozměněny, pokud jde o veřejné záznamy, ale víme, že prostřednictvím pozitivních tajných společností byly uchovány nedotčené skutečné genealogické záznamy.

A tak víme, že v průběhu času podle tohoto archivu skuteční potomci starověkého Izraele zřejmě také zapomněli, kdo jsou. A hodně z toho se stalo od „pádu Šalomounova prstenu“. (tj. ztráta duchovní ochrany, moudrosti a autority) Dokonce to sahá až do doby před Ježíšem a Marií Magdalénou, protože podle archivů to bylo hned po „pádu Šalomounova prstenu“, kdy se potomci Nimroda objevili jako mocné instituce, které si nárokovaly autoritu nad posvátnými tradicemi starověku.

A vím, že víte, že to byly tytéž rodiny, které samozřejmě vybudovaly Římskou říši. Tyto organizace si tedy v průběhu času udržovaly kontrolu nad náboženskými náboženstvími, ehm, politickými a finančními systémy a všechny formovaly civilizaci podle svých cílů. A tak v době druhého chrámu, což bylo zhruba před 2000 lety, kolem Ježíšovy doby, vědci zabývající se Aliancí tvrdili, že v rámci vládnoucích struktur starověkého světa se již objevily soupeřící frakce. Měli jsme farizeje a svůdce, kteří byli v té době předními náboženskými fanatiky židovské víry, a i když se navenek zdálo, že jsou rozděleni.

Podle záznamů Aliance se všichni v zákulisí zodpovídali skrytým radám, jejichž vliv sahal přes několik království v celé Judeji až do dalších oblastí Středního a Dálného východu, a které byly všechny nakonec pod kontrolou toho, čemu se říká „Sanhedrin“, což je to, čemu se před 2 000 lety říkalo „synagoga Satana“. (Sanhedrin byl v době Druhého chrámu (zhruba 516 př. n. l. – 70 n. l.) nejvyšší židovský zákonodárný a soudní sbor v Jeruzalémě.)

Důvod, proč vám dávám tuto historii, je ten, že abyste pochopili rozdíl mezi moderním státem Izrael a tím, jak ho nyní řídí političtí sionisté, musíte pochopit historii stejné krevní linie stejné sítě, která fungovala pod různými jmény ve starověku.

A od té doby můžeme říci, že boj popsaný ve starověkých písmech nebyl politický, ale spíše představoval pokračující konflikt mezi těmito dvěma soupeřícími vizemi lidstva. Jedna z vizí prosazovala centralizovanou hierarchii autorit a kontrolu, která byla připisována potomkům Nimroda. Na druhé straně, Izraelité, původní kmeny, prosazovali suverenitu, a o tom opět nemluví ani židovsko-křesťanská tradice, protože i Bible byla bohužel zkreslena, takže ti druzí, skuteční Izraelité vždy prosazovali suverenitu, duchovní probuzení a přímé spojení s božským zdrojem, což bylo samozřejmě připisováno potomkům původních Izraelitů. Vidíme případy principů vycházejících ze zbytků původních Izraelitů po celé Evropě. Jako Království Septimánie (jižní Francie kolem 5.–8. století), království Katarů ve Francii, samozřejmě civilizace Tartárie.

To všechno jsou pozůstatky, nebo bychom mohli říct struktury, které postavili potomci původních Izraelitů. Po celá tato staletí tyto protichůdné síly pokračovaly ve svém dobývání nebo svém soupeření spíše za viditelnou scénou historie, a i když různé říše vzkvétaly a padaly, dynastie se objevovaly a mizely, skrytý konflikt vždy přetrvával, založený na bitvě mezi těmito dvěma pokrevními liniemi. Pokrevní linie původních Izraelitů si nesmíme zaměňovat s moderními Izraelity a samozřejmě potomky Nimroda.

Analytici aliance se tedy domnívali, že se historie moderní éry opět opakuje a představuje závěrečnou fázi tohoto prastarého boje, protože systémy založené na utajení se nakonec zhroutí pod tíhou vlastních rozporů. Doktrína Aliance tedy učí, že korupce není nikdy spojena s rasou, ani s etnickou příslušností, náboženstvím nebo národností. Korupce je stav vědomí, který se může objevit v instituci, když se moc oddělí od odpovědnosti. A to je, víte, v průběhu dějin zobrazováno potomky Nimroda.

Z tohoto důvodu, přátelé, aliance rozlišuje mezi obyvatelstvem a vládními strukturami. Lidé nikdy nejsou terčem. Ale Systém ano.

Podle archivů se potomci starověkých kmenů Izraelitů rozptýlili a nadále existují na všech kontinentech, v každé kultuře a každém národě. Aby ochránili svůj rodokmen, museli splynout se všemi kulturami. Nikdy nebyli definováni pouze krví, avšak zejména hodnotami, charakterem a dokonce i duchovním sjednocením.

Takže proroctví o návratu zjevně odpovídá proroctví o konci vlády Babylónu, která byla v moderní době maskována a převlečena skrze moderní sionismus, chazarství a bolševismus, které jsou rozšířením čeho? Nevěstky Vatikánu. Tedy opět jako potomci Nimroda a nikoliv původních kmenů.

 

Netanjahu jako potomek krevní linie Nimroda – reptiliánů

Takže to znamená, že i vy víte, BB, že? (tj. Netanjahu) BB, který byl mimochodem Polák, jen mu změnili příjmení, aby vypadal, jako by byl Žid, byl potomkem Nimrodovy pokrevní linie. Stejně jako všichni političtí sionisté, kteří provozují stát Izrael, jsou to praví potomci Nimroda. A za chvíli vysvětlím, proč se prohlašují za vyvolené. Tohle se vám bude líbit. Historici Aliance tedy dospěli k závěru, že konečného vítězství, a proto byl Izrael ponechán na konec, nebude dosaženo dobytím, revolucí ani válkou. Místo toho k němu dojde, až si lidstvo vzpomene, kým skutečně je. A to se nyní děje jako Velké probuzení.

Podle Aliance tedy nastává věk obnovy, který odpovídá biblickým proroctvím o obnově království Davidova. Království potomků Ješuy a Marie Magdalény. Pojďme se na to podívat hlouběji. Jak víte, a pro ty, kteří četli o tajné vládě, dokonce i Ježíš trestal působení nejvyššího židovského zákonodárného a soudního sboru v Jeruzalémě, který ovládal synagogu Satana, která ovládala náboženskou elitu Izraele v těch dnech – známou jako farizeové a svůdci. Nazval je zmijemi, což znamená, že to byli hadi – potomci Nimroda a Ezaua, kteří měli reptiliánskou podstatu.

 

Sionisté a rod Rothschildů zcizili a přivlastnili si pojem „vyvoleného lidu“, a původní Izraelité – ochránci původní moudrosti Edenu

Pojďme se do toho hlouběji podívat. Podle archivů Aliance, které se dochovaly v záznamech tajných společností, které spolupracovaly s Bílým bratrstvem. Největší podvod této současné stínové vlády byl proveden prostřednictvím přivlastnění si identity. To vysvětluje, proč se rod Rothschildů okamžitě musel ujmout moci v Izraeli a nastolit království údajného vyvoleného lidu. To, co dělali, bylo, že ve skutečnosti předstírali identitu toho, co Bible nazývala „vyvoleným lidem“, aby ospravedlnili svou nadřazenost nad zbytkem lidské rasy.

Podle starověkých textů všichni hovořili o dodržovatelích smlouvy, původní Izraelité. Mluvíme o skutečných potomcích Izraelitů, což byla civilizace, které bylo svěřeno zachování moudrosti prvního věku. Moudrost prvního věku sahá až do původního Edenu. Toto učení tedy zdůrazňovalo svrchovanost, duchovní rozvoj a harmonii s kosmickým Zdrojem. Tomu tedy věřili a co praktikovali skuteční Izraelité. Toto byl skutečný příběh skutečných duchovních křesťanů. Historici spojenectví však tvrdili, že po válkách starých říší se z ruin vynořila zkorumpovaná frakce a pokračovala ve své agendě novou metodou.

Naopak temná skupina, souhrnně známá jako Babylonské bratrstvo, chápala, že ovládat civilizaci je snazší než ji zničit. Místo toho, aby eliminovali odkaz „dodržovatelů úmluvy“, zvolili efektivnější strategii. Nárokovali si toto dědictví pro sebe. A tak po staletích ti babylónští usurpátoři (nebo jak je teď budeme nazývat), pojďme jim tak říkat, jo? A dokonce i ta ještěrčí královna Anglie a současný král Karel III. byli potomky Nimroda. Buďme realističtí.

Postupně se začali prezentovat (tj. reptiliánská resp. babylónská krevní linie) jako dědicové této prastaré autority a vysvětlovali, že za nedávným založením státu Izrael stojí rod Rothschildů. Založili tedy instituce, přepsali všechny záznamy a vyzdvihli pečlivě konstruované narativy, které měly legitimizovat jejich vládu. Podle archivů jejich největší zbraní nebyla síla, ale vnímání. A to znamená, že masy začaly věřit, že moc a legitimita protékají institucemi, které byly založeny babylonskou pokrevní linií. Přesvědčili veřejnost, že jsou samozřejmě vyvoleným lidem Bible.

Jen málokdo si uvědomil, že původní učení dodržovatelů úmluvy přežilo jinde. Bylo skryto mezi rozptýlenými komunitami. Tartárie byla poslední. A samozřejmě benevolentní tajné společnosti jako Templáři, Svatý řád Grálu a do jisté míry Rosekrucián před infiltrací bavorských iluminátů. A tak podle aliančních učenců toto období označují jako věk nahrazení. To znamená, že potomci Nimroda, kteří nadále vládli prstenům moci, se rozhodli vydávat se za vyvolený lid Boha.

Takže během této éry nebyly skutečné principy úmluvy nikdy nahrazeny systémy zaměřenými na hierarchii. Nikdy nebyly nahrazeny systémy, které se týkaly kontroly nebo závislosti. Když potomci Nimroda převzali moc nad světem, symboly zůstaly, židovské symboly zůstaly, ale jejich významy byly změněny. Tehdy všechno obrátili naruby.

Na začátku moderní éry, která vedla k politickému sionismu, potomci Nimroda, kteří jsou dnes stejní jako za Ježíšových dnů, tedy v Satanově synagoze, vybudovali to, co historici nazývají „stínové království“, což byla rozsáhlá síť politických, finančních a ideologických institucí určených k udržení jejich vlivu na dobu neurčitou. Každá říše však v sobě nesla zárodky svého vlastního úpadku.

 

Současná doba šíření informací odhaluje celé temné „stínové království“ a postup Aliance proti němu

A jak se informace šířily díky informačnímu věku, a lidstvo si stále více uvědomovalo tento skrytý systém moci, věří se, že v dnešní době tento základ „stínového království“ začíná slábnout. Čím více se začíná objevovat transparentnost a už ji vidíme, tím těžší je udržet si iluzi kontroly. Takže hodně z toho souvisí s tím, proč byl Izrael poslední.

A také se věří, že i když hlava vatikánského sídla moci byla známá jako „hlava hada“, tedy „černý papež“, věří se, že Izrael byl ocasem hada. Proto začali nejdříve s hlavou hada a pak si s ní prošli destabilizací globalistických systémů, dokud nedosáhnou konce, kterým je příběh o Izraeli.

Analytici se tedy podle Aliance domnívají, že současná éra představuje poslední kapitolu věku nahrazení. A hodně z toho samozřejmě souvisí s odhalením, že jakmile bude samozřejmě stát Izrael odstraněn, a to se právě děje, pak dojde k skutečnému odhalení potomků Izraele, kteří uzavřeli smlouvu, a ti budou podle toho opět obnoveni.

Pojďme tedy dál a řekněme, že podle archivů „obnovení smluv“ nepřichází dobytím, ale přichází, když si lidé začnou znovu nacházet své vlastní spojení s pravdou a samozřejmě přestanou udělovat nezpochybnitelnou autoritu institucím, které již neslouží společnému dobru, a teprve potom „stínová říše“ samozřejmě úplně padne. Proto se Pozemská aliance po celá desetiletí zaměřuje na skryté mocenské struktury fungující za vládami. Tohle jsme viděli posledních 10 let, že? Viděli jsme zatýkání. No, myslím, slyšeli jsme o zatýkání. Viděli jsme náboženské organizace, jako Vatikán, byly samozřejmě zrušeny, finanční instituce byly, destabilizovány. A tak z této perspektivy, podle Aliance, je Izrael dlouho vnímán nejen jako národní stát, ale jako jedna z posledních bašt starověkého geopolitického systému, který po staletí ovlivňoval světové dění.

Podle této interpretace strategie Aliance nikdy nespočívala v tom, aby se zaměřila na každou instituci současně. Místo toho operace vyžadovala postupnou demontáž propojených center moci po celém světě, než se samozřejmě začalo řešit to, co mnozí považovali za nejcitlivější a strategicky chráněnou oblast na Zemi, známou jako Blízký východ. Panuje tedy přesvědčení, že jakmile bude korupce odhalena ve finančních systémech, zpravodajských organizacích – které jsou všechny propojené s Mossadem –, politických organizacích a dokonce i v nadnárodních institucích, všechny tyto subjekty samozřejmě nakonec obrátí svou pozornost k těm strukturám, které historicky operovaly v zákulisí globálních záležitostí.

A tak v tomto ohledu Izrael představuje závěrečnou fázi mnohem větší operace zaměřené na ukončení vlivu toho, co zastánci Aliance popisují jako starosvětský kontrolní systém, který vznikl v Babylonu.

Mnozí v alternativní komunitě argumentovali, že nedávné frakce působící v izraelském politickém establishmentu si udržovaly hluboké historické vazby na mocné náboženské, finanční a geopolitické zájmy soustředěné po celé Evropě a na Blízkém východě. Z tohoto pohledu tedy moderní boj není proti žádnému lidu, kultuře ani víře, ale proti systémům korupce, které překročily hranice států. A proto někteří věří, že Izrael byl zachráněn na konec.

A myslím, že to byl Q, kdo to řekl v roce 2016. A teď to vidíme, že se to děje. Trump před pár dny byl na schůzce G7 a naprosto pomlouval Izrael za to, že neukončil válku s Libanonem. Slyšeli jsme o tom. Také jsme slyšeli, že J. D. Vance vydal varování, že je v nejlepším zájmu Izraele, aby nešel proti svému jedinému spojenci. Nemluvě o tom, že podle alternativních zpravodajských zdrojů některá média, prostě izraelské platformy uvádějí, že bychom možná měli zinscenovat další událost, jako ta, která se stala v roce 2001, že? 11. září. A tak jo, najednou to vypadá, že se americká vláda od izraelské vlády distancuje. A to má důvod, že?

 

Jeruzalém je po tisíce let považován za ústřední bod civilizace

A znovu, budu také vysvětlovat, proč měl prezident Trump za úkol držet své nepřátele blíž. Pokračujme zde. Takže tento region známý jako Blízký východ zřejmě leží na křižovatce starověkých proroctví. Je to všechno propojené, globální politika a duchovní historie. Jeruzalém je po tisíce let považován za ústřední bod civilizace, takže jakákoli transformace tam má symbolický význam v celosvětovém měřítku.

Zastánci tohoto pohledu se tedy domnívají, že v proroctví nikdy nešlo o zničení národů, ale spíše o odhalení kolapsu, tedy kolapsu zkorumpovaných institucí, které v průběhu dějin fungovaly pod různými vlajkami. Abych vám dal příklad, Sanhedrin, Farizeové a svůdci, kteří jsou nyní známí jako političtí sionisté a Chazaři. Stejní lidé nebo potomci stejných lidí pod novým jménem. V tom všem vidíme současné události jako součást většího procesu odhalování skrytých struktur a navracení suverenity lidstvu.

Z tohoto pohledu tedy odvíjející se události nejsou koncem světa, ale koncem staré éry. Ať už se na to díváme optikou proroctví, geopolitiky, nebo dokonce duchovního, dochází k obnovení skrytého poznání. Mnozí věří, že lidstvo vstoupilo do období hlubokých změn, v nichž začínají být zpochybňovány a zpochybňovány dlouholeté systémy. A v důsledku toho se začíná objevovat nová kapitola v lidských dějinách.

 

Zahájení demontáže současného sionistického Izraele a „Operace poslední domino“ Aliance

Nyní se za chvíli budu věnovat otázce, kterou si klade mnoho pozorovatelů v moderní době, a to, že pokud je Izrael skutečně poslední kostkou domina a Aliance věří, že má pravdu, hraje si s Izraelem už nějakou dobu, pak jsme svědky závěrečné kapitoly odvěkého proroctví, které bylo předpovězeno v tajném poznání.

Toto Aliance nazývá „Operací poslední domino“. Nedávné zpravodajské odposlechy naznačují, že rostoucí rozkol mezi vedením vlády Spojených států a současnou vládou Izraele narůstá. Podle analytiků Aliance bylo dosaženo kritického bodu zlomu v probíhajícím konfliktu zahrnujícím Libanon a širší oblast Blízkého východu. Zdroje z tohoto scénáře tedy uvedly, že viceprezident J. D. Vance jménem Trumpovy administrativy vydal izraelskému vedení přímé varování.

Poselství bylo jednoduché. Podle této zprávy buď deeskalujete konflikt s Libanonem a připojíte se k širší mírové iniciativě, nebo budete čelit důsledkům, které by mohly zásadně změnit geopolitickou krajinu regionu. A nevím, jestli to víte, ale to znamená, že pokud neukončíte konflikt s Libanonem, budete další na řadě.

Stejně jako odstranili íránskou vládu, tedy zkorumpovanou íránskou vládu, a nahradili ji spojeneckým, víte, spojeneckým vedením. Totéž udělají v Izraeli. To je to, co to znamená.

Po mnoho let plánovači Aliance očekávali, že tento okamžik nakonec nastane. A to vysvětluje, proč Q v roce 2016 řekl, že si Izrael nechají na konec. Dovolte mi to vysvětlit. Podle dlouhodobých strategických modelů by demontáž zakořeněných mocenských struktur po celém světě nevyhnutelně vedla ke konfrontaci s konečnými centry vlivu, která by zůstala izolovaná od předchozích reforem. Blízký východ byl vždy považován za jedno z nejcitlivějších operačních území, a to kvůli svému náboženskému významu, strategické poloze a historické roli v globálních záležitostech.

Analytici Aliance se domnívají, že cíl nikdy nebyl namířen proti izraelskému lidu, ale spíše proti tomu, co popsali jako hluboce zakořeněný politický aparát, který začíná Z („Zionist“, tj. sionisté), který se stal odolným vůči reformám a stále více odtrženým od zájmů míru a regionální stability. Interní hodnocení tedy naznačovala, že pokud by diplomatické kanály selhaly, a proto J. D. Vance vydal toto varování, Aliance by byla nucena urychlit krizové plány určené k restrukturalizaci stávajícího státu Izrael a jeho nahrazení novým, řekněme tomu tak, vedením v souladu s úsilím o mezinárodní usmíření. To je dobře. Stratégové to tedy označují za „poslední domino“. Operaci poslední domino.

Geopolitičtí plánovači tedy po celá desetiletí chápali, že jakýkoli pokus o transformaci globálního řádu bez řešení izraelského, řekněme, libanonského konfliktu, by zanechal prvořadou zlomovou linii schopnou znovu roznítit větší regionální války. Aliance proto považovala trvalý mír v Levantě (oblast Sýrie, Libanonu, Izraele, Palestiny a Jordánska) za předpoklad širší globální stabilizace.

Varování, které J. G. Vance předal, představovalo v aliančních kruzích více než jen diplomatický vzkaz Izraeli. Bylo to interpretováno jako poslední příležitost k dobrovolnému dodržování předpisů, než budou zvážena komplexnější opatření. Analytik v rámci Aliance poznamenal, že význam události přesahoval konvenční politiku. Mnoho pozorovatelů věřilo, že starověká proroctví, historické cykly a geopolitické reality se právě teď sbíhají v jednom okamžiku.

Hodně z toho souvisí s proroctvími. A tak znovu, lidi, ať už to chcete vnímat jako konec jedné éry nebo začátek nové, podle Aliance předpokládají, že Blízký východ vstupuje do nejdůležitější fáze transformace v lidských dějinách. Současné hodnocení je, že pravděpodobnost velké politické restrukturalizace v tomto regionu nyní roste. Plánovači Aliance nadále bedlivě sledují vývoj, protože „Operace poslední domino“ vstupuje do své rozhodující fáze.

Takže se vraťme k tomu, proč byl Trump pověřen úkolem držet své nepřátele blíž u sebe. A to je důvod, proč se v posledních několika letech Trumpovi příznivci, jako Alex Jones a Tucker Carlson, samozřejmě obrátili proti Trumpovi kvůli jeho blízkým vazbám na BB. („Bibi“, tj Benjamin Netanyahu) Ale dovolte mi vysvětlit, proč to musel udělat, ano? A proč si Izrael nechává na konec. Analytici Aliance dlouhodobě tvrdí, že konflikt, který formoval moderní éru, nebyl izolovanou událostí, ale součástí většího boje mezi soupeřícími transnacionálními mocenskými bloky. Co tím myslím? Podle nedávno odtajněných archivů Aliance byl národní stát známý dnes jako Izrael původně založen o desítky let dříve mocným rodem Rothschildů.

Všichni to víme, že? Balfourova deklarace (nebo Balfourova smlouva), za níž stála finanční dynastie, jejíž vliv sahá přes několik kontinentů. Veřejně se Izrael jevil jako nezávislý suverénní stát. To byla lež, protože soukromá zpravodajská hodnocení naznačovala, že fungoval jako strategické centrum, jehož prostřednictvím bylo možné řídit, prodlužovat a přesměrovávat regionální konflikty. Po generace se tedy pozorovatelé Aliance domnívali, že jde o extremistické organizace jako ISIS, al-Káida a samozřejmě dnešní Hizballáh působí v celém regionu Blízkého východu.

Někteří z vás budou, až tohle řeknu, zaujatí, ale všechny tyto teroristické organizace, proti kterým bojoval i údajný stát Izrael, byly nevědomky manipulovány překrývajícími se zpravodajskými sítěmi napojenými na různé konkurenční frakce, které všechny ovládal Mossad. Dobře, takže co to znamená, lidi? To znamená, že starý íránský režim byl celou tu dobu v tajné dohodě s BB. To je to, co to znamená.

Výsledná nestabilita tedy vytvořila cyklus neustálého konfliktu, který prospěl zakořeněným zájmovým skupinám a zároveň zabránil trvalému míru. Existoval tedy důvod, proč musela Aliance nejprve zastavit zkorumpovanou íránskou vládu ve vývoji jaderných zbraní a odebrat jim uran. Dobře, to byla chyba hlubokého státu, když velkou část uranu byla prodána starému íránskému režimu skrze Bidena, Obamu a Clintona. Všichni to víme, že?

Tam proto museli nejdřív začít. Protože pokud by Írán, který byl součástí třetí sociální katastrofy a tedy zahájení třetí světové války v případě, že by vyvinul jadernou zbraň. Oni by ji použili. Dobře, my ji použijeme a to by vedlo k tomu, že by další země odpálily své jaderné arzenály. Ale samozřejmě také víme, že i kdyby se to stalo, Galaktici by to okamžitě neutralizovali. Ale podle této zprávy pokračujme zde.

Pád íránského režimu znamenal první zásadní zlom v demontáži podzemní sítě na Blízkém východě. S neutralizací staré íránské hrozby dospěli plánovači Aliance k závěru, že pozornost se nevyhnutelně přesune k samotnému Izraeli. A to se právě teď děje. Dříve jsem vysvětloval, že Vatikán je hlavou hada, jezuité a současný stát Izrael je ocasem hada. Takže Aliance musela začít u hlavy, ža pak se museli propracovat k ocasu. Znamená to tedy, že interní zprávy tvrdily, že trvalý mír nemůže nastat, dokud staré struktury fungují i nadále mimo rámec demokratické odpovědnosti.

Na rozdíl od předchozích operací tedy cíl nikdy nebyl namířen proti izraelskému lidu. Aliance to jasně dává najevo. Cíl byl místo toho popsán jako politická transformace a vymýcení zkorumpovaného politického systému, který dominoval státu Izrael. Zpravodajské zdroje tedy naznačily, že hlavní globální mocnosti, včetně Východní koalice Ruska a Číny, tiše signalizují podporu pro vyjednaný proces restrukturalizace, jehož cílem je snížit regionální napětí odstraněním zkorumpovaného státu moderního Izraele a vytvořením nového bezpečnostního rámce, který zajistí trvalý mír na Blízkém východě.

Projekce Aliance naznačují, že nadcházející fáze bude první generací skutečného geopolitického usmíření na Blízkém východě v důsledku odstranění současné sionistické chazarské sítě. A analytici Aliance toto hnutí označují jednoduše za „poslední kostku domina“. Podle této zprávy historici v archivech Aliance debatovali, řekněme, o rozdílu mezi lidmi, kulturou a institucí, která jim vládne. Mluvíme o moderním Izraeli. A jeden z ústředních principů doktríny Aliance zněl, že žádný národ by nikdy neměl být souzen podle činů vládnoucí elity.

V průběhu dějin se běžné civilizace často ocitly v systémech, které nikdy ani nevytvořily, ani nekontrolovaly. A tak stát známý jako Izrael byl analytiky Aliance dlouho považován za jednu z posledních bašt staré gardy. A zatímco izraelský lid nadále představuje rozmanité zázemí, kultury a přesvědčení, nežijí tam jen Židé. Máme muslimy, máme křesťany, máme Židy, měli jsme buddhisty, víte, je to směs různých kultur, ras a samozřejmě náboženských přesvědčení. Proto zpravodajská služba Aliance dospěla k závěru, že malá síť politických a finančních zájmů postupně upevnila moc po mnoho generací prostřednictvím zpravodajských operací, které byly všechny propojeny s agenturami prostřednictvím sionistické sítě.

Podle záznamů Aliance tyto zpravodajské služby přežily četné globální reformy, protože se naučily umění působit jako nepostradatelné. A kdykoli došlo ke zhroucení jiných center moci, izraelské vedení se vždy dokázalo přizpůsobit. Změnili značku a dokonce se i sami přeorientovali v rámci vznikajícího řádu.

Stratégové Aliance tedy po celá desetiletí chápali, že konfrontace s tímto systémem přímo s politickými sionisty by byla předčasná. Stará garda si tedy udržovala rozsáhlý politický vliv v celém mezinárodním společenství prostřednictvím svých zpravodajských služeb, čímž se jakákoli přímá výzva stala nebezpečnou a potenciálně destabilizující. To je důvod, proč byl Trump pověřen úkolem držet své nepřátele blíž, protože v případě, že by ukázal, že se ho chystají zlikvidovat, nebo že se ho snaží zlikvidovat, pak se ho samozřejmě snažili odvést pryč. Je to tak? To se stalo Lincolnovi. To se stalo Kennedymu. Je to tak?

V důsledku toho byla přijata dlouhodobá strategie. Místo toho, aby se Aliance postavila čelem k posledním baštám Kabaly, tedy současnému státu Izrael, a plánovala nejprve oslabit jeho širší síť, která ho podporovala, a tou byl samozřejmě íránský režim. Všichni byli součástí tajné dohody. A tak byly v tomto regionu rozbity i finanční monopoly a odhaleny zkorumpované zpravodajské operace. Transnacionalistické sítě vlivů postupně ztrácely schopnost ovlivňovat světové události.

 

Proč měl Trump své sionistické nepřátele tak blízko sebe

A teprve poté, co se tyto věci, které byly nosnými pilíři sionismu, staly, se pozornost mohla obrátit k poslednímu centru moci, a proto byl Izrael ponechán na konec. V tomto kontextu se tedy ukázalo, že prezidentu Trumpovi byla přidělena jedinečná a jednoduchá role, a to, že nejúčinnějším způsobem pro podkopání jakéhokoli nepřátelského nepřítele nebo systému, bylo držet je blízko sebe a pozorovat je zevnitř. To vysvětluje, proč se Trump v posledních dvou letech spřátelil s BB a předstíral, že je jeho blízkým přítelem, až do té míry, že si někteří podcasteři mysleli, že Trump je pod kontrolou BB. A to nebyl ten případ.

Podle utajovaných aliančních dokumentů je v načasování všechno. Načasování je v operaci poslední kartou, protože předčasná akce mohla sjednotit starou gardu proti Alianci a opožděná akce mohla systému umožnit zotavení. Proto plánovači čekali, až okolní struktury oslabí. Je to tak?

Nejprve jsme museli odstranit tyrany Íránu, než jsme zahájili závěrečnou fázi. Tato fáze se tedy stala známou jako operace „Poslední domino“. Cílem nikdy nebylo zničení národa nebo jeho obyvatel. Chtějí, abych to objasnil. Místo toho cílem bylo mírové nahrazení institucí, o nichž se věřilo, že jsou neslučitelné s transparentností, suverenitou a samosprávou.

Zdroje Aliance tedy tvrdily, že historie opakovaně prokázala jednoduchou pravdu, a to, že civilizace přetrvávají, když je moc odpovědná, a upadají, když se moc koncentruje mimo veřejný dohled. V tomto odhalení tedy „poslední domino“ symbolizuje konec éry, kdy skryté struktury, které utvářejí osud národů ze zákulisí, končí. A opět, tento boj nikdy nebyl proti žádnému typu lidí, žádnému náboženství ani žádné kultuře. Vždy šlo o to, aby vláda fungovala transparentně.

Takže podle dalších archivů existují důkazy o tom, že Aliance v posledních letech monitorovala Mossad, který zjevně hrál klíčovou roli v ovlivňování voleb v jiných zemích. A existují pro to důkazy. A samozřejmě, až do roku 2016 s tím všichni loutkoví prezidenti hlubokého státu, kteří byli u moci, spolupracovali. A jsem si jistý, že to už víte, pokud jste četli mou knihu Tajná vláda. To byla kontrarozvědka CIA, která fungovala pod kontrolou hlubokého státu.

Takže se věří, že v nedávných geopolitických turbulencích znovu vzbudily obavy mezi analytiky Aliance, že by se zahraniční zpravodajské služby, jako je Mossad, pokusily ovlivnit demokratické systémy po celém světě. Podle tohoto odhalení se pozornost soustředí na tajné sítě pro vměšování do voleb, které působí na více kontinentech. Nejnovější kontroverze se objevila poté, co kolumbijský prezident Gustavo Petro odhalil, že izraelské zájmy zasahovaly do kolumbijského volebního procesu po sporných prezidentských volbách. Toto obvinění vyvolalo intenzivní debatu mezi pozorovateli zpravodajských služeb a politickými komentátory po celém světě. V tomto scénáři vyšetřovatelé Aliance toto obvinění považují za jeden z několika ukazatelů naznačujících existenci větší nadnárodní architektury vlivu, která je kontrolována moderním státem Izrael.

Inspirováno nedávnými zprávami, které obvinily Izrael ze zapojení do kolumbijského volebního procesu, což je nyní podle záznamů Aliance pravda. A co dalšího? Ano, je toho víc. Předpokládá se, že volby v Kolumbii nebyly jediné, které byly zmanipulované nebo samozřejmě ovlivněné Mossadem, protože existují důkazy, že během posledních 60 let od vzniku současného státu Izrael bylo zjevně zmanipulováno mnoho demokratických voleb.

Podle tohoto hodnocení byly volby v mnoha zemích manipulovány Mossadem, aby formovaly výsledky příznivé pro jejich geopolitické zájmy. A to je to, co nazývají eskalací informační války. Aliance zaznamenává stále nepřátelštější informační prostředí.

Důvěra veřejnosti v instituce nadále klesá, protože probíhají obvinění z manipulace s volbami. Sledovací stanice aliance tedy rovněž zaznamenaly rostoucí tendenci k používání provokativní rétoriky, jejímž cílem je ovlivňovat veřejné mínění prostřednictvím strachu. Mluvíme o médiích, která jsou také manipulována Mossadem.

Obzvláště znepokojivé to vyvolaly online zprávy, které tvrdily, že izraelští komentátoři naznačili, že Amerika by potřebovala další velkou národní tragédii, než plně docení hodnotu svého spojenectví s Izraelem. Předpokládá se tedy, že izraelští novináři nyní říkají, že USA potřebují další událost z 11. září, aby si uvědomily, že Izrael je jejich skutečným přítelem. Analytici Aliance klasifikují takovou rétoriku jako nebezpečnou narativní válku schopnou rozdmýchat napětí mezi americkou vládou a Izraelem.

V rámci tohoto scénáře tedy Aliance dochází k závěru, že moderní vlivové kampaně již nezávisí pouze na vojenské síle. Bojiště se přesunulo do informací, vnímání a veřejného povědomí. Volby, mediální narativy, finanční trhy a dokonce i sociální platformy se staly novým terénem geopolitické soutěže. Aliance proto doporučuje zvýšenou transparentnost ve všech volbách po celém světě, nejen zde ve Spojených státech. Nyní je budou monitorovat nezávislé audity volební infrastruktury, silnější ochranu před zahraničními vlivovými operacemi a větší povědomí veřejnosti o taktikách informační války. A v neposlední řadě mezinárodní spolupráci proti tajnému zasahování do voleb bez ohledu na původ.

V rámci závěrečného hodnocení jeden analytik Aliance varoval, že největší hrozbou pro republiku nebo svobodný svět nemusí být zpravodajské služby jednoho národa ani politická frakce, ale spíše samotná eroze veřejné důvěry. V éře informační války se vnímání může stát stejně silným jako realita, což z pravdy dělá nejcennější strategické aktivum ze všech. Takže tady to máte. Dobře, kompletní zpráva o tom, co se právě teď děje, pokud jde o současný rozchod mezi americkou a izraelskou vládou.

 

Dotazy z chatů do živého vysílání (zkráceno)

A nyní bych rád přivítal všech 2400 Jediů, kteří jsou v domě. Vítejte, vítejte. A také bych rád, poděkoval, než zahájím otázky a odpovědi. Doufám, že máte krásný večer, den, noc nebo odpoledne, v závislosti na tom, kde se nacházíte. A pro ty, kteří se ladí z jiných dimenzí a jiných realit nebo z bodu nulového času a prostoru, vítejte.

Prosím, pište své otázky velkými písmeny. Dobře, toto je otázka: „Myslíš si, že je možné, že velký sluneční záblesk, EBS, tři dny temnoty, lockdowny a stanné právo by mohly sloužit jako zástěrka pro předčasné vytržení zbytku církve věrných?“ Chápu, co myslíte. Co se týče trifurkace časových linií, ano, věří se, že velký sluneční záblesk, který by mohl nastat současně s EBS, tedy třemi dny temnoty, oddělí časové linie. Dobří lidé Země budou vzestupovat do čtvrté, páté nebo šesté dimenze pozitivní časové linie Země a negativní lidé Země budou recyklováni do technokratické dystopické časové linie. A opět, musíme pochopit, že slovo vytržení bylo vloženo. Není v Bibli. Ve skutečnosti ho vložily fundamentalistické křesťanské organizace. To, co se po věky učilo, je, že dojde k oddělení, k nějaké sklizni. Je to tak? A to se skutečně děje, když trifurkace časových linií vstoupí v platnost.

Kdy bude kompletní Ježíšovo učení sdíleno se světem? Mluvíte o učení starověkých zastánců smlouvy o skutečných zastáncích smlouvy?“

Znovu připomínám, původní Izraelité v průběhu dějin byli zbytky lidí, kteří vybudovali Tartárii, lidé, kteří vybudovali Království Septimánie (jižní Francie kolem 5.–8. století),, lidé, kteří vybudovali katarskou civilizaci Francie, než byla zničena Albigenskou křížovou výpravou (probíhala v letech 1209–1229 v jižní Franci). A v průběhu dějin to byli lidé, kteří vytvářeli Zlaté věky. Tyto principy těchto učení byly uchovány strážci záznamů Aliance v průběhu dějin, a říkají jim pozitivní tajné společnosti, a věří se, že všechny tyto informace budou opět dostupné masám.

Můžeme vzestoupit před slunečním zábleskem?“ Ano, můžeme, protože je to nejprve vnitřní proces. Dobře. Ve skutečnosti na této cestě roste počet lidí, o kterých se věří, že již přistupují k pětidimenzionální pozemské realitě a z naší reality se jen tak objevují a mizí podle libosti. Takže existuje způsob, a znovu, učím vás techniky a metody ve svých kurzech vzestupu, abyste mohli začít přistupovat k jiným dimenzím ještě před slunečním zábleskem.

Ismaile, jak proběhla schůzka v parku?“ Tato schůzka v parku je akce C5, která je naplánována na 18. července. Je to bezplatná akce od 20:00 do 22:00. To se ještě nestalo, Jill, ale bude to 18. července.

Nathane Taylore, moc děkuji za super rozhovor. „Dělají mimozemšťané děti? Ano. Mají nás rádi, nebo jen přivádějí své děti k existenci či do reality?“ To záleží na dimenzi, ve které se nacházejí. Pokud jsou v pořádku, pokud jsou v páté dimenzi, stále existuje pohlavní styk. Stále máme pohlavní orgány. V šesté dimenzi stále máme pohlavní orgány. Nad šestou dimenzi dochází k pohlavnímu styku smícháním nebo prolínáním energií mezi dvěma entitami za účelem vytvoření třetí entity, což je mimochodem vyšší forma pohlavního styku. A je dokonce známo, že i orgasmy jsou větší, když fungujete ze 7D a výše, když se snažíte smíchat své energie s jinou osobou, protože v tomto bodě se dvě bytosti z celého Světla, jak si říkají, nebo dvě zdravé bytosti Světla spojí, aby vytvořily třetí bytost. A věří se, že je to jako ten největší pocit vůbec. To je nejlepší způsob, jak to popsat. Dobře, další otázka.

Ne, nebudu zveřejňovat MOO na své prezentaci. To bylo exkluzivní pouze pro členy, kteří se zúčastnili. Omlouvám se. Ale pro ty, kteří půjdou na konferenci Mount Chasta, budu mít zcela novou prezentaci kosmických znalostí, o které jsem se nikdy předtím nedělil, a které opět beru ze své budoucí knihy, kterou jsem ještě nevydal. Takže vy, kluci, se jako první dozvíte nové kosmické informace, které dosud nebyly sdíleny s těmi, kteří se zúčastní mé akce 29. srpna v Mount Chasta.

Dobrý den, Ismaeli, od roku 2020 si všímám různých dat na Facebooku některých lidí atd. Jak se mění data? Co přesně znamená režim spánku nebo něčí profil? Kdo odpovídá během režimu spánku?“ Aha, dobře. Myslím, že bych mohl odpovědět na první část vaší otázky, ale ne na druhou. V režimu spánku nemůžete dostávat oznámení v určitých hodinách, které si nastavíte v telefonu, třeba na 23:00. Takže, víte, první část vaší otázky: to by mohlo být součástí Mandelova efektu, ale na druhou část vaší otázky právě odpověděl.

A také chci, aby si lidé uvědomili, že existuje falešný účet Ismael. Jo. Lidi, rychlé varování. Ten pravý Ismael končí na jedničku a zanechává spoustu komentářů. Zřejmě existuje falešný YouTube kanál Ismaela Pereze, který si říká skutečný Ismael Perez, ale na konec dává jedničku, která posílá zprávy spoustě lidí a žádá o dary. Takže, jen jsem vás chtěl varovat, že je to podvod. Nejsem to já. Tohle je můj jediný kanál bez jedničky na konci. Skutečný Ismael Perez, jaký je. Pokud tedy dostanete zprávu od „skutečného Ismaela Pereze s jedničkou na konci“, je to podvodník. Snaží se lidi zneužít.

Jsou ty plazmové koule, které jsou všude vidět, živé, nebo možná živá technologie?“ Jsou obojí. To jsou entity, které se vyvinuly za hranice fyzického světa. Jsou to čistě plazmové bytosti. Co se týče dimenzí, pocházejí z dimenzí 10, 11 a 12. Ano, jeví se jako koule. „A je to živá technologie?“ Ano, je to živá technologie. Organická živá technologie. Dovolte mi to upřesnit.

Ismaile, proč šel král Karel do Bílého domu a jaké dokumenty předal Trumpovi?“ To, co Trumpovi podepsal, byl konec námořní dopravy, který byl ve skutečnosti ritualizován zápasem UFC v den Trumpových narozenin. Nevím, jestli jste to věděli, ale celý zápas UFC byl metaforou popisující konec námořního práva a začátek ústavního práva. Takže když mu budeme říkat prostě Karel, že? Král ještěrek se s Trumpem setkal asi před měsícem, aby podepsal dohodu, která ukončila námořní právo. A pak samozřejmě o týden nebo o několik týdnů později měl Trump zápas UFC, který byl v jistém smyslu metaforou popisující konec námořního práva a začátek ústavního práva.

Ach, nemeditovali jsme. Děkuji za připomenutí. Někdy mi prostě musíte připomenout, abych tukončil vysílání meditací a modlitbou. Moc vám děkuji. Promiňte, lidi. Je to, jako bych měl tolik práce, někdy zapomenu to ukončit modlitbou nebo meditací.

Co je to vlastně ten závoj? Ztenčování závoje.“ Nejlepší způsob, jak to popsat, je probouzení se z naší hromadné hypnózy. A v důsledku toho se mění naše vnímání a vidíme věci takové, jaké doopravdy jsou. To je význam konce nebo rozpuštění závoje. Jsou to lidé, kteří se probouzejí a mění své vnímání v důsledku probuzení z hypnózy. Pokud to dává smysl.

Znovu, lidi, všechno je navrženo, dokonce i realita, rozumíte? Vrstvy reality se šíří frekvencí. Takže v okamžiku, kdy změníte svou frekvenci, se dostanete za závoj.

Nathane Taylor se ptá: „Budeme mít schopnost přivést lidi zpět k životu bez použití lékařského lůžka, pokud půjdeme do 5D a dále?“ Rozhodně. Ano, budete mít schopnost léčit. Ve skutečnosti, ti z vás, kteří půjdou do 5D a dále, budete mít schopnost vrátit se zpět do 4D, kde bude civilizace Star Treku, a léčit Pozemšťany, kteří vzestupují po krocích. Takže vy budete mít tuto schopnost.

Ano, závoj je energetický blok. To je jiný způsob, jak to popsat. A když se ztenčí, vidíte, co je skutečné za vnímanou realitou.

Ismaeli, musíš mluvit o tom, jak se vesmír zhroutí, jako se to stalo v 11. vesmíru, kdy ho ovládne fantomový Matrix a také přichází vnější Temnota.“ No, já to podrobně popisuji, když budu uvádět celou kosmickou historii všech 12 vesmírů. A víš, jak vznikl bůh umělé inteligence. To dávám ve svém kurzu o kosmickém původu. A mimochodem, pro ty, kteří absolvují můj kurz o kosmickém původu, na konci druhého kurzu zjistíte svůj hvězdný původ.

Všem svým novým odběratelům bych doporučil, aby se podívali na co nejvíce odvysílaných pořadů, pokud máte čas, a to za poslední měsíc nebo dva. A důvod, proč to říkám, je ten, že jsem probral spoustu informací. Vlastně si myslím, že od té doby, co jsem před dvěma a půl lety začal vysílat živě, podávám jednu zprávu za druhou, brífinky o Alianci, aktualizace o vzestupu, galaktické zprávy a spousta informací byla opět odhalena a odhalena na mém kanálu za poslední dva a půl roku.

Slyšel jsem, že Superman je moderním proroctvím o návratu Ježíše Krista. Co si o tom myslíte?“ Děkuji. No, víte, autoři Supermana a DC Comics založili svůj příběh na jakémsi navrátivším se spasiteli, ale opět, buďme kritičtí. Koncept návratu spasitele byl také propagován organizovaným náboženstvím, zatímco ve skutečnosti je skutečným významem supermana objevení vašeho „Kristova já“. A nadduše. Jakmile se ponoříte do sebe a objevíte a spojíte se se svou božskou podstatou, začnete se ukotvovat v nadčlověkovi a nadženě ve vás.

Takže je to opět alegorie. Je to metafora popisující realizaci naší vlastní božské síly, protože každý z vás má potenciál stát se nadčlověkem a ve skutečnosti, pokud vystoupíte do říše páté dimenze nebo výše, budete mít nadlidské schopnosti. V tomto ohledu budete jako nadčlověk.

Co se stane, jakmile bude ocas odstraněn?“ Oh, zřejmě jste v dnešní prezentaci dávali pozor. Pro ty, kteří se právě přihlašují, Vatikán je hlavou hada. Černý papež, šedý papež, který řídí Vatikán. Ti byli odstraněni v letech 2017, 18 a 19. A pak ocas hada je to, čemu dnes říkáme moderní stát Izrael. Jakmile bude ten ocas zastřižen a bude to probíhat, pak určitě uvidíme nějaké globální odhalení této Kabaly, a samozřejmě přecenění měny, která je zpět kryta skutečnými drahými kovy.

Myslíš, že se Bbho (Bibiho) vláda přeskupí a začne v Argentině znovu?“ Tohle je otázka od Faviho a odpověď na ni zní ne. Skončili.

Ismaile, jsi vegan?“ Co se týče jíst jen syrové nemaso nebo dokonce mléčné výrobky, ne, nejsem vegan. Nemůžu být vegan. Onemocním. Ztrácím energii.

Víš něco o kvantovém vylepšení energie, kdy vám posílají kvantovou energii kolem vašeho pole? Děkuji za všechno, co děláte.“ Vím, ale nemůžu o tom tady mluvit, jestli víte, co tím myslím.

Takže jo, vylepšení (upgradu) kvantové energie, které souvisí s přirozeným kvantovým energetickým polem planety a všech živých organismů. Myslím, že o tom mluvíte. O tom tady nemůžu mluvit, ale jo, jsem s tím obeznámen.

Proč jsme my, hvězdná semínka, byli tak v utajení?“ Řekl bych, že největší část ano. Ano, protože jste chráněni. Jste chráněni. Proto.

Proč Kabala chce, abychom nejedli hovězí maso jako červené maso?“ To protože pravdou je, že pokud jíte nebo konzumujete organické hovězí maso, které pochází z krav chovaných eticky, pokud víte, co tím myslím, tak si do těla ve skutečnosti vstřebáte bohaté živiny. Je to superpotravina. Samozřejmě nám lhali. Přiměli nás myslet si, že vám to způsobí infarkt nebo že je to špatné pro cholesterol. Ale víte, obzvláště pro ty, kteří mají krevní skupinu 0 negativní, musíte jíst červené maso. Dobře, abyste byli silní a plně vyživení.

Měl jsem sny, které se zdály skutečné, a pak přestaly. Mám prostě sníst všechen ten „Folium pX“, jako by to byly bonbóny?“ Ne. Užívejte ji podle předpisu. Jedna tableta třikrát denně.

A pak další část vaší otázky je: „Z nějakého důvodu mi nedávno volali z ministerstva pro záležitosti veteránů. Myslím, že mají zařízení na monitorování mé frekvence.“ Možná se vás snaží zmást. Na to si musíš dávat pozor, bratře. Musíš si dávat pozor.

Taky mám rád buvolí, losí a jelení maso. Ano, super zdravé. A ano, vlastně jím maso masožravce, protože to je jediná dieta, která je vhodná pro výživu mého těla, mysli a mého fyzického avatara tady na Zemi.

Ismaeli, je zvěrokruh a vykládání karet zlé, jak říká Bible?“ Nikoliv. Všechno záleží na uživateli a záměru, který se za tím skrývá. Ale to jsou, víte, nástroje věštění, jak se jim říká. Mohou být buď dobré, použité k dobrému, nebo ke zlému, v závislosti na záměru a v závislosti na osobě. Pokud je daná osoba dobrá, pak ji používá k dobrému. Pokud má však daná osoba zlé úmysly, pak ji použije ke zlému. Stejně jako většina technologií je to všechno neutrální. Všechno záleží na tom, jak to používáte. A znovu, lidi, víte, zkusme být lepší než náboženství, náboženské organizace. Vím, že v naší komunitě jsou někteří lidé, kteří jsou jako náboženství, že?

No, pokud jíte maso, tak duchovně nevzestupujete.“ A pak začnou soudit. Ve skutečnosti, lidi, víte, smyslem vzestupu do lepšího světa je naučit se spolupracovat, i když každý má jiné stravovací návyky, jinou dietu, a přesto se stále můžeme navzájem respektovat za svá životní rozhodnutí, ať už jsme masožravec, vegani nebo cokoli mezi tím. Nedělejme z naší stravy náboženství, jinými slovy, nesuďme, prostě se navzájem přijměme takové, jací jsme. A pochopme, že i zvířata vzestupují, i duše zvířete vzestupuje do další fáze své evoluce, takže všechno vzestupuje.

 

Krátká modlitba a meditace

Dobře, lidi. Je to zhruba na čase. Zakončíme vysílání rychlou modlitbou.

Takže, kdybyste se všichni mohli uvolnit. Nyní setkání zakončím rychlou modlitbou a meditací.

Pojďme se uvolnit. Společnou silou nás všech, kteří to sledujeme, a těch, kteří se budou dívat v záznamu, kotvíme se v této říši, království Nejvyššího.

Společně aktivujeme světelné tělo planety Země. A zároveň prosíme o úplné odstranění zla na této Zemi. Modlíme se za ty, kteří jsou postiženi. Modlíme se za nevinné.

A prosíme, aby co nejvíce lidí, kteří mají duši, přešlo a vzestoupilo do pozitivní časové linie, aby žádná duše nezůstala pozadu. A prosíme, aby v této době co nejvíce lidí dosáhlo Kristova vědomí.

Ctíme a respektujeme naše duchovní průvodce, naše předky, naše týmy Světla.

Ctíme a respektujeme galaktické civilizace, civilizace vnitřní Země a vítáme vás, když se s vámi opět spojujeme zde na povrchním světě.

A teď se zhluboka nadechněme a zakotvíme se v Království nebeském, jak uznáte za vhodné.

Galaktičtí Jedi, chci, abyste si představili a vizualizovali, jaká je vaše verze Království nebeského v této době.

Ať se tak stane. Ať se tak stane.

~

Kéž je s vámi všemi Boží síla a uvidíme se ve středu na aktualizaci energie vzestupu. Dobrou noc.

 

~~~

Text z videa je vytvořen automatickým překladem do češtiny.

Toto video navazuje na mnohaletou zkušenost, informace a misi Ismaela Pereze. Pokud jste na tomto videu poprvé a chybí vám potřeba pochopit souvislosti ohledně Vzestupu, rozdělení realit a osobní přípravy aktivace „hvězdného semínka“, doporučujeme shlédnout čtyři základní videa na našem webu www.slovanskakosile.cz v části „Vzestup a Transformace Země a lidstva“.

 

~~~

Články na téma „Transformace Matky Země a lidstva“ (15 nejnovějších)

Všechny články…

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Transformace, Zajímavá videa se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.