Kontakt (Kontaktní formulář)

Něco o mě

Mojma_1Narodil jsem se ve středu Valašska, na Vsetíně. Vystudoval jsem obor elektro a část svého života jsem i v tomto oboru pracoval.

Poté jsem v roce 1998 „byl souhrou synchronicit odvát“ až do Prahy. Zde jsem střetl důležité lidi a přátele, kteří mi podstatně změnili osobní život a názor na svět. Prošel jsem si několik roků laické buddhistické praxe, která mi postupně otevřela schopnost docenit i původní křesťanskou mystiku.

Bylo to pro mě velmi živé a inspirující otevření zcela odlišným metafyzickým informacím a zkušeností, než je obvyklý materiální způsob života. Ponořil jsem se též do studie Feng Shui a na 11 let jsem aktivně v této oblasti nabízel poradenství v oblasti zdravého životního stylu a bydlení.

Zvláště hluboká osobní transformace mě zasáhla po roce 2012 a ukončila zmíněné podnikání. Opět se mi zcela přeskládal systém životních osobních priorit. Původně náhodné výlety a putování do přírody se postupně přeměnilo do záměrného a vědomého putování krajinou – po silových a přírodních místech, a na místa předků, nejčastěji slovanských.

Nyní si hledám své kořeny a napojení na ně. Snažím se hluboce narovnat si svůj vztah a představu o minulosti a slávě slovanských předků. Proto vznikl i tento web jako projekt „Slovanská košile“. Rád bych narovnal dluh v informacích o původní Slovanské Kultuře, dějinách a duchovní tradici. Hledám upřímně inspiraci u předků, kterou bych živě, jako inspiraci a vedení, mohl přenést do tohoto současného světa. Do světa, jenž ztratil své kořeny, soulad se Zemí a odklonil se od nejlepších lidských hodnot a ideálů. Pokud sdílíte podobné názory, rád se aktivně připojím ke společné cestě.

Více o mém rodném Valašsku

 

Ing. Mojmír Mišun

Mobil: 608 420 584

E-mail: info(at)slovanskakosile.cz

Slovanská Občina Lužná viz Drzava-MoravaSlezsko.cz

Budujeme Slovanskou Občinu Lužná,

jako cestu návratu ke společnému systému hodnot, které vycházejí z Védského poznání, původní Slovanské Kultury, odkazu Velkých Předků, moudrosti Světlých Bohů a slavení původních svátků a obřadů.
Jsme stejnorodým společenstvím, ve kterém každý člen poznává, má a naplňuje své funkce a povinnosti. To dosahujeme živým sdílením zmíněného systému hodnot, rozšiřováním svého Védského poznání a spojením s Rodem. Jsme apolitičtí a své společenství výlučně budujeme na zachovaném odkazu našich Předků.

Mojmír za Občinu Lužná, evidovanou na stránkách Drzava-MoravaSlezsko.cz

Motto: „Ušít si svou slovanskou košili a kalhoty pro radost – obřady v krajině a domácí nošení.“

Rádi přijmeme mezi sebe další pomocné ruce a to jak s přípravou
našich akcí, tak i s propagací a rozšiřováním naší činnosti.
Plánujeme i větší akce a v případě zájmu nás podpořit nás laskavě kontaktujte.

 

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno *
Váš e-mail *
Předmět
Vaše zpráva *
Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním vložených údajů
podle Podmínek ochrany osobních údajů.
*) Povinné položky pro použití tohoto formuláře. Pokud zadáte Váš e-mail správně, dostanete automatické potvrzení o odeslání této zprávy.

 

Pokud byste od nás nedostali odpověď, prosím napiště ješte na: info(at)slovanskakosile.cz

Share Button