Skryté pozadí za koronavirem: omezení pohybu obyvatel a USA přesouvá do Evropy obrovské množství vojáků, letadel a tanků

Po včerejším poslechu pořadu s Aktuálními komentáři ANS – PhDr. Vladimíra Vítová a JUDr. Katrel Hais na Svobodném vysílači CS jsem začal pátrat na internetu. Zkušenost je jednoznačná, že skrytá vláda řídící temně lidstvo, uměle vyvolává řídící kroky – ty vedou k prosazení agendy proti nám, aniž by si to většina lidstva uvědomila.

Takže nabízím k zamyšlení nad následujícími dvěma články, které spolu zdánlivě nesouvisí:

Čína vyslala EU doporučení, že Coronavirus lze v Evropě zastavit do konce června jedině tehdy, pokud celá EU přijme stejně tvrdou karanténu, jakou čínská vláda zavedla ve Wuhanu a v celé provincii Hubei! Co by to znamenalo? Kompletní zastavení průmyslu na 3 týdny, uzavření úřadů na stejnou dobu, zákaz vycházení pro obyvatele na 22 hodin denně, 2 hodiny vymezené na nákupy potravin podle předepsaných minutových pásem a podle rodných čísel, zastavení veškeré dopravy, osobní i hromadné!
aeronet.cz/news/cina-vyslala-eu-doporuceni-ze-coronavirus-lze-v-evrope-zastavit-do-konce-cervna-jedine-tehdy-pokud-cela-eu-prijme-stejne-tvrdou-karantenu-jakou-cinska-vlada-zavedla-ve-wuhanu-a-v-cele-provincii

Ve stínu koronaviru: USA přesouvá do Evropy obrovské množství vojáků, letadel a tanků. Jsme na pokraji války, říká expert. USA dosud nikdy neobsadila Evropu tak silnou armádou jako teď.
Do manévrů americké armády (NAT0) se zapojí i česká armáda. 70 českých vojáků 7. mechanizované brigády organizačně spadá pod německé velení a bude cvičit v Polsku. Manévry budou probíhat u hranic s Ruskem – v Polsku, Gruzii a Pobaltských zemích.
www.arfa.cz/ve-stinu-koronaviru-usa-presouva-do-evropy-obrovske-mnozstvi-vojaku-letadel-a-tanku-jsme-na-pokraji-valky-rika-expert-usa-dosud-nikdy-neobsadila-evropu-tak-silnou-armadou-jako-ted

Neměli bychom ztrácet suverenitu a ani předávat řízení těm, kteří si to v žádném případě nezaslouží. Pro inspiraci nabízím k zamyšlení článek Mechanizmus definitívnej straty slobody vôle = voľby.

Mojmír Mišun, správce webu Slovanská košile

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.