Pokud si nenecháte do těla vpíchnout vakcínu, nesmíte do našich letadel!

Lis 24, 2020 | aeronet.cz

Australský QANTAS jako první na světě zavede orwellovskou leteckou přepravu, jakou jste ještě nikdy nezažili! A neprojedete se ani novým autem, Ursula von der Leyen představila emisní normu Euro 7, což bude znamenat likvidaci automobilek v Evropě, protože elektromobily nikdo nekupuje, prodávají se jen díky dotacím, ale na ty většina států EU ekonomicky nedosáhne! Vize digitální ekonomiky a 4. průmyslové revoluce s člověkem jako otrokem a vězněm, který se nebude moci svobodně pohybovat a cestovat bez dozoru a ani po vlastní ose!

Když jsem před 2 lety ve své knize Human Ex Machina psal o tom, že v éře 4. průmyslové revoluce se stane elektřina novým zlatem a novou komoditou nahrazující ropu ve smyslu krve globální ekonomiky, mohlo to v roce 2018 znít jako sci-fi. Podrobně jsem popisoval, jaké události se začnou odvíjet v naší iteraci, a že procesy řízení povedou k izolaci jedince, aby se nemohl pohybovat, aby nemohl jezdit vlastním autem, aby nemohl létat, aby byl izolován doma, aby pracoval z domova, aby se učil z domova.

Už před 2 lety jsem vysvětloval, že cílem globalistů není vyměnit současná auta se spalovacími motory za elektrická v poměru 1:1 z toho důvodu, že nikde v Evropě globalisté ani na sekundu a ani na okamžik neplánují výstavbu nových stovek jaderných elektráren, aby utáhly miliardy megawattů, které budou v následujících dekádách potřebovat stovky milionů elektrických aut, která nahradí ta stará na fosilní paliva. Tomuto principu se říká “energetická rovnice” a na mainstreamu o ni prakticky nikdy neuslyšíte.

Energetická rovnice vyjadřuje vztah mezi jednotkou výkonu zařízení, tedy automobilu, a na straně druhé zdroje, ze kterého je energie pro výkon zařízení čerpána. Pokud by měla být auta v Evropě vyměněna za elektromobily v poměru 1:1, potom by v Evropské unii muselo být podle nedávné reportáže v německé televizi postaveno celkem 120 nových jaderných elektráren o celkovém ročním výkonu přibližně 1 800 až 2 500 TWh. To odpovídá zhruba ročnímu výkonu 100 Temelínů. Zároveň by ale těchto 120 nových elektráren nesmělo vyrábět elektřinu pro nikoho jiného, na žádný jiný účel, jako je třeba elektřina pro domácnosti, železnice, průmysl atd.

~~~

Celý článek: https://aeronet.cz/news/pokud-si-nenechate-do-tela-vpichnout-vakcinu-nesmite-do-nasich-letadel-australsky-qantas-jako-prvni-na-svete-zavede-orwellovskou-leteckou-prepravu-jakou-jste-jeste-nikdy-nezazili-a-neprojedete-se

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.