…. ANEB DALŠÍ KONSPIRAČNÍ TEORIE O C-VAKCÍNÁCH

Eusojuz již zaplatil za vývoj vakcín a teď je zaplatí podruhé

V zákoně o povinném očkování z minulého týdne je klauzule, že EU vybere dodavatele vakcín pro své členské země, zaplatili jsem za vývoj a teď zaplatíme za dodávku,  jako by to jednou nestačilo?!?!

Změna paměti dávno není SCI-FI viz článek „Ano, umíme vymazat i pozměnit paměť, není to sci-fi,“ varuje Dr. Charles Morgan:

V době koronaviru, 5G a mRNA vakcín Dr. Charles Morgan skvěle vysvětluje, co to dohromady dokáže. Dr. Charles Morgan v roce 2018 o psycho-neurobiologii a válce: „Toto všechno je nyní k dispozici. Není to science fiction.“

DREADDs: „Můžete vytvořit buňku, vložit ji do těla a dálkově ji aktivovat. Takže máte kapacitu vytvořit jakýkoliv produkt, pokud znáte DNA sekvenci, vložit/injektovat ho do žijícího systému a na dálku ho ovládat. Může to ovlivnit způsob myšlení, jednání.“ Tato technologie existuje, můžete aktivovat věci v mozku jiných lidí.

„Můžeme vymazat paměť? Můžeme pozměnit paměť?… Odpověď je: Ano.“

Více v celém článku: https://ac24.cz/en/-/ano-umime-vymazat-i-pozmenit-pamet-neni-to-sci-fi-varuje-dr-charles-morgan

…. ANEB DALŠÍ KONSPIRAČNÍ TEORIE O C-VAKCÍNÁCH

A máme je tady! Dokonce v rekordně krátkém čase: vakcíny, které spasí celý svět a vrátí nám zpět naše obyčejné životy. Vděčíme za to především největšímu filantropovi světa Billu Gatesovi a pilným pharma-gigantům Pfizer, AstraZeneca, Moderna a dalším. Vakcíny jsou odzkoušené, téměř stoprocentně účinné, mají jen zanedbatelné drobné vedlejší účinky. Dostaneme je od velkorysého establišmentu zdarma, v některých státech dokonce plánují lidem zaplatit v přepočtu přes 30.000 korun za to, že se nechají dobrovolně očkovat. Potud souhrn oficiálního nadšeného soudružského tleskání.

A co nám establišment, zřejmě nedopatřením nebo z nevědomosti, pozapomněl k našemu informovanému souhlasu s očkováním sdělit?

 1. Klinické testy si dle letitých zvyklostí zajistili pharma-giganti sami. To je jako když si člověk postaví dům a sám si oštempluje kolaudačku.
 2. První očkování se bude skládat ze dvou dávek, aby bylo dosaženo deklarované „účinnosti“. Pharma-giganti se elegantně zbavili zodpovědnosti za jakékoliv následky očkování.
 3. C-virus bude v budoucnu „mutovat“, takže očkování budeme muset podstupovat tak často, jak si jen establišment usmyslí.
 4. Britské lékařské autority, které očkování schválily, přiznávají, že nemají informace o tom, jaký vliv bude mít c-vakcína na plodnost žen i mužů. Zatím bylo rozhodnuto, že očkování nebudou podstupovat těhotné ženy nebo ženy plánující mít v brzké době vlastního potomka.
 5. C-vakcíny budou mít na plodnost většiny očkovaných žen i mužů fatální důsledky.
 6. C-vakcíny obsahují Quantum Dot / hydrogel s 33 druhy nanosymbiontů. Každý druh má přesně vymezenou funkci, kterou lze ovládat prostřednictvím frekvenčního záření. Nanotechnologické “součástky” c-vakcíny Novavax, společnosti štědře sponzorované Killem Gatesem, jsou vyráběny mimo jiné také u nás v Bohumili. Ten název vesničky vypadá jako hříčka osudu…
 7. Zkratka pharma-gigantu Moderna znamená „MODification of Endogenous RNA“ – modifikace přirozené RNA člověka.
 8. Jedním z hlavních účelů vakcíny je trvalá změna lidské DNA, a to zejména na prvním, druhém a osmém chromozomu. Osmý chromozom „zodpovídá“ za naši schopnost cítit lásku, projevovat soucit a porozumění na emoční úrovni.
 9. Ví establišment, proč nesmyslné PCR testy WHO s ještě nesmyslnějšími výsledky hledají mimo jiné i tuto sekvenci CTCCCTTTGTTGTGTTGT nukleových kyselin, která se zrovinka jak na potvoru nachází na osmém lidském chromozomu?
 10. Sdělil establišment lidem, podstupujícím PCR testy formou „šťourání v mozku“, že byli označeni magnetickým „čárovým kódem“, pro pozdější využití právě v souvislosti s c-vakcínou?
 11. Až proběhne „genetická přestavba“ našich těl, je v plánu prohlásit geneticky modifikované lidi za majetek establišmentu, podle stejného vzorce, jako si zemědělský ex-moloch Monsanto, dnes Bayer, patentoval své geneticky upravené plodiny, takže zemědělci si podle drakonických smluv nesmějí nechat ani zrníčko kukuřice ze své úrody.
 12. Majkrosoft vlastní od jara 2020 patent WO2020060606A1, podle něhož lze za pomoci nanotechnologie sledovat na dálku veškeré tělesné funkce člověka (a řídit je?) a využít lidské tělesné funkce k těžení kryptoměny. 666, óóóó jak příhodné číslo patentu! Značka bestie?
 13. Pět gé tady není kvůli „internetu věcí“, ale kvůli „internetu lidí“.

Když si dáme jedna a jedna dohromady, vidíme, kam celá neopodstatněná hysterie a všudypřítomné vyvolávání strachu kolem c-viru vede. K redukci lidské populace v delším časovém horizontu, ke stoprocentní závislosti Lidstva na establišmentu, k totálnímu zotročení mysli a těla každého jedince, který do pochmurné budoucnosti přežije. Poloprázdný šedý postapokalyptický svět s unifikovanými naprogramovanými zombie místo lidí.

A jak z toho ven? Nekooperovat s establišmentem, nenechat se vydírat, nenechat se testovat a nenechat se očkovat. Nenechat si vyplachovat mozek masmédii. Snažit se hledat skutečnou podstatu fungování našeho světa za použití našeho orgánu v hlavě a srdce v hrudi. Stát se co možná nejvíc nezávislým na establišmentu. Spojit se v rámci různých komunit, budovat pevné mezilidské vztahy, založené na společných hodnotách. Nenechat se establišmentem rozdělovat a nebojovat proti sobě – člověk proti člověku. Ničeho se nebát, projevovat srdnatost, odvahu – establišment dnes už nemá jako zbraně nic než trapnou lež a manipulaci myslí důvěřivých lidí. Znát vesmírné zákony. A hlavně si uvědomit, co nás dělá lidmi: láska, svoboda, harmonie, soucit, ohleduplnost, spolupráce, péče, tvořivost, smích, umění, vášeň, přizpůsobivost… Doplňte si…

„Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.“ Mahátma Gándhí

(článek došel mailem a byl jemně doplněn dalšími odkazy na web Slovanskakosile.cz)

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.