VIDEO: Přibývá případů lidí, kteří náhle zkolabují, upadnou – a někdy i zemřou

USA: Video níže, které je kompilací mnoha takových příhod pouze v letošním roce, je rozhodně jen malým výběrem – většinou jde o veřejně známé a medializované případy z USA. Kolik případů by asi bylo v celosvětovém měřítku?

Oficiálně se hovoří o různých příčinách, které se však u většinou mladých a dosud zdravých lidí hledají jen velmi těžce. Je však jediná příčina, která se nesmí ani zmínit. V situaci, kdy byly genové injekce ve většině sportovních klubů povinné, si však lze lehce domyslet, proč k těmto případům dochází.

Bigtree vytvořil kompilaci mnoha lidí, kteří upadli po infarktu, srdeční zástavě nebo kvůli krevním sraženinám. Na kompilaci vidíme například 28letého profesionálního basketbalistu Oscara Cabreru, který trpěl srdečními problémy po dvou covidových injekcích a zemřel. Sám řekl, že vakcína je zodpovědná za jeho srdeční onemocnění.

Vidíme také Bronnyho Jamese, syna basketbalové hvězdy LeBrona Jamese, který během basketbalového tréninku upadl v důsledku srdeční zástavy.

Herec Jamie Foxx byl navíc kvůli zdravotním problémům převezen do nemocnice. „Šel jsem do pekla a zase zpátky,“ řekl o svých zdravotních problémech.

Shaka Hislop, bývalý britský fotbalista a analytik ESPN, zkolaboval během živého vysílání. Incident se stal před zápasem mezi Realem Madrid a AC Milán.

Když se meteoroložka CBS Los Angeles Alissa Carlson Schwartzová chystala vysílat zprávy o počasí, naklonila se dopředu a omdlela. Zhroutila se, její hlava se téměř dotýkala stolu.

Před kamerou kolabovala i reportérka CTV Edmonton Jessica Robbová. V přímém televizním přenosu se jí udělalo nevolno. Jessica se začala opakovat a zakoktávat a nebyla dál schopna souvisle mluvit. Pak se začala potácet – a vzápětí režisér rychle přepnul do studia.

Bigtree shromáždil mnoho novinových příběhů o dětech a dospívajících, kteří utrpěli infarkt a krevní sraženiny a pak zemřeli. „Už jste to někdy viděli?“

„Něco je strašně špatně,“ řekl Bigtree a dodal, že počet úmrtí mezi mladými lidmi prudce stoupá.

~~~

Zdroj: https://cz24.news/video-pribyva-pripadu-lidi-kteri-nahle-zkolabuji-upadnou-a-nekdy-i-zemrou

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.