Jednatelka Světové banky tvrdí, že peníze i náboženství ovládají mimozemšťané. Jak k tomu došla?

Jonáš Jenšovský | 5. září 2022

Je docela matoucí slyšet něco takového od vysoce postavené osoby Světové banky. Její svědectví by však mělo být minimálně vzato v potaz při formování celého obrazu.

Co vlastně vede Karen Hudes k tak bizarnímu prohlášení? Po celé dekády tu byla teorie, že celý svět řídí ze stínu nějaká tajná organizace. Ovšem právě tato zástupkyně světové elity teď prolomila dlouhodobé mlčení a odhalila pravdu. Ti, kteří vše řídí, nepochází z tohoto světa. Jedna z nejdéle kolujících a nejpopulárnějších konspiračních teorií mluví o možné organizaci, která v pozadí tahá za nitky. Tuto elitu najdeme v ekonomice, náboženství i průmyslu.

Pohled na tajnou organizaci?

Stejně tak mají dotyční pod kontrolou zábavní průmysl, okupují tedy velmi významné pozice. Navzdory snahám mnoha osob tuto teorii vyvrátit dostala nedávno pořádnou dávku popularity a věrohodnosti. Bývalá jednatelka Světové banky se totiž rozhodla právě v tomto tématu prolomit ticho a veřejně odhalit nejen existenci, ale také povahu této organizace. V souvislosti s tím padla jedna klíčová okolnost – ti, kteří tahají za nitky, nejsou z tohoto světa.

Je těžké tomu uvěřit, ale je to tak. Karen Hudes to řekla v interview pro Future Money Trends, když byla řeč o konspiracích stran globální ekonomiky. Tehdy odhalila, že se mimozemšťané skrývají ve Vatikánu. Když o něčem takovém mluví korporátní profesionál formátu Karen Hudes, pak je nejspíš načase minimálně zbystřit. Co tedy následovalo jako reakce na otázku reportéra: „Kdo tedy velí ve Vatikánu? Tipuji, že to nebude papež.“

Rasa, která tu byla už dříve

Existuje něco zvaného černý papež, ale to není ten pravý důvod. To, co jsem zjistila, bude znít nepravděpodobně, ale je to absolutní pravda. Fakt, že něco takového bylo drženo v tajnosti, z toho menší pravdu nedělá. A pravda to je. Na této planetě je totiž ještě jeden druh. Nežijí mimo planetu Zemi, jsou hodně jako my a v minulé době ledové dělali hodně map. Pozůstatky jejich civilizace najdeme všude kolem.

Karen Hudes a Homo Capensis „Ničitelé tvoření“ CZ (2014) viz odkaz na Odysee

Mnoho z nich je potopeno, protože hladina moří se zvedla o 400 metrů, tahle skupina má ale velké mozky. Jsou tedy velmi odlišní od Homo sapiens. Jejich DNA je tak odlišná, že kdyby se oba druhy spojily, jejich potomek bude zcela neplodný. A teď to víme, protože jejich DNA byla otestována. Jejich lebky jsou všude kolem, protože byli na Zemi spolu s námi. Po poslední době ledové jich ale už příliš nezbylo. Takže se skrývají a jedním z úkrytů je právě Vatikán.

Světovláda a zadlužení populace

Nelidská stvoření s prodlouženými hlavami a IQ kolem 150 kontrolují Vatikán a také Světovou banku (video s Karen Hudes). Těmito slovy Karen zahájila svou veřejnou výpověď stran toho, co viděla, když zastávala pozici právní poradkyně ve Světové bance. Právnička a ekonomka jasně deklarovala, že mimozemská stvoření infiltrovala po celé roky docela důležité světové pozice. Ujišťuje přitom, že nejde o lidskou rasu, ale o druh zvaný Homo capensis.

Světová banka a praní špinavých peněz – Rozhovor s Karen Hudes

Navzdory skutečnosti, že její slova vyvolala po celém světě silný zájem, není první osobu, která sděluje podobné věci. Bývalý ministr obrany Kanady Paul Hellyer učinil podobné prohlášení v roce 2014. Během něj ujistil, že existují mimozemské bytosti, které úzce spolupracují přímo s vládou USA. Podle teorie je cílem dominance těchto institucí zotročení celé lidské populace skrze zadlužení a ovládání světových vlád a politiků.

~~~

Zdroj: https://vedazive.cz/planeta-zeme/lidstvo-pod-vladou

~~~

Související doplňující informace

Homo capensis: Druh, který žije skrytý mezi lidstvem? – https://mysteriesrunsolved.com/cs/homo-capensis

Homo capensis: jeho vlastnosti a spiknutí

Významným insiderem, který se je pokusil odhalit, je Karen Hudes, bývalá poradkyně Světové banky. Na základě svých zkušeností a toho, co prozkoumala, tito „tvorové jsou jiní než člověk“ ovládli svět od starověku. Podle Dr. Spencera je vysoká kabala tvořena bankéři a společností Homo capensis.

Edward Spencer dospěl k závěru, že tyto bytosti s protáhlými lebkami jsou soustředěny ve Vatikánu (!), Kde dominují moci katolické církve, centra iluminátského státu. Dominuje tedy náboženství a bankovnictví… Peníze by proto byly pro lidstvo největším vynálezem na otroctví. Mezi jeho hlavní rysy patří:

  • Prodloužené lebky, s větším objemem a většími mozky
  • Nejvyšší IQ (průměrně 180)
  • Nemají kreativitu ani empatii, ale vztahují se k matematice, numerologii, financím
  • Krev na bázi mědi
  • Rh-negativní (modrá krev) linie
  • Mají evropskou základnu ve Švýcarsku (s 48% faraonské linie)
  • Emocionálně jsou negativní, tedy jsou nešťastní a navzájem se zabíjejí
  • Jsou to otrokáři (pravděpodobně se považují za správce planety)
  • Adepti náboženských rituálů a lidských obětí
  • „Otroci z nižších dimenzí”

Kralovna Nefertiti - prodlouzené lebky

Královna Nefertiti, prodloužené lebky a papežova mitra © MRU

Konspirace tvrdí, že ovládají NATO, finanční trh a média. Jsou strategicky umístěni u moci (královské rodiny by měly mít Rh-negativní krevní faktor). Infiltrovali nás, kradli naše znalosti a manipulovali s lidstvem. Vytvářejí záměrně hoaxy, manipulace, války a události pod falešnou vlajkou.

Socha Achnatona z chramu Aten v Karnaku

Socha Achnatona z chrámu Aten v Karnaku

~~~

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.