„Jedna studie za druhou potvrzují skandální důsledky masivního očkovaní.“ Fico si posvítí na covid

SLOVENSKO: Nová slovenská vláda zhodnotí postup předchozích kabinetů v době coronaviru v souvislosti s restrikcemi, očkováním nevyzkoušenými vakcínami a nákupem drahých zdravotních pomůcek a vakcín. Řekl to v sobotu na sněmu vládního hnutí Smer jeho předseda a premiér Robert Fico. Současně avizoval, že jeho strana, potažmo další strany nebudou v parlamentu souhlasit s posilněním pravomocí WHO v době pandemií.

Pokud měl někdo jiný názor na očkování, byl nebezpečný pro společnost, prohlásil o době covidu Fico. Média psala, že „každý neočkovaný by měl kvílet bolestí jako prase“, kritizoval Fico a i to, že proti těm, kdo se odmítali očkovat, měla být podle médií použita i síla. „A dnes se ukazuje, že náš svobodný pohled na očkování a na opatření (tehdejší) vlády hrubě porušující lidská práva, byl správný a opodstatněný,“ uvedl Fico.

„Jedna studie za druhou potvrzují skandální důsledky masivního očkovaní nevyzkoušenými experimentálními vakcínami,“ řekl. „Ano, potvrzuji, že jako předseda vlády podpořím úsilí některých politiků vládní koalice politicky vyhodnotit, co to tu vláda v letech 2020-2021 vyváděla a podívat se i na finanční stránku plošných a často nesmyslných nákupů zdravotnických pomůcek a vakcín,“ prohlásil slovenský premiér.

Vládní Smer rovněž nebude podporovat posilnění pravomocí Světové zdravotnické organizace (WHO) na úkor suverénních států ohledně řízení boje proti pandemiím. „Takovýto nesmyl mohly vymyslet jen nenažrané farmaceutické firmy, které začaly vnímat odpor některých vlád při povinné vakcinaci,“ zdůraznil Fico. Připomněl, že podle slovenské ústavy takovéto přenesení pravomocí vyžaduje souhlas slovenského parlamentu a on je přesvědčen že suverénní politické strany takový souhlas nedají. Jeho Smer podle něj určitě ne.

~~~

Zdroj: https://cz24.news/jedna-studie-za-druhou-potvrzuji-skandalni-dusledky-masivniho-ockovani-fico-si-posviti-na-covid

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.