Krachující globalisté by rádi ještě „naplánovali“ zemětřesení na rok 2024

ZÁHADA ŽIRINOVSKÉHO PROROCKÉ MAPY A OBROVSKÉ „UMĚLE VYVOLANÉ“ KATASTROFY PŘÍŠTÍ ROK

globalni sataniste planuji zemetreseni na 2024

SVĚT: Nedávno se na internetu objevilo video jedné ženy, která tvrdí, že jako členka Liberálně demokratické strany asi před 10 lety, v den svých narozenin (samozřejmě výročí), dostala blahopřejný dopis od lídra Liberálně demokratické strany V. Žirinovského, ke kterému byla připojena určitá mapa. Avšak nemohla pochopit podstatu této mapy. Ale nedávno se jí zdál sen, ve kterém jí hlas řekl „najdi Žirinovského mapu“.

Když se probudila, vzpomněla si na tento blahopřejný dopis a začala ho hledat. A když ho našla, pečlivě prozkoumala tuto mapu, která obsahovala zajímavé informace, včetně informací týkajících se jisté globální katastrofické události plánované globalistickými satanisty na rok 2024. A termín této akce je naplánován na 16. srpna 2024.

Co je to za událost? Mapa ukazuje tři epicentra silných zemětřesení o síle 12 stupňů Richterovy stupnice, která se nacházejí na dně oceánu mezi Jižní Amerikou a Afrikou, Severní Amerikou a západní Evropou a mezi Austrálií a jihovýchodní Asií. Myslíte, že by to někdo mohl předem odhadnout s tak přesným datem? Každý, kdo se zabývá předpovídáním zemětřesení a jiných přírodních katastrof, řekne, že to není možné.

Proč vidíme na mapě přesné datum události? To je možné pouze tehdy, pokud je tato katastrofa uměle vyprovokována silou nepřátelskou lidstvu, aby ji početně „zmenšila“. Ale čistě technicky v tom není nic nemožného. Připomeňme, že za sovětské éry se akademik Sacharov zabýval vývojem jakési geofyzikální zbraně, jejíž podstatou bylo odpálit jadernou hlavici v místě podmořského geologického zlomu poblíž pobřeží Spojených států, což by vyvolalo silné zemětřesení a tsunami, které by smetly pobřežní města této země. Tyto zbraně měly být použity v případě totální války mezi SSSR a USA.

Nyní si připomeňme, že po rozpadu SSSR, organizovaném západními elitami a jejich pány kteří podplatili a skoupili část prohnilé (trockistickou) stranické a státní sovětské „elity“), mnoho sovětského vývoje skončilo v USA a Izraeli. Na jejich základě Izrael vytvořil svůj systém „Železná Kopule“ a Spojené státy vytvořily bezpilotní bojové vesmírné plavidlo X-37. S největší pravděpodobností právě tehdy Sacharovův vývoj padl do „špinavých rukou“ globalistických satanistů, kteří prosazovali svůj „nový světový řád“ s pomocí úplné kontroly nad západními elitami. Ale myslím si, že v každé zemi jsou jejich služebníci ve vládních strukturách. Jsou to například ti, kteří se kdy účastnili každoročních „konferencí“ takzvaného „Klubu Bilderberg“, „Světového ekonomického fóra“, jakož i dalších organizací globalistických satanistů vytvořených za účelem „redukování“ lidské populace.

Nepřátelé lidstva by tedy zjevně dokázali takové zbraně vytvořit a dokonce je úspěšně otestovat. Pamatujete si na katastrofální zemětřesení v Indickém oceánu v roce 2004, které vyvolalo silnou vlnu tsunami na pobřeží mnoha zemí v této oblasti? Přitom se jeho síla pohybovala od 9,1 do 9,3 stupně Richterovy škály a v důsledku tsunami zemřelo 225 až 300 tisíc lidí. Mnoho lidí, jejichž těla byla odplavena do oceánu, se prostě nikdy nenašla. Ale to nám dává představu o tom, jaké důsledky mohou mít tři umělá zemětřesení o síle 12 bodů najednou.

Existují však zasvěcené informace, že došlo k jinému použití této zbraně. Mnozí ze zájemců o alternativní energie a technologie volné energie si stále pamatují, jak v roce 2013 Japonsko zahájilo sériovou výrobu automobilů na vodní pohon a motorek s magnetickým pohonem. Zasvěcení tedy tvrdí, že na začátku roku 2011 Netanjahu v roli „kurýra“ globalistických satanistů požadoval po japonské vládě omezení této výroby, což hrozilo obrovskými ztrátami majitelům nadnárodních korporací vázaných na tradiční uhlovodíkovou energii. Japonská vláda však toto „ultimátum“ od globálních satanistů odmítla.

A co se stalo o pár měsíců později? 11. března 2011 došlo u východního pobřeží Japonska k silnému zemětřesení o síle 9,0-9,1 stupně Richterovy škály a tsunami způsobené zemětřesením nejen zabilo desítky tisíc japonských občanů, ale vedlo k havárii v jaderné elektrárně Fukušima-2 „a jaderné kontaminaci oblasti a vod oceánu“. Také mnozí (včetně mě) byli překvapeni, že po této katastrofě odstoupil celý japonský kabinet. V případě, že tato katastrofa byla spontánní přírodní povahy, zdálo se takové rozhodnutí nelogické. Ale pokud jsou zasvěcené informace správné, pak to vše vysvětluje. Protože členové japonské vlády, kteří odmítli „ultimátum“ globálních satanistů, se cítili vinni za katastrofu, která Japonsko postihla (Tzv. „asijký kodex cti služebníků lidu, kde je hlavní neztratit tvář“ – pozn.překl.). Navíc museli omezit výrobu alternativních technologií, které byly pro nepřátele lidstva nežádoucí. A od té doby už si nikdo ani nepamatuje, že začala výroba aut a motocyklů na vodní pohon a na magnetický pohon. To vše jen potvrzuje správnost zasvěcených informací. V minulosti už tedy máme minimálně dvě použití takových zbraní.

Takže, když se vrátíme na „Mapu Žirinovského“, můžeme si na ní všimnout předpovídaných zón záplav vlnami megatsunami a ničení lidských měst a sídel označených kroužky. Vezměte prosím na vědomí, že jedna z těchto zón zahrnuje jižní část ruského Primorského území a téměř polovinu území Číny. Nyní si pamatujte, že Čína staví nová města hluboko na svém území po dobu nejméně 10 let. Ale tato města jsou prakticky prázdná. Ale proč? Pravděpodobně za účelem evakuace tamního obyvatelstva. Ale pravděpodobně ne všech, ale pouze „nejpotřebnějších a nejužitečnějších“. Šojgu mimochodem také staví nové hlavní město na Sibiři. Takže celá elita se svými služebníky bude také v bezpečí, až přijde „Den X“.

Proto si myslím, že minimálně všichni národní lídři předních zemí jsou si plně vědomi plánů globalistických satanistů. A zde je vysvětlení, proč byli nuceni minimálně nezasahovat do činnosti služebníků satanistů pomocí chemtrails, „biologických zbraní“ od WHO a dalších odpadů, které „snižují populaci“.

Věnujte také pozornost skutečnosti, že jak Biden (nebo spíše ti, kteří ho ovládají), tak Netanjahu si byli dobře vědomi chystaného útoku Hamasu, vytvořeného Izraelem, ale udělali vše pro rozpoutání nového krvavého konfliktu na Blízkém východě, který nyní také úspěšně „redukuje“ mírumilovné obyvatelstvo. A ne nadarmo byl Netanjahu a závěsný kluzák Hamasu, vedoucí válku pod vedením démonů temnoty, vyobrazen na obálce globalistické publikace „The Economist“ z prosince 2012. Stejná obálka velmi jasně ukazuje, jaké síly stojí za programem „redukce“ lidstva. A pro tyto síly je samozřejmě výhodné, aby bylo do tohoto konfliktu zataženo co nejvíce zemí a aby se stal co nejkrvavějším.

Ale vraťme se k „Mapě Žirinovského“, kterou zvažujeme. Pokud tomu věříte, tak podle plánů globalistů mělo 1. dubna 2022 žít na planetě 4,4 miliardy lidí, z toho 128 milionů v Rusku. Zde se okamžitě vybaví informace od zasvěcených, kteří vyslovili přibližně stejné figury. Možná jim tuto mapu poslal i Žirinovskij, nebo měli oni sami, stejně jako Žirinovskij, možnost dostat se k důvěrným informacím? Nyní věnujme pozornost tomu, že podle prognóz globalistů-satanistů hned druhý den po člověkem způsobeném kataklyzmatu, tzn. 17. srpna 2024 by se měla populace planety snížit na 543,4 milionů lidí a populace Ruska by měla dosáhnout 144,3 milionů lidí. Příští rok podle všeho plánují buď vstup nových území do Ruska, nebo masivní příliv těch, „kdo o tom vědí“. Když globalisté plánují nastolit svůj „nový světový řád“, předpokládá se, že populace Země vzroste na 553,3 milionu lidí a populace Ruska na 146,6 milionu lidí. Můžeme také připomenout, že pokud nejprve globalisté prosazovali koncept „zlaté miliardy“, pak v „Georgia Guidestones“ již oznámili číslo 500 milionů lidí, na které plánují snížit světovou populaci. No, aby to nebylo tak samozřejmé a nebolelo to oči, tento pomník byl nedávno vyhozen do povětří.

Početnost lidské populace

To ale nejsou všechny zajímavé informace z této mapy. V něm také vidíme již neskrývanou agendu OSN na snížení počtu států na světě. A pokud se 1. dubna 2022 plánovalo, že na světě bude 208 států, tak den po katastrofě by jich mělo zůstat jen 43. Ale do roku 2030 by se měly sjednotit do 12 konfederačních států. Mimochodem, podle jedné z rezolucí OSN chtějí globalisté do roku 2030 zrušit všechny státy úplně. Proto možná půjde o subjekty jako Evropská unie, Severoamerická unie, Eurasijská unie atd. Informace z této mapy jsou tedy samy o sobě zcela logické a opodstatněné a také neodporují procesům aktuálně probíhajícím ve světě.

Počty států

Další věc je, zda tato mapa skutečně přišla této ženě od Žirinovského? Žirinovskij samozřejmě neměl žádný „prorocký dar“, ale jako mluvčí ruské Státní dumy měl příležitost seznámit se s některými důvěrnými informacemi. Proto dokázal předvídat mnoho událostí, zejména v politickém životě Ruska a Ukrajiny, včetně války mezi nimi, která začala v roce 2022. S největší pravděpodobností mu pomohli opustit tento svět brzy za to, že byl příliš upovídaný o „vyjadřování“ plánů globalistických satanistů. Takže samotná verze, že takové mapy mohl poslat svým nejbližším spolupracovníkům jako varování, je dost pravděpodobná.

Celkově ale nezáleží ani na tom, jak se tato mapa k té ženě dostala. Hlavní věc je, že našla způsob, jak všechny před těmito zločinnými plány varovat. To už navíc nemůže nijak poškodit samotného Žirinovského. Otázkou je, co teď musíme udělat, abychom tyto plány zničili? Nejprve nepropadejte panice, ale začněte střízlivě hodnotit události kolem nás, bez slepé víry v ony „mluvící hlavy“, které nás nyní intenzivně odvádějí od toho hlavního. Za druhé, nebuďte negativní. Vědci již prokázali souvislost mezi kolektivními negativními výbuchy lidí a přírodními katastrofami. Proto pomocí negativity pouze krmíme síly zla a pomáháme jim „redukovat“ lidstvo. Za třetí, naučte se transformovat negativní na pozitivní a pak se stanete užitečnými pro Vyšší síly, které vám pomohou zachránit se, i když se ocitnete uprostřed katastrofy nebo vás zavedou do té verze budoucnosti, ve které se ocitnete „ve správný čas na správném místě“. Navíc, čím více lidí přemění negativní v pozitivní, tím slabší budou síly temnoty a realizace jejich zločineckých plánů začne „klouzat“. Zvláště pokud lidé začnou přenášet své vědomí do vysokých frekvencí a vizualizovat si obrazy harmonické budoucnosti bez parazitů a jejich služebníků.

Vzpomeňte si, jak funguje „efekt pozorovatele“ v kvantové fyzice. Takže to vlastně funguje nejen v mikrokosmu. A to je jedno z hlavních tajemství našeho vědomí, které je nám skryto. Začněte s tím vším hned, protože do „Dne X“ plánovaného nepřáteli lidstva nezbývá mnoho času. Používejte ho tedy efektivně, aby „snížení“ ovlivnilo samotné nepřátele lidstva a jejich služebníky. Ostatně „redukce“ samotných „redukcionistů“ není v rozporu s karmickým zákonem odplaty. Ale k tomu potřebujeme přechod na vysokou frekvenci našeho vědomí, protože ti, kteří to neudělají, mohou být také mezi „redukovanými“ jako biomateriál nepoužitelný pro Vyšší síly.

AUTOR: michael101063
ZPRACOVAL: Peter008/Pokec24)

~~~

Zdroj: https://cz24.news/zahada-zirinovskeho-prorocke-mapy-a-obrovske-umele-vyvolane-katastrofy-pristi-rok

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.