Profesor Bhakdi hovoří o tom, co svět v budoucnu čeká (VIDEO)

NĚMECKO: Ve dnech 11. a 12. listopadu se v německém Bundestagu konalo druhé sympozium poslaneckého klubu AfD o Covidu.

Dva dny odborníci diskutovali o důsledcích covidové politiky. Vystoupil také emeritní profesor Sucharit Bhakdi. Se slzami v očích vyprávěl, co svět teprve čeká. Odkázal mimo jiné na výzkum Kevina McKernana, který zjistil, že ve vakcínách proti Covidu je nespočet malých částic DNA. Několik laboratoří to nyní potvrdilo, řekl Bhakdi, který byl přivítán hlasitým potleskem a potleskem ve stoje.

V Německu byly nalezeny ve všech 27 dosud analyzovaných šaržích (pozn.: u nás se v 90% používaly stejné šarže, jaké mělo i Německo). Vakcíny tímto způsobem kontaminovaly lidský genom. Důsledky: nevyčíslitelné.

„Záhadná úmrtí, ke kterým dochází po celém světě, jsou jen špičkou ledovce,“ řekl mikrobiolog během svého emotivního projevu. Mladí i staří lidé dostávají z vakcíny srdeční onemocnění. „Nyní bylo nezvratně prokázáno, že očkování může vést ke smrtelné myokarditidě,“ zdůraznil.

Každý, kdo tvrdí, že očkování proti Covidu jen zřídka způsobuje závažné vedlejší účinky, je neuvěřitelně ignorantský nebo nesmírně zlý. Páchají trestný čin. Stejně jako každý, kdo toto očkování aktivně či pasivně podporuje. Protože nyní je vědecky dokázáno, že očkování může mít pouze negativní účinky, které mohou být život ohrožující.“

Bhakdi na konci videa říká, že teď už není cesty zpět. Každé provinění je nyní pácháno vědomě, s rozmyslem…

ZPRACOVAL: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

~~~

Zdroj: https://cz24.news/profesor-bhakdi-hovori-o-tom-co-svet-v-budoucnu-ceka-video

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.