Nemoc X je 5G záření

ockovani nemoc X

SVĚT: Očkovaní neboli OZNAČENÍ jsou chodící ANTÉNY, které produkují signál, který je součinný se sítěmi 5G, který bude produkovat skutečnou NEMOC, které nyní říkají NEMOC X.

Jistě si pamatujete jak Bill a Melinda Gates v roce 2020 se zákeřným úsměvem dopředu oznamovali další pandemii a hovořili o ní jako o té, „která tentokrát vzbudí pozornost.“ Jakoby covid byl oproti jejich další – řízené – pandemii procházka růžovou zahradou.

A před nedávnem se tito“experti“ sešli na Světovém ekonomickém fóru, aby prodiskutovali průběh této další pandemie, které dali název NEMOC X (DISEASE X).

Znovu opět „nečekaně“ jako se těsně před covidem odehrála EVENT 201 – cvičení, kde si nacvičovali průběh celé agendy covid – připravenost médií – jak dostat do lidí strach, aby se dali očkovat a dobrovolně zavřít doma, průběh očkování a podání biotechnologických mRNA vakcín měnících DNA, karantény a veškeré ponižující divadlo.

To stejné se řešilo nyní 17.1.2024 v Davosu na WEF, samozřejmě se společností Světové zdravotnické organizace – Tedrose, eugenika Billa Gatese, farmauceutických firem a miliardářů , kterým „strašně záleží na lidech a celé populaci“ , obzvlášť když neustále celá tato elitní sebranka mele o tom jak jsme přelidnění.

Ale strašně jim na lidech záleží a určitě když u těch stolů sedí, tak chtějí pro lidi to nejlepší, třeba to, abychom jedli cvrčky. A taky aby jsme nejezdili auty, zatímco oni si na tento summit přiletí soukromými tryskáči placenými z našich daní.

To jen tak k tomu co se při této schůzi převážně řeší. PODÍVEJTE SE NA TOTO DŮLEŽITÉ VIDEO:

NEMOC X nebude však způsobena žádným virem, tak jako vám hovořili o covidu. Covid byl podvod. A je to podvod.

U covidu jde o zmutovanou chřipku, kterou lidi zmátli a vystrašili natolik, že se lidé nechávali bezhlavě očkovat biotechnologickými mRNA injekcemi, které NEJSOU a NEBYLY vakcíny, ale TECHNOLOGIE, které za jedno mění lidskou DNA, a za druhé nanočástice, které tyto technologie obsahují, dokážou v těle replikovat, měnit, manipulovat s buňkami a ovlivnit tak ORGÁNY a jejich FUNKCE.

To jsou za poslední 3 roky všechna ta „náhlá úmrtí.“ Náhlé zástavy srdce, infarkty, mrtvice, ucpávání cév (trombózy), abnormální menstruace u žen, psychické potíže. A také nemožnost darování krve a spermatu.

Ti, co jsou očkováni mRNA biotechnologickými „vakcínami“ nejsou již lidmi, ale chodícími ANTÉNAMI, které je možné ovládat na dálku a které jsou schopné skrz nanočástice v těle přijímat signály a taky je odrážet do svého okolí.

Očkovaní neboli OZNAČENÍ jsou chodící antény, které produkují signál, který je součinný se sítěmi 5G, který bude produkovat skutečnou NEMOC – které nyní říkají NEMOC X. Je to nebezpečné jak pro ně, tak i pro okolí, protože spike proteiny, které očkovaní vysílají, jsou produkovány i do jejich okolí. Proto jestli jste si všimli , tak za poslední 3 roky jsou lidé hodně nemocní. Je to způsobeno instalací a hromadného zapojování sítí 5G jejichž záření skutečně škodí veškerému ŽIVOTU.

Oni sami vyrobí a vyvolají pandemii

Tím, že lidi napíchali těmi biotechnologickými jedy, které produkují spike proteiny a nanočástice v jejich tělech jsou již nyní součinné se sítěmi 5G, je doslovný trojský kůň k jejich plánu vyvolat skutečnou pandemii, která však NENÍ způsobená nějakým „virem z Číny“, jak lidem tvrdí.

Ale těžkým a silným ZÁŘENÍM 5G, které je umocněno napíchanými lidmi technologií mRNA, která je plnně součinná s těmito sítěmi.

Před 2-3 roky 5G nejelo, nemohli to udělat, protože nebylo zapojeno. Proto byl covid jen taková zástěrka připravovaná na tuto pandemii, kterou oni sami vyrobí – oni sami se o to postarali, aby lidé uvěřili a aby svět vylidnili. Covid byl taková zástěrka, aby lidé uvěřili této další řízené pandemii a zároveň si nevšímali jak všude instalují 5G.

5G dnes používají všechny mobilní operátory, pro chytré nejnovější telefony je již nutnost sítě 5G. 5G je aktivní a v plném provozu. A funguje v tom smyslu, že je namířené proti nám – je to ZBRAŇ, která je namířená proti obyčejným lidem. Brzy bude spuštěna opravdová spoušť, která změní celý svět.

To jsme ještě neviděli, co se bude dít. Bude to strašné a to nejen kvůli tomu kolik lidí je očkovaných – 60% populace.

Covid byl oproti tomu pouhá procházka zahradou. Toto bude to, co lidi dostane na kolena a vyděsí natolik, že v klidu přijmou jednu světovou vládu a s ní Nový světový řád. Ze strachu – z viru, který neexistuje, nýbrž půjde o ZÁŘENÍ 5G, které bude dělat lidi nemocnými, především očkované.

A tak na nás neočkované a ty, co vzdorují budou svádět, že za to můžeme my, protože lidé budou umírat. Ale NE na žádný „virus z Číny“, ale na vysokofrekvenční ZÁŘENÍ, které bude spuštěno a aktivováno s nanočásticemi v tělech očkovaných a to spustí totální celosvětovou vlnu „náhlých úmrtí,“ které budou sváděny na „NEMOC X“.

Očkovaní jsou trojským koněm SION elit, které to přesně takto naplánovali. Proto lidi očkovali biotechnologickými mRNA jedy. Potřebovali to svinstvo do lidí dostat kvůli této jejich připravované NEMOCI X , která je pouhou zástěrkou úmrtí ze záření 5G, které je skutečnou hrozbou.

A proto by lidé měli mluvit o této smrtící hrozbě – o 5G sítích, které doslova vysávají z lidí život. Lidé se ale namísto toho hádají o tom jaká loutka vyhraje volby v Americe a jaká loutka je lepší. Neustále se řeší politika a na toto se úplně zapomíná. Nehledě na to, že všechny loutky, včetně Trumpa, včetně Bidena, schvalují a podporují zapojování sítí 5G.

5G slouží přesně k tomuto účelu. Je to zbraň, namířená proti obyčejným lidem, která ovládá, snímá, vysílá na dálku signály do těl očkovaných.

Vůbec nejde o vysokorychlostní internet, jak vám tvrdí. Ale o ovládání a kontrolu lidí. Chytré domácnosti, které snímají nejen „chytré věci“, ale také VÁS – ANTÉNY. Chytrá města, která jsou chytrými mikrovlnkami, které lidem smaží mozky a orgány zaživa. A to si představte, když máte jejich zařízení přímo v těle.

A s dalším BOOSTREM, který je AKTUALIZACÍ vašeho těla – neboli vašeho softwaru, se ta dávka záření zesiluje. 5G je škodlivé pro lidské zdraví už léta, od doby, kdy bylo 5G poprvé navrženo a dlouho předtím, než byly jakékoli věže nebo sítě online.

5G MŮŽE KOMPLETNĚ ZPŮSOBIT PŘÍZNAKY, KTERÉ SE ZDAJÍ BÝT COVIDEM.

Ve výzkumu milimetrové vlny ukazují, že mohou být pozorovány dermatologickými buňkami fungujícími jako ANTÉNY. To, co na nás sypou z chemtrail letadel – barium, stroncium, hliník, všechny ty těžké kovy – je přesně to, co používají, aby proměnili živé dýchající bytosti na chodící ANTÉNY.

Podle lékařů bylo možné pozorovat 5G milimetrové vlny absorbované dermatologickými buňkami, které fungují jako ANTÉNY přenesené do jiných buněk a hrály hlavní roli při produkci koronavirů v biolohgických buňkách.

Tyto informace o 5G a milimetrových vlnách jsou mimochodem z oficiální stránky www.pubmed.gov

ZDROJ: bezpravdynenizivot.cz

~~~

Zdroj: https://cz24.news/nemoc-x-je-5g-zareni

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.