Globalistická propagandistická média využívají tři tiskové agentury a krmí zpravodajstvím téměř celý svět (VIDEO)

SVĚT: Propagandistická média z mnoha různých zemí využívají stejných zdrojů. Jde o tři tiskové agentury, které mají totožný cíl: vštípit nám jednotný názor a přinést jedinou povolenou pravdu. Tito propagandisté získají informaci, kterou zpracují kapku odlišným způsobem, aby se zdálo, že ji pojímají různorodě, nicméně kontext zprávy je stejný, většinou i s podprahovým podsunutím „správného“ názoru.

O jaké agentury jde? Z jakých zemí jsou ovládány? Na to vám odpoví následující video.

Věděli jste, že v současné době se dají rozeznat asi jen tři světové agentury, které krmí zpravodajstvím téměř celý svět? Podle očitých svědectví Uda Ulfkotteho a mnoha dalších jsou tyto celosvětové zprávy kontrolovány – a nezřídka i koncipovány – vysokými vojenskými důstojníky, tajnými službami atd.

Proto ten, kdo pečlivě porovnává zdánlivě rozdílná zpravodajství, musí dojít k následujícímu závěru: Vždy a všude vycházejí ze stejných výchozích tvrzení.

Neustále vzývaná rozmanitost spočívá pouze v různých způsobech, jakými novináři po celém světě své příběhy připravují a obratně přeformulovávají. Výše zmíněné tři světové agentury jsou nicméně následující:

  1. Americká Associated Press (AP) s více než 4000 zaměstnanci po celém světě. Agenturu AP vlastní americké mediální společnosti a její hlavní redakce sídlí v New Yorku. Zprávy AP využívá přibližně 12 000 médií, která každý den osloví více než polovinu světové populace.
  2. Kvazi vládní francouzská agentura Agence France-Presse (AFP) se sídlem v Paříži a rovněž přibližně 4 000 zaměstnanci. AFP rozesílá denně médiím po celém světě více než 3000 zpráv a 2500 fotografií.
  3. Britská agentura Reuters v Londýně, která je soukromě financována a zaměstnává něco přes 3000 lidí.

Teď si průměrný Švýcar nebo Němec řekne: To přece nemá s naším tiskem nic společného, tyto agentury sídlí v Americe, Francii a Velké Británii.

Díky svobodě tisku máme přece rozmanitý tisk. Ale právě to je ten největší omyl.

Kdo pečlivě porovnává mediální zprávy, zjistí, že téměř všechna média – i ve Švýcarsku a v Evropě – upravují a dolaďují jedny a tytéž zprávy, které pocházejí právě od těchto tří výše zmíněných agentur.

ZDROJ: KLA TV / NEspokojeny

~~~

Zdroj: https://cz24.news/globalisticka-propagandisticka-media-vyuzivaji-tri-tiskove-agentury-a-krmi-zpravodajstvim-temer-cely-svet-video

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.