Zamlčované zprávy z USA: Až do posledního Ukrajince (P.C. Roberts)

UKRAJINA: Kdo tedy ničí Ukrajinu? Rusko nebo Západ?

Britský premiér ospravedlňuje zničení Ukrajiny tímto nesmyslným argumentem: Obrana Ukrajiny proti brutálním ambicím Ruska je životně důležitá pro naši bezpečnost a pro celou Evropu. Pokud se totiž Putinovi umožní uspět v této útočné válce, nezastaví se na polských hranicích.

Proč britský premiér tak nestydatě lže? Nebo je možné, že je opravdu takový trouba?

Žádná zpravodajská služba nikde na světě neposkytla totiž ani ždibeček důkazu, že Rusko má vůči Evropě expanzivní záměry. Navíc, jak ruská vláda opakovaně dávala a dává slovy i činy najevo, žádná ruská invaze na Ukrajinu neexistuje.

Probíhá omezená vojenská operace, která má vypudit ukrajinské síly z území obydlených Rusy. Jde o území, jež se od Ukrajiny odtrhla po americkém převratu, který svrhl ukrajinskou vládu a místo ní dosadil vládu protiruskou, ostře ruské obyvatelstvo Ukrajiny pronásledující.

Všichni to vědí, ale Západ předstírá, že jde o invazi. Jsou to USA, Spojené království a EU, kdo mění omezenou operaci ve válku všeobecnou.

Bohužel, Putin si neuvědomil, že i takovýto může být důsledek jeho omezené operace. Špatně Západ odhadl – a zmýlil se. Měl Ukrajinu okamžitě knokautovat a mít to za sebou dřív, než Západ stihne zasáhnout.

Ale rozhodni, čtenáři, sám.

Kdo tedy ničí Ukrajinu? Rusko nebo Západ?

AUTOR: Paul Craig Roberts
Překlad: Lubomír Man

~~~

Zdroj: https://cz24.news/p-c-roberts-az-do-posledniho-ukrajince

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.