O šesti prioritách zobecněných prostředků řízení 1/2 (Viktor Alexejevič Jefimov)

Každá společnost je tak či jinak řízená. Skutečné pochopení a osvojení si principů řízení společnosti (složitých supersystémů) umožňuje vymanit se ze všech působících manipulací a dezinformací, a současně převzít svůj osud do svých rukou. Porozumění řízení společnosti dosud patřily do kruhů vyvolených a i mnohé elity a skryté mocenské společenství neměly přesný a úplný přehled, jak se uplatňuje moc a řízení pro ovládnutí celých národů, států a lidstva. Nyní je však záměr Stvořitele předat toto vědění Lidstvu za účelem se osvobození od destruktivního skrytého řízení a manipulace, a tak umožnit skutečný rozvoj Lidstva v souladu se Záměrem Stvořitele.

První priorita je světonázorová, druhá historická, chronologická. Třetí priorita je ideologická. Čtvrtá priorita je ekonomická nebo světové peníze. Pátá priorita je, podle významnosti, druhý, třetí… Pátá priorita jsou genetické zbraně. A šestá priorita jsou vojenské zbraně.

6 priorit zobecnenych prostredku rizeni

Priority (prostredky) rizeni podle Koncepce spolecenske bezpecnosti (KSB)

Podle nás je lidstvo řízeno nejméně posledních tři tisíce let pomocí těchto šesti řídících priorit. Tento systém řízení byl sestaven hned poté, co v roce 1325 před n.l. odešel mírumilovný Echnaton, faraon staré egyptské hierarchie Atona, a řízení světa převzala hierearchie Amona. Tito Tutanchatona přejmenovali na Tutanchamona a zavedli systém řízení na základě těchto šesti řídících priorit. Od té doby se ve světě máloco mění. Tuto prioritu už chápete.

Nejjednodušší priorita, vojenská. Ale já tvrdím, že pokud ta či ona strana začíná přistupovat k vojenské zbrani, znamená to, že nechápe v řízení nic. Hrubě řečeno, mají něco s mozky. Jakmile začíná střelba, končí chápání řízení. Pro vás uvádím také přirovnání:

„Když začíná střelba, končí kontrarozvědka.“

To je velmi podobná situace. Například Švýcarsko nikdy nebojovalo. Ale proč Hitler, zamyslete se, vpadl na Volhu, když by po deseti minutách jízdy tankem stál před švýcarskou bankou, která kyne zlatem jako na kvasnicích. Tam to Hitlera natáhlo. Mají nějaký jiný mechanizmus ochrany. Jaký? Ten stejný, který jsem vám tady ukázal. Tak se uskutečňuje řízení. Takže proč teď mnozí tzv. pseudopatrioti vyzývají k mobilizaci, upevnění armády a tak dále? Já říkám, že je to úplná profanace řízení. Touto cestou nikdy nedosáhneme výsledků.

Protože jsme měli nejsilnější armádu, nejsilnější stranu, nejsilnější tajné služby. Jak tedy zničili naši zemi bez jediného výstřelu? Takže tady se problémy neřeší! Problémy se zde neřeší, i když jsme na této prioritě zvítězili ve Velké vlastenecké válce. A za nějakých dvacet let jsme se klaněli tomu Německu a začali na čtvrté prioritě prosit o půjčky atd.

Vojenské zbraně, jak se domýšlíte, není vůbec to, co takříkajíc určuje blahobyt. Je zbraň, která pracuje radikálněji, než vojenská? Jak je vidět, je. Je to genetická zbraň. Zemi lze zotročit pomocí „zelené přilby“, ale v čem je problém vojenské zbraně? „Přilby“ jsou vidět. Je vidět, kdo střílel, zastřeleného lze nahradit jiným, třeba ještě silnějším. To znamená, je nutné hledat jiné metody. Na úrovni „vojenské přilby“ zkoušeli Rusko už několikrát. Bezvýsledně. Proto tvrdím, na páté prioritě genetické zbraně jsou dosahovány mnohem stabilnější výsledky. A co jsou genetické zbraně? Alkohol, tabák, narkotika. Aby národ nerozpoznal tyto jako genetické zbraně, jsou podsunuty do našeho vědomí jakoby naše obyčeje, tradice a zvyky. Ruský chlapík bez stakana? Zamyslete se. Každý den nám to tlučou do hlavy. To je matriční řízení, kdy ve společnosti visí nějaká informační matrice (předloha). Dítě, které je protaženo přes tuto matrici, si v závěru školní docházky nedovede sebe samo představit bez poháru vína. Chtělo to od narození? Ne! Bylo mu to úmyslně cíleně vnuceno. S pomocí filmů, reklam, televize, novin, rádia.

Odpovědně vám sděluji, že nenajdete i v sovětských časech ani jeden film, ve kterém by nebyla scéna s pitím vína. A co je to alkohol? Nikdo z lékařů vám nikdy neřekne, co je to alkohol. Pokud jste spustily v té či oné rodové genetice genetickou zbraň, je tento rod odsouzen ke zkáze. Za padesát, sto, dvě stě let, to už je druhá otázka. Pokud nějaká rodová genetika nerozezná alkohol jako genetickou zbraň, počítejte s tím, že ten, kdo nás řídí, tuto úlohu řešil. Vzpomeňte, jak nás pokořovali, vzpomeňte, co bylo na této prioritě. Je to klasické globální schéma opíjení. Zákaz, potom Spiritus ROYAL (tj. vodka s 96 % alkoholu vyráběná v USA) a proces se rozjel. Jak říkal architekt „perestrojky“:

„K tomu, abychom opili národ, musíme vždy nejprve zavést zákaz.“

Zákazem se začíná opíjení. Následující priorita, na které se uskutečňuje globální řízení. Tyto dvě priority, to jsou materiální zbraně. Je to konkrétní hmota, konkrétní zařízení. Jak pracují? Podívejte se. Pokud vojenskou zbraň umístíte na škálu, tak tady bude co? Bude tu pistole, puška, kulomet, dělo, raketa. Pokud sem umístíme genetickou zbraň, tady bude tabák, pivo, víno, vodka, marihuana, heroin. Někdo by řekl, heroin a pivo, proč jsou tady? Já tvrdím, že je to absolutně to samé. Funkční předurčení je absolutně stejné. Pro podlomení genetiky národa. Ano, smrtící síla je různá, zcela jiná u pistole a děla. Přesně tak je to u piva a marihuany – smrtící síla různá. Ale pohyb po této přímce začíná vždycky od piva.

Nejnebezpečnější alkoholický nápoj je pivo. Dokud si to neuvědomíme, nic se nezmění. Můžeme jak chceme znát fyziku, chemii, způsoby práce tajných služeb, ale pokud u nás děvčata i chlapci budou od dvanácti let pít pivo, náš národ je odsouzen, protože ztratíme funkci reprodukce.

Skala materialnich a genetickych zbrani

Na páté jsem vám naznačil pozici Putina. Víte, že na rozdíl od Jelcina nepije…

Dokončení článku: O šesti prioritách zobecněných prostředků řízení 2/2 (Viktor Alexejevič Jefimov)

Zdroj: Lekce pro starší žáky a další přednášky (Viktor Alexejevič Jefimov)

Související články:

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.