Planetární lockdown – rozhovor s Catherine Austine Fittsovou o současné situaci

4 ledna, 2021 | Otevři svou mysl

Zdroj: Otevrisvoumysl.cz/planetarni-lockdown-rozhovor-s-catherine-austine-fittsovou-o-soucasne-situaci

V tomto rozhovoru s Catherine Austine FIttsovou se dozvíme, o čem skutečně je současná situace kolem covidu-19, k čemu spěje, kdo za ní stojí, a co musíme udělat.

Catherine Austin Fittsová: Jmenuji se Catherine Austin Fittsová, jsem vydavatelka Solari Report a generální ředitelka Solari Investment Advisory Services.

Moderátor: Co se podle vás z hlediska ekonomiky v důsledku tohoto všeho děje?

Catherine: Právě jsem zveřejnila obří studii s názvem „Stav našich měn”. Píšu v ní, že dolar byl po mnoho desetiletí rezervní měnou, a systém je, řekla bych, už postarší.

A centrální bankéři se snaží zavést nový systém, ale ještě není připravený. Jsme v období velké změny a nejistoty, kdy centrální bankéři se snaží dolarový systém udržet v chodu a urychlit… takže se snaží prodloužit dolarový systém a pak se snaží urychlit zavedení nového systému. Musí zavést nový systém, aniž by si někdo vlastně uvědomil, co to přesně je. Máme tedy globální systém rezervní měny, dolaru, který se musí vyvíjet a změnit, a už není nejmladší… v tom systému je spousta nespokojenosti.

Centrální bankéři se snaží zavést nový systém, a k tomu se snaží prodloužit starý systém a urychlit zavedení nového, což tvoří chaos… velká část toho nového se testuje a zkouší v prototypu, a zahrnuje spoustu různých průmyslů. Nový systém popisuji jako konec měn. Nezavádíme novou měnu, ale v podstatě zavádíme nový transakční systém, který bude digitální a v podstatě ukončí měny tak, jak je známe. To, co se snaží udělat, zahrnuje v podstatě všechny peníze na planetě, takže je to velké, je to složité a zapeklité. Výzvou je, jak prodat systém, který kdyby lidé chápali, nikdo by ho nechtěl? A toho samozřejmě dosáhnete pomocí zdravotní krize.

Moderátor: Proč je pro to dobrá zdravotní krize?

Catherine: Protože pokud hrstka lidí chce řídit většinu, otázkou je, jak můžete všechny ovce dostat na jatka, aniž by si to uvědomovali nebo tomu odporovali? Dokonalou věcí jsou neviditelní nepřátelé. Měli jsme válku proti terorismu… proti neviditelným teroristům. Virus je dokonalý, protože je neviditelný… nemůžete prokázat, že neexistuje, protože je neviditelný. Neviditelní nepřátelé jsou vždy žádoucí, zejména pokud lidi vystraší… pokud v lidech dokážete vyvolat dostatečný strach, lidé budou potřebovat vládu, aby je ochránila před neviditelným nepřítelem.

Druhá efektivní taktika je „rozdělit a panovat”. Pokud se vám podaří použít média… média hrají velmi důležitou roli. Když se vám podaří mezi sebou rozeštvat muže a ženy, bělochy a černochy… jeden z důvodů, proč byste chtěli dostat spoustu uprchlíků do Evropy, je ten, aby se tamní populace postavila proti uprchlíkům, a pak potřebujete vládu, aby byla uprostřed… tohle vše… ať jde o taktiky rozdělit a panovat nebo neviditelného nepřítele, tohle vše jsou způsoby, jak v lidech vyvolat strach a přimět je k poslušnosti.

Neviditelný virus vám umožňuje zavést enormní kontrolní mechanismy. Můžete zabránit lidem se shromažďovat, můžete jim zabránit se organizovat a setkávat se, aby mluvili o tom, co se děje, atd. Pokud to digitalizujete s kontaktním trasováním, můžete kontrolovat, kdo s kým mluví. Pokud přimějete lidi dělat veškerou práci a vzdělávání online, můžete doslova poslouchat vše, co říkají. Můžete zavést mimořádné množství sledování a to vše na základě teorie ochrany před neviditelným virem. Je to velmi chytré a jak vidíte, u spousty lidí to funguje… ne u všech, ale u mnoha. Podle mě… a nechci podceňovat schopnost lídrů, vyvinout patogeny, které mohou zabíjet.

A nechci tvrdit, že lidé nepodléhají nemocím… ale v podstatě to, co se snažíte udělat, je to, že se snažíte, aby lidi uvěřili řešení, než uvidí, kam to ve výsledku zajde. Mluvíte o transakčním systému, který už není založený na měně… je to řídící systém. Je to jako kredit v obchodě firmy… pokud každá centrální banka přijde s digitální centrální bankovní měnou, budou mít možnost vaše peníze vypínat a zapínat. Pokud se nebudete chovat správně, máte utrum. Víme, že to chtějí spojit s transhumanismem, což doslova znamená, že si vezmu injekce, které v mém těle mohou zavést obdobu operačního systému. Jsem tak doslova fyzicky napojená na finanční systém.

Vrátil bych se na začátek k základům… Jaký skutečný efekt mají lockdowny? To, co se děje.. Zákonu PATRIOT Act jsem říkávala zákon o koncentraci a řízení toku peněz. Tohle je velmi podobný proces. Snažíte se dramaticky centralizovat ekonomickou a politickou moc. Uvedu vám příklad. Na hlavní ulici v komunitě máme 100 malých podniků. Označíte je za nepotřebné, uzavřete je, Amazon, Walmart a velké supermarkety najednou mohou přijít a odebrat veškerý tržní podíl. Mezitím ti z hlavní ulice musí nadále splácet svoje kreditní karty nebo hypotéky, takže jsou uvězněni v dluhu. A zoufale se snaží získat peníze, aby pokryli svůj dluh a dennodenní výdaje.

Federální rezerva mezitím zavede formu kvantitativního uvolňování, kdy kupují korporátní dluhopisy a ti, co odebírají tržní podíl mohou v podstatě splácet s úrokovou sazbou 0-1 %, nebo spíš jejich banky, ale ti, co mají zavřené podniky, platí 16-17 % úroků na své kreditce a to bez příjmů. Jejich podniky jsou zavřené a nyní můžete vzít jejich tržní podíl. Obecně si nemohou dovolit udělat to, co říkají, protože se snaží získat peníze, aby uživili svoje děti. Ve volebním období USA v roce 2016 jsme viděli, že populace podporovala kandidáty, kteří různými způsoby zastupovali populismus. Bernie Sanders byl v porovnání s ostatními kandidáty populista. Donald Trump byl v porovnání s ostatními populista.

To, co si globální kapitalistická třída uvědomila, je, že mají problém… kterého by se zbavili, kdyby zničili nezávislé živobytí malých podniků a živnostníků a těch, kteří mají nezávislé formy příjmu. Pokud jste lékař, právník, účetní znalec a máte vlastní praxi, budete obecně podporovat populistické kandidáty. A populistické kandidáty odstavíte tím, že jim odstřihnete příjem a podporu, a to tak, že zbankrotujete malé podniky a pak není nikdo, kdo by financoval Bernie Sanderse nebo Donalda Trumpa. Nikdo, kdo by je podporoval.

Moderátor: Myslíte si, že tato pandemická opatření jako lockdowny jsou více o ekonomice než o viru?

Catherine: Tohle je ekonomická válka. Máte vrchní 1 % lidí… viděli jsme, že globální miliardáři od dubna 2020 zvýšili svoje jmění o 27 %. To ukazuje, že tohle je velmi úspěšná globální ekonomická válka, protože máte globální kapitalistickou třídu… a neměla bych tomu říkat kapitalismus, protože je to spíše ekonomický totalismus. To, co vidíte… podařilo se jim sloučit obrovské množství ekonomického bohatství.

Ne jen odstřihnutím střední třídy od jejich příjmů a převedením ho do svých společností, ale výrazným navýšením bohatství a moci největších rozvinutých zemí G7 a Číny v porovnání s nově vznikajícími trhy. Země s nejvyspělejší technologií, s přístupem k umělé inteligenci a softwaru a k digitálním systémům, včetně skrze vesmíru, nesmírně upevňují ekonomickou moc naproti slabším národům. Vidíme upevňování ekonomické moci a centralizaci jak u bohatších a mocnějších národů, tak v podstatě u vrchních 1 % lidí, kteří je řídí.

Popsala bych… COVID-19 je zavedení nezbytných řídících systémů, jak planetu změnit z demokracie na technokracii. Vidíme změnu v řízení a tvoření nových řídících systémů. Představte si to jako převrat. Jde spíše o převrat než o virus. V USA jsme přes 20 let zažívali finanční převrat. Na konci roku 1995 se udělalo rozhodnutí, přesunout velkou část aktiv a peněz ze země, a to bylo součástí přípravy globální ekonomiky na globalizaci. Věděli, že jakmile všechna ta aktiva přesunou, budou muset sloučit a změnit základní systém.

Po finančním převratu… ukradli jste peníze z penzijních fondů, ukradli jste všechny peníze ve vládě, a nyní, než abyste lidem řekli, že jste jim ukradli peníze, potřebujete záminku, která vám umožní sloučit a změnit základní systém, a tak tu máte magický virus. Přišel magický virus, a vy řeknete, že je třeba změnit systém, že kvůli magickému viru nejsou žádné peníze v sociálním zabezpečení, že nejsou žádné peníze ve státní pokladně. Máte tak svoji dokonalou magickou výmluvu.

Moderátor: Ze všeho můžou obvinit virus.

Catherine: Ano, magický virus… je to ohromující, protože každý důsledek finančního převratu tento magický virus magicky vyřešil. Pokud jste finančník a díváte se na svět skrze matematiku, čas a peníze, je dost ohromující, že tomuto kdokoliv věří, ale věří. Ano. Je to součást toho, kdy se přidáte do… C.J. Hopkins to nazval Covidova sekta. Přidáte se do sekty a říkáte: Ano, ano, magický virus sebral všechny peníze ze sociálního zabezpečení. Magický virus způsobil nedostatek peněz v našich penzijních fondech. Blablabla…

Moderátor: Jak podle vás vypadá technokracie, do které jsme tlačeni?

Catherine: Technokracie, do které nás tlačí, se nazývá transhumanismus. V podstatě použijete injekce, kterými do těla dostanete materiál, který tvoří obdobu operačního systému. Všichni znají, že počítače mají operační systém jako Windows, který Microsoftu a řadě dalším hráčům dává zadní dveře do vašeho počítače a každý měsíc, dva nebo tři si ho musíte aktualizovat, protože existují „viry”… jsme zpět u magického viru, který dokáže vyřešit všechny problémy. Tohle je podobný systém pro vaše tělo.

Píchnete do těla materiál, který v podstatě tvoří obdobu operačního systému a přijímače, a můžete tak všechny doslova napojit na internet. To zahrnuje napojení do transakčního systému… Bible tomu říká číslo šelmy, což je jeden výraz, pod kterým to lidé znají… v podstatě jde o to, že jste schopni digitálně identifikovat a sledovat lidi ve spojení s jejich finančními transakcemi. Je to tedy svět nulového soukromí. Ale je důležité pochopit, že když pak zavedete jednu nebo více kryptoměn centrálních bank, bude se jednat o systém, kde každá centrální banka na světě vás individuálně může odříznout od transakcí, pokud se jim nebude líbit vaše chování.

Spousta lidí slyšela o čínském systému sociálního skóre, který je velmi podobný. Pokud nainstalují chytrou síť do aut, do komunit lidí, a v tomto případě doslova do jejich těl, získají tak nepřetržitou možnost sledování, a pokud se lidé nebudou chovat, jak chcete, mohou vás odříznout od vašich peněz. Budou také schopni sledovat vzdálenost. Když řeknou, že nemůžete cestovat více jak 8 km, máte utrum. Jste tak v kompletně digitálním řídícím systému, který je řízen centrálními bankéři, kteří ovládají peníze.

Digitalizujeme všechno, ale zahrnuje to také lidské tělo a lidskou mysl. Tento systém souvisí s naprostou kontrolou nejen nad vaší schopností dělat finanční transakce, což je napojené na vaše tělo, ale s velmi sofistikovanou technologií ovládání mysli skrze média a ta internetová spojení. V podstatě je to jako se napojit na „Borga”. Transhumanistická technokracie jde ruku v ruce. Já bych to nazvala otrokářským systémem. Mluvíme o přesunu ze svobody, kdy jsme měli svobodu pohybu, svobodu říkat, co chceme, do naprostého a nepřetržitého řídícího systému včetně ovládání mysli. Výzva, která před námi stojí, je, řekněme Rada, co řídí svět, já jí říkám pan Globální.

Pokud pan Globální chce zavést otrokářský systém a my chceme zůstat lidskou civilizací, pak narážíme na zásadní rozpor, a to je rozpor, kterému čelíme. Teď se dostáváme ke grafům. Dobře. Když se podíváte na to, co se děje.. máme technické lidi, co tvoří cloud, telekomunikace… máme armádu, co se věnuje vesmíru a operaci Warp Speed… posílají satelity na orbit. Pak máme farmaceutický průmysl, který tvoří vakcíny, které jsou plné těchto záhadných látek, které mění vaši DNA, a které vás mohou udělat neplodnými.

Pak máme média, která šíří propagandu. Pak máme centrální bankéře, kteří tvoří kryptoměnové systémy centrální banky. Máte tyto odlišné pilíře… a když se podíváte na to, co se dennodenně děje, zejména v médiích, uvidíte, že se je snaží udržet oddělené, abyste neviděli, jak se propojí a vytvoří systém, který bude v podstatě integrovaný do vašeho těla a mysli.

Moderátor: Za jakým účelem?

Catherine: Zavést otrokářský systém. Jinými slovy, pokud chci vše zavést skrze chytrou síť, a potřebuji ji zavést do vašeho okolí a pak do vašeho těla, otázka je, jak ji mám zavést ve vašem okolí a do vašeho těla, aniž byste tu past uviděli? Proto se tyto pilíře snaží udržet oddělené. Když si poslechnete centrální bankéře, snaží se, jen co mohou, aby se drželi dál od těchto konverzací. Sledovala jsem prezentaci Mezinárodního měnového fondu (MMF) o přeshraničních platbách a předseda Federální rezervy… vedoucí MMF zmínila globální digitální identifikační systém a předseda Federální rezervy téměř zblednul a mohli jste si všimnout, jak se jakoby distancuje.

Protože v Americe je 325 Američanů a je tam více než 325 milionů zbraní a on nechce, aby tohle lidé viděli, dokud past nesklapne… dokud nebude příliš pozdě.

Moderátor: Byli jsme tento rok (2020) chyceni do pasti?

Catherine: Ano. Ale dveře se nezavřely. Důvod, proč o tom mluvíme, je ten, že transparentnost tu hru může ukončit. Je to zajímavé, protože… na začátku roku, kdy jsem napsala článek Injekční podvod, a řekla, že Bill Gates se do našeho těla snaží nahrát operační systém, nahrát ho do naší mysli, a použít viry jako záminku ten systém muset aktualizovat, aby jeho zadní vchod stále fungoval… o tři měsíce později… a James Corbett natočil skvělou sérii o Gatesovi, a několik lidí vystoupili a tohle potvrdili… bylo to na podzim, kdy Yahoo zveřejnili výzkum s tím, že 44 % republikánů si mysleli, že Bill Gates je chce očipovat. A já si řekla: Dobře, někam se hneme.

To je přesně doba, kdy Gates tak nějak zmizel, a vláda USA přišla s operací Warp Speed, protože potřebují… a co je zajímavé, jako vedoucího operace Warp Speed vybrali odborníka na injekčně aplikovatelné rozhraní k propojení mozku a přístroje. Býval vedoucím vývoje ve firmě GlaxoSmithKline. A je odborníkem na přístrojová rozhraní do mozku. Docela děsivý životopis pro tu práci, co? Je to dokonalý životopis pro tu práci. Zde je jedna z nejdůležitějších událostí, která se v roce 2019 stala kromě schválení plánu Going Direct centrálních bankéřů. Tou událostí bylo, že ministerstvo obrany dalo smlouvu (JEDI) o společné podnikové obranné infrastruktuře Microsoftu.

Amazon dostal… Amazon je v podstatě dodavatel pro CIA a zpravodajské služby. Amazon začal být výdělečný, když podepsal velké dohody se CIA k poskytnutí cloudu nejen pro CIA, ale pro všech 17 amerických zpravodajských agentur v rámci té společné smlouvy. Amazon má tedy smlouvy se zpravodajskými službami. LATOS na konci roku 2019 uzavřel velkou smlouvu s námořnictvem a ministerstvo obrany pak uzavřelo JEDI dohodu. Tyto tři obří cloudové smlouvy vám dávají schopnost, jakmile na ně všechny napojíte, radikálně přetvořit způsob, jakým funguje peněžní tok. Můžete doslova zavřít všechny nebo téměř všechny malé podniky, všem dát zaručený příjem, což je v podstatě řídící systém, a vše to pohánět skrze vojenské internetové cloudy/servery.

Moderátor: Takže vidíte směr, kterým se ubíráme, ale je trochu nejisté, proč to dělají?

Catherine: Ne, je to prosté. Technologie vám dává schopnost zavést kompletní řídící systém a ještě více centralizovat ekonomickou a politickou vládu. Uvedu skvělý příklad. Důvod, proč se ukončil obchod s afroamerickými otroky… podle mě tam byly dva důvody. Jeden je, že nešlo zdokonalit (bankovní) záruky, takže banky v Londýně ztrácely peníze, protože když trh se zbožím byl dole, vlastníci plantáží prodávali svoje otroky na západě a banky nemohly získat svoji záruku.

Zafinancovaly nákup otroka, řekněme 50% poměr úvěru k hodnotě majetku a když trh se zbožím byl dole, majitelé plantáží prodali otroka, utekli, a banky na ně nemohly. Banky nemohly dokázat, že Harry byl jejich otrok, protože neměly způsob, jak zdokonalit záruku. To byl první důvod. Druhý důvod byl, Haiťané povstali a Evropané poslali několik armád ve snaze povstání potlačit, ale nepodařilo se jim to.

Haiťané byli příliš dobří. Ale nyní s digitální technologií můžete bankovní záruku zdokonalit. A pomocí zbraní a sledovacích technologií ve vesmíru můžete potlačit jakýkoliv odpor. Důvody, proč obchod s otroky, který byl neuvěřitelně výdělečný… historie světa je: Otroctví je nejvýdělečnější byznys. Je výdělečnější než těžba, je výdělečnější než narkotika… je výdělečnější než všechny závislosti. Pokud nyní máte technologický způsob, jak zavést otroctví… Podle mě si říkají: Dobře, pojďme to udělat.

Souvisí s tím… technologie také dělá mnohem snazší pro malou skupinu lidí, aby se dala dohromady a byla velmi mocná. Například pokud se zavede přelomová technologie v rámci energetiky, nebezpečí je, že malá skupina bláznů tu věc využije jako zbraň. Technologie je mocná… čím více integrujete mocnou technologii, tím vzniká větší nebezpečí a ztrácíte kontrolu. Jsou další teorie, proč by lidé chtěli naprostou vládu. Uvedu vám další důvod. Vzhledem k obtížím v krmení a řízení populace, která roste, pokud nyní máte biotechnologii, která umožňuje panu Globálu žít 150 let, nemůžete si dovolit… nemůžete ji utajit. Pokud bohatí žijí 150 let a my ne, to nemůžete utajit. Proč tedy nesnížit počet populace, začít používat robotiku na vše, a tak můžete mít velmi bohatý a luxusní život bez všech obtíží s řízením. Že? Takže jde o takové rozdělení společnosti do odlišných tříd?

Moderátor: Elitní třída a zbytek obyčejní lidé společně s roboty?

Catherine: Ano. Ano… jinými slovy… Pan Globál se podle mě snaží používat technologii k přesunu do systému, kde mezi robotikou, umělou inteligencí a softwarem hrstka lidí může řídit většinu s mnohem menšími obtížemi a strachem. Musíte pamatovat, že pan Globál se široké veřejnosti velmi bojí. Oni se bojí? Ano, velmi se bojí, protože pokud… Bylo mi řečeno, že vedoucí představitelé v USA se několikrát sešli, aby si promluvili o tom, jak mohou odčinit utajení, a pokaždé dospějí k závěru, že je to nemožné. Utajení nelze odčinit, protože důsledky toho jsou příliš velké. Pokud jste žumpa a jste z různých věcí vinní, ze kterých je žumpa vinná, a snažíte se utajení odhalit, čelíte obrovskému riziku. Obrovskému riziku.

Bojíte se široké veřejnosti. A historie vládnutí ukazuje, že široká veřejnost občas povstane a zabije svoje vůdce. V USA je 325 milionů lidí a ještě více zbraní. Důvod, proč podle mě ten předseda Federální rezervy byl dost zdrženlivý, když vedoucí MMF mluvila o digitální identitě, on tam seděl a věděl, že v zemi je 325 milionů lidí a spousta z nich má zbraně, a oni ještě nemají lockdown.

To je důvod, proč 2. dodatek (Ústavy USA) je tak popudivé téma. Většina lidí na světě nechápe, proč lidé v Americe jsou takoví nadšenci do vlastnění zbraní. První důvod, proč jsou takoví nadšenci do zbraní, je ten, že nechápou sílu ovládání mysli… Pokud mohu zavést naprostý systém ovládání mysli, což tento systém je… zbraně podle mě nejsou tak nebezpečné… ale vedoucí představitelé… aby udělali to, co chtějí, bylo by pro ně velmi výhodné, pokud by lidem vzali zbraně. Pokud demokraté vyhrají tyto volby, tohle bude jedna z prvních věcí, o kterou se pokusí… hned poté, co všechny přinutí nosit obličejové plenky… pokusí se lidem vzít zbraně. Proto je pro ně velký problém, že republikáni drží Senát. Protože tohle nemůžou udělat, pokud republikáni drží Senát.

Moderátor: Volby jsou velký chaos, co?

Catherine: Zde je jedna věc… když lidem říkám… vyrostla jsem ve Filadelfii a otec mého prvního přítele byl světový vůdce, který si každé volby kupoval všechny hlasy. V Americe existuje stará tradice volebních podvodů… když všem říkám, že žádný z těchto kandidátů by nebyl kandidátem bez volebního podvodu… jsme tedy ve zvláštní situaci… ale nikdy jsem neviděla volební podvod tak očividný. A myslím si, že do určité míry… je to zajímavé… Trumpa by bez covidu-19 nemohli zastavit. Mám otázku, kolik… myslela jsem si, že to udělají po volbách. jak moc z načasování této zdravotní situace je specificky navrženo tak, aby neměli populistického prezidenta?

Ne že Trump není… je pro mě těžké Trumpa považovat za populistu, protože je z podstatě je za jedno s týmem, který je pro centralizaci. Ale, jak Michael Morris řekl, Trump je způsob amerického lidu, jak vedení říct: „Běžte do hajzlu.” Podle mě je pro ně důležité, aby se Trumpa zbavili, o což se snaží… problém je, že k tomu použili obrovský volební podvod, ale použili ho způsobem, že je očividné, že jde o volební podvod, a je to skoro jakoby se obraceli na populaci, ze které se snaží udělat sektu, a řekli: Musíte předstírat, že tento člověk je prezident, i když víte, že není. Máme tady falešný virus a magický virus, a falešného prezidenta a magický politický systém… začíná to být jako v sektě… to je jediné, co k tomu mohu říct.

Moderátor: Ano, žijeme v bizarním světě.

Catherine: Jsme v bizarním světě od chvíle, kdy začali krást peníze… v tu chvíli jsme se přesunuli do bizarního světa. Jediný rozdíl je ten, že nyní… jak přesunuli všechny peníze a oficiální realita se ještě více od reality vzdálila… to je součástí toho utajení… spousta lidí si myslela, že může zůstat uprostřed cesty. Nyní je očividné, že si musíte vybrat buď sektu nebo pravdu. Střední cesta mizí. Všichni si musí vybrat, co chtějí. Projděme si tohle. Takže… když začaly výtržnosti (v USA) a vedení zaujalo pozici, že nemůžete jít do kostela kvůli nebezpečí magického viru, ale můžete jít na výtržnosti a protesty… můj tým a já jsme začali zkoumat výtržnosti.

Na webu Solari máme databázi s názvem COVID-19, výtržnosti a FED. Jako první jsme zkoumali státy, města a jestli tamní guvernér je demokrat nebo republikán, a pak kolik je tam úmrtí a případů na covid. Pak jsme si řekli: Dobře, zaškrtneme kolonku výtržnosti tam, kde byly výtržnosti. Začali jsme zkoumat vzorce výtržností v porovnání s politickou mašinérií a magickým virem covid. Když jsem se dívala na data, bylo tam něco špatně… jsem velmi intuitivní osoba, věděla jsem, že tam něco je. Skvělému parťákovi, co tohle tvořil, jsem řekla: Udělej mi laskavost. Přidej tam kolonku Federální rezerva. Chci, abys tu kolonku zaškrtnul… existuje 12 banek federální rezervy, jedno sídlo a pak pobočky. Dohromady 37 lokací.

Chci, abys zaškrtnul kolonku kdekoliv… v jakémkoliv městě, kde je pobočka, banka nebo sídlo, zaškrtni kolonku. Objevili jsme, že 34 ze 37 bankovních lokací mělo výtržnosti. Řekla jsem si: Počkat, to je vzorec. Něco na tom je. Pojďme to prozkoumat. Začali jsem s městem Minneapolis a řekli jsme: Dáme dohromady data o všech shořelých nebo poničených budov, podniků, a zmapujeme to. Pomocí softwaru zmapujeme, kde tyto podniky byly a jak blízko byly k bance Federální rezervy. Jako první jsme udělali… napříč Minneapolis vede ulice s názvem Lake. Zmapovali jsme ty podniky… a když jsme je mapovali, vykreslili jsme si, kde jsou zóny příležitostí. Víte, co je zóna příležitostí?

Zóna příležitostí je mechanismus ukrývání daní vytvořený v roce 2018, aby pomohl technologickým miliardářům, když prodali svoje akcie, se vyhnout dani ze zisku z prodeje kapitálu. Pokud jste Jeff Bezos, který tento rok prodal akcie v hodnotě 10 miliard dolarů, a svoje výtěžky dáte do investicí zóny příležitostí a určitým způsobem s nimi uložíte, můžete se vyhnout všem daním ze zisku z prodeje kapitálu. Tohle je fantasticky výdělečné. Když se podíváte na výtržnosti, když jsem poprvé viděla, jak všechny zničené budovy a podniky podél ulice Lake byly hned na dolním okraji zóny příležitostí, začala jsem se smát… byla jsem asistující ministryní bytové výstavby… tohle není vzorec výtržností, to je plán pro koupi nemovitostí.

Moderátor: O co tedy jde? O zlevnění cen ve městě?

Catherine: Máme prosperující řadu malých podniků, které jsou mnohdy vlastněny Afroameričany a Hispánci, a ty podniky jsou podél určitého hlavního tahu v zóně příležitostí. Pokud nejprve ty podniky označím za nepotřebné a uzavřu je… přišel magický virus. Nejprve je označím za nepotřebné, takže teď mají vážné potíže, protože nemohou obchodovat. Pak mám výtržnosti, které je spálí a poškodí. Kdybych byla vážně chytrá, hned předtím, než bych to udělala, bych jim zrušila pojištění. Uvidíme, jestli to tak vážně bylo…

Teď je jejich podnik zavřený, mají na krku dluhy… ať hypotéku, kreditní kartu… ale co je horší, jejich budova byla poničena a pojištění nepokryje všechny opravy. Je pochopitelné, že bude pro mě mnohem snazší a levnější, všechny ty budovy skoupit. Voila… tomu se říká kalamitní kapitalismus. Zmapovali jsme Minneapolis a pak jsme zmapovali Kenoshu, Portland a nyní děláme město v Ohiu. Když se podíváte na místa, kde došlo ke škodám… jen z pohledu asistující ministryně bytové výstavby mohu říct, že to je dle mého názoru plán ke koupi nemovitostí. Zejména když to přišlo poté, co ty podniky označili za nepotřebné a zavřeli je nebo omezovali. Určitě je tam spousta restaurací.

Když se podíváte na San Francisco, očekává se, že koncem roku 2020 kolem 49 % podniků v San Franciscu zbankrotuje. Víte, jak moc nemovitostí budete moct levně koupit? Je to fenomenální. Když si uvědomíte, že když svoje akcie prodají vysoko, mohou je znovu koupit za levno… důležité je pochopit, že zavádění chytré sítě v městech FEDu je díky tomu… říkala jsem, že 34 ze 37 měst mají banku nebo pobočku FEDu. Díky tomuto je zavádění chytré sítě kolem banek FEDu mnohem levnější, což hádám, že chcete udělat, pokud se chystáte přijít s kryptoměnovým systémem. Dobře. Takže pan Globální nyní přichází do bodu, kde…

Moderátor: Můžete vysvětlit, kdo je pan Globální?

Catherine: Ano, pan Globální je moje přezdívka pro Radu, která řídí svět. Definující rys života na planetě Zemi je ten, že náš skutečný, globální systém vládnutí je záhadou. Zamyslete se nad tím… žijeme na planetě a nepožadujeme vědět, jak náš systém vládnutí skutečně funguje. Namísto toho je utajený. Mám spoustu domněnek o tom, kdo a co to je, ale prozatím tomu budeme říkat pan Globální. Pan Globální nyní zavádí robotiku… to je jedna z nových technologií, která začíná mít velký dopad.

Moderátor: Můžete k tomu napsat, že je to robot?

Catherine: Dobře, tady máme robota a tady člověka. A pan Globální se samozřejmě ptá: Kdo je v čem účinnější? Jinými slovy, pokud mám řídit planetu a všechny její zdroje, a využívat je ve svůj prospěch, a zajistit pro sebe co nejmenší riziko, jak moc chci používat roboty a jak moc lidi? Genialita napojení všech lidí na cloud pomocí kryptoměnového systému spočívá v tom, že s umělou inteligencí (UI) a softwarem můžu nechat lidi, aby učili roboty skrze UI a software, jak dělat veškerou práci za ně.

V roce 2017 jsem byla v Aspen institutu a mluvila jsem s investičním kapitalistou, miliardářem, a on se na mě podíval těmito nesmírně mrtvýma očima a řekl: Podívej, zlato, mohu každou firmu naprosto automatizovat pomocí softwaru a robotiky, a vyhodit všechny lidi… už je nepotřebujeme. Nikdy jsem nemluvila s nikým, kdo by nechápal tu část s výtržnostmi. To je velmi typická, stará hra. Ano. Zejména v chudých oblastech. Ano. Dobře, takže… Chcete, abych s tím pokračovala? Na vrcholu máme pana Globálního, máme databáze a softwarové systémy používající umělou inteligenci. S tím se pojí velmi důležitá část a to je systém satelitů, který se na orbitu zavádí. Za použití telekomunikačních a digitálních technologií jste schopni nepřetržitě sledovat a monitorovat jak svoje lidi tak roboty.

Pan Globální se pak ptá: Co je účinnější? Pokud mohu vše dělat pomocí robotů, co mám udělat s lidmi? Už je nepotřebuji. Směřuje to k nějakému lidskému hospodářství nebo něčemu takovému? Oni by to nazvali řízení zdrojů. Když se podíváte na téma technokracie a texty o technokracii… spousta lidí říká, že se přesouváme ze současného systému do technokracie. V technokracii pohlíží… Máte dvě odlišné vize světa. Moje vize světa je ta, že lidé jsou suverénní jedinci, jejichž svoboda pochází od Boha. Kolem toho se točí Listina základních práv a svobod, Deklarace nezávislosti, Ústava. Obraz suverénního jedince jako někoho, kdo je od Boha svobodný.

V technokratické vizi je člověk přírodním zdrojem jako třeba zásoby ropy, a že se s ním může jako se zdrojem zacházet. Lidi tedy nejsou suverénní jedinci, ale pracovní síla. Jsou buď více nebo méně účinní v různých funkcích než robot. Jinými slovy říkám, že pan Globální pohlíží na lidskou rasu jako na dobytek, ne na někoho, se kterým sdílí empatii. Nepohlíží na nás jako na stejný druh jako jsou oni. S biotechnologií zjistili, že budou žít mnohem déle než my, a budou žít mnohem odlišněji než my. Jedna výzev kolem utajení… jak se jedna skupina stává mnohem více technologicky vyspělou, oddělí se kulturně, právně, finančně od všech ostatních skupin.

Jinými slovy, doslova se odtrhli a vytvořili oddělenou civilizaci. Nevnímají se už jako součást naší civilizace. A kdo jsou oni? To je velká záhada, a proto této skupině říkám pan Globální. Mám osobní zkušenost s mnoha lidmi z této skupiny a frakcí, ale ve výsledku vám nemohu říct, kdo je skutečně u moci. Povím vám, že planeta je řízena silou, takže otázka je: Kdo je nejmocnější? A to souvisí s vesmírem… kdo má nejmocnější přítomnost ve vesmíru, vesmírné zbraně, a také, kdo ovládá námořní plavební trasy. Ovládání rezervní měny přišlo z ovládání námořních tras, ale jak jsme se přesunuli do vesmíru, nyní se z toho stalo ovládání jak námořních tak satelitních tras.

Otázkou je, kdo ovládá co a kdo má jaké zbraně? Zajímavé je, že Trump v posledních dvou letech v USA se dost vyjadřoval k vesmírným jednotkám, a co je ve vesmíru možné, a naznačoval nějaké naše magické zbraně ve vesmíru, a generál se v tu chvíli se na něj velmi nesouhlasně díval ve smyslu „O tom nemluvte!” Takže odpověď je, že nevíme. Nevíme. Víme ale to, což je součástí soutěže mezi Čínou a Amerikou, že hráč, který má nejdominantnější pozici ve vesmíru, má moc k ovládnutí celé planety.

Číňané mají tzv. systém sociálního skóre, a propojují vaše finanční transakce, různé schopnosti jako cestování a dělání ostatních věcí s vaším chováním. Existují různé seriály, které ukazují takové systémy. Mluvíte o světě, který vidíme v Číně, kde většina lidí je pod nepřetržitým sledováním a pak jejich finanční odměny a finanční schopnosti souvisí s tím, jak dobře se chovají. To bych popsala jako otrokářský systém, protože tam není žádná osobní svoboda. Technokracie nás do určité míry dostane do podobného systému jako je čínský systém sociálního skóre.

Moderátor: Kde když se nebudete správně chovat, budete potrestáni.

Catherine: Ano. V současném systému, teoreticky, musíte získat určitou práci, abyste vydělali určité množství peněz. V novém systému musíte pracovat pro určitou společnost a dosáhnout určité význačnosti, aby vám bylo dovoleno se pohybovat více jak 15 km od svého domu. Nebo aby vám bylo dovoleno létat. Bude existovat hierarchie, která bude spojená s vaší svobodou buď cestování nebo pohybu, nebo kolik přístupu budeme mít ke zdrojům, čili kolik peněz můžete vydělávat.

Ale pamatujte, že jde o systém, ve kterém pokud se jim podaří vše automatizovat robotikou, softwarem a UI, o to bude pro vás těžší mít podíl na přínosech a bohatství systému, protože centrální skupina dokáže získat mnohem více. Jinými slovy… mají jednosměrné zrcadlo. Vidí vše, co vy vidíte, ale vy nevidíte, kdo jsou. Ano. Dobře. Velmi důležité na pochopení toho, co se děje, je, že většina lidí… pokud mluvíme o transhumanistickém systému nebo jednoduše otrokářském systému, většina z nás ho podporovala, financovala a tvořila. Když se dívám na všechny vedoucí farmaceutických firem, proč tvoří systém, kde jejich vlastní děti nebo vnoučata budou otroci? Proč to dělají centrální banky?

Proč si myslí… v Americe už mnoho let existuje teorie mezi tzv. peněžní třídou, že když vydělám dostatek peněz, mohu dostat propustku, mohu se z toho dostat, mohu jíst bio jídlo a ne GMO, a moje vnoučata nebudou muset brát vakcíny. Ale pokud se podíváte, kdo provádí všechny tyto různé aktivity, tvoříme svůj vlastní otrokářský systém, a to znamená, že máme moc to zastavit. Jinými slovy… nemusíme financovat společnosti, které tohle dělají. Nemusíme pracovat pro společnosti, které tohle dělají. Ani nemusíme platit daně, protože vláda porušuje všechny zákony týkající se řízení peněz. Jsme schopní je hnát k zodpovědnosti. Stavíme vězení a financujeme ho, a to nám dává moc s tím přestat. Proto je tak důležité uvidět, kam systém směřuje. Nebudou žádné výjimky.

Moderátor: Jaké je tedy řešení?

Catherine: Řešení je, zaprvé, přinést transparentnost k tomu, co se děje, pochopit, kam systém směřuje, a pak ho přestat stavět. Pokud pracujete pro farmaceutický průmysl a tohle stavíte, přestaňte! Najděte si na práci něco jiného. Třeba postavte lokální systémy pro čerstvé potraviny, abyste měli jídlo. Přestaňte to financovat. Začněte mluvit o tom, kam tohle směřuje, a co je důležitější, kam chceme jít? Protože budeme muset přebudovat ekonomiku zespodu nahoru, pokud se chceme vyhnout velké centralizaci.

Říkám tomu kápnout božskou… Jednou jsem byla ve Washingtonu a psala šek na svůj soukromý účet u J.P Morgan, a mezitím jsem byla součástí 12 soudních sporů, kdy jsem vedla spory s lidmi, kteří se snažili vytvořit realitní bublinu… snažila jsem se jí předejít. Psala jsem šek na svůj osobní účet u J.P Morgan a uvědomila jsem si: Proč mám účet u banky, která stojí za tímto zločinem, která ničí komunity, která poskytuje predátorské půjčky… a řekla jsem si, že musím kápnout božskou a zrušit si u nich účty. Pokud by se všichni v Americe zítra probudili a přestali používat banku J.P. Morgan a řekli jim něco jako: „Jste zločinci, nechceme s vámi mít nic společného,” a přešli do místní kreditní odborové nebo komunitní banky, byla by to revoluce. Byla by to naprostá revoluce. Pokud by se 20 žen obrátilo proti vedoucím velkých farma firem a řekly: Víš co? Jsi nechutný… žádný sex. Sbohem… byla by to revoluce.

Máme moc tohle změnit. Všichni ale budeme muset kápnout božskou, protože téměř všichni z nás neseme spoluvinu na zavedení tohoto systému. Nejsou to oni… jsme to my. Řešení je, aby každý z nás kápnul božskou. Buď jste pro transhumanistický otrokářský systém, nebo jste pro lidský systém. Pokud jste lidský systém, budete muset najít způsob, jak vydělávat peníze a sociálně se angažovat v lidském systému a přestat tvořit transhumanistický systém. Jako první musíte získat dobrou mapu. Jinými slovy, nemůžete se v tomto vyznat, pokud nevidíte transhumanistický systém, a kdo ho staví. Ale pokud jste zapleteni… vraťme se k pilířům. Nepomáhejte armádě v budování operace Warp Speed.

Nepomáhejte technologickým magnátům zjistit, jak do vašeho těla píchnout nanočástice a napojit je na internet. Nepomáhejte farmaceutickým firmám vyrábět injekce, které tráví americké děti k smrti. Nepomáhejte velkým zemědělským firmám pěstovat geneticky modifikované jídlo, které Ameriku tráví k smrti. Nepomáhejte vládě zavádět zkorumpované regulace ve zdravotní krizi, které jsou ve skutečnosti kalamitním kapitalismem a dělají miliardáře bohatšími. A tak dále… Pokud… řeknu to napřímo. Kupte si tuto knihu Stav našich měn, přečtěte si ji a poznáte, kdo tohle dělá. Je dost zřejmé, kdo to dělá…

Překlad: David Formánek

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.