Brahmastra: část 1 – Shiva (indický film inspirovaný prastarými Védami)

Nedávno jsem narazil na tento indický film a překvapil mě, kolikráte se symbolicky a obrazně dotýká prastarého vědění Indických Véd. Propojuje dávné doby s dnešní dobou a stále pokračujícím bojem zla se světlem. Udělejte si pohodu, zapněte české titulky a nechte se vtáhnout do inspirujícího příběhu…

screen Brahmastra 640x360

Viz https://odysee.com/@poznani/BRAHMĀSTRA—THE-VISION-(HINDI)-CZ-titl:6

 

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Romantický
Indie, 2022, 167 min

Brahmastra je třídílná série, která stojí na počátku nového indického Univerza zvaného „The Astraverse“. Tento originální filmový vesmír je inspirován zakořeněnými tradicemi a příběhy z indické historie, zasazený je ale do současné moderní doby. Epický příběh plný dobrodružství, fantazie, lásky, naděje a boje dobra proti zlu je vytvořen pomocí nejmodernějších technologií a divákům nabízí dechberoucí podívanou.
Hlavní postavou filmu Brahmastra: část 1 je mladý muž Shiva, který si užívá vášnivou lásku s dívkou jméne Isha. Jejich takřka dokonalý svět se ale převrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy Shiva zjístí, že je tajemně spojen s Brahmastrou a s ní spojenou vnitřní mocí, kterou zatím nedokáže ovládat – sílou ohně. Ve snímku prožijeme Shivova dobrodružství při cestě do světa Astras a objevíme osud, který je mu předurčen: Být božským hrdinou celého vesmíru.

 

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavá videa, Zajímavé články (menu) se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.