Připravte se, naplňování plánu Gesara a Nesara začalo

Nyní přichází oznámení, že se vracíme ke zlatému standardu. Podle zlatého standardu Fiat měny (nekryté peníze) přestanou existovat. Místo toho se bude používat zlato a stříbro jako peníze, které jsou legálními penězi, v souladu s americkou ústavou.

Zlatý standard zvyšuje naši kupní sílu tak, že třeba dům, který je nyní za 100.000 dolarů v tomto současném měnovém systému, by pod zlatým standardem stál výrazně méně. Zlatý standard navíc přesouvá moc od vlád a bank směrem k lidem a vkládá moc do jejich rukou.

Nejdůležitější součástí GESARY je zavedení nového finančního systému, kde světové měny začnou být zase kryté zlatem. Ten bod, kdy se ukončí starý babylónský otrocký systém udržovaný při životě pomocí zločineckých vlád, FEDu a centrálních bank, se nazývá GCR – Global Currency Reset.

Nový finanční systém potřebuje ke svému provozu kvantový počítač, který jako jediný dokáže řídit veškeré celosvětové finanční operace v reálném čase, a ještě k tomu hlídá, kdo a jak s penězi manipuluje. Tento počítač byl instalován ve Světovém obchodním centru (WTC) v New Yorku. Spuštění GCR bylo naplánováno na podzim roku 2001. Už víte, proč musela Bushovic famílie shodit dvojčata v září 2001?

Brzy zažijeme zákon NESARA a reset globální měny, která by neměla být zaměňována s NWO „Big Reset“. Reset globální měny (GCR) dělá zlato standardní světovou měnou, zatímco velký reset byl NWO myšlenka jedné světové vlády již byla zrušena a nebude povolena.

Podle NESARA-GESARA bude jubileum dluhu – celý svět, včetně vlád a jednotlivců po celém světě, zažije úplné oddlužení. Bude to kompenzace lidstvu za to, že celý ekonomický systém zaměstnával zlo a prováděl nezákonné praktiky.

Kromě toho podle NESARA-GESARA budou k dispozici biliony dolarů z globálních humanitárních a skrytých zdrojů, které pomohou léčit lidstvo, planetu a také odemknout potlačené technologie. Miliony dolarů pokrytých aktivy budou rozděleny každému člověku na Zemi, aby kompenzovaly lidské utrpení, které všichni utrpěli pod kontrolou a zotročením lidstva drakonickými entitami.

Co bude znamenat okamžik vyhlášení GESARA

Jako první se stanou 3 věci:

1. Globální a veřejné vyhlášení celosvětového svátku – tzv. Jubilea, což je odpuštění všech dluhů a univerzální Reset planety Země a celého lidstva zpět do úrovně univerzálního systému společné správy v transparentním dobrém vztahu s ostatními členskými bytostmi celé Galaktické federace.

2. Implementace GESARA jako univerzálního ústavního rámce pro globální správu ve všech 209 suverénních státech světa podle tajné dohody podepsané na Pařížském summitu o změně klimatu v roce 2015, počínaje obnovením Republiky Spojených států (a zároveň ukončením Korporace Spojených Států).

3. Hromadné odhalení mimozemského života na povrchu, pod povrchem této planety a v celé naší sdílené galaxii.

Další kroky jsou podrobně popsány přímo v dokumentech GESARA, je možné si je vyhledat.

Zmíním ty nejdůležitější z nich:

  • Povinnost vypsat nové nezmanipulované volby v každé zemi světa do 120 dní od vyhlášení (hlasování pomocí kvantového systému, tudíž nezkorumpovatelné!).
  • Zrušení všech forem daňového systému, kromě jednotné daně z obratu ve výši 15%.
  • Přetransformovat vládní systém ve funkční a silně redukovaný nástroj.
  • Zločinci, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na aktivitách proti lidstvu (Covid, farmaceutický průmysl, obchod s lidmi, jejich orgány, Adrenochrom, …) budou zatčeni a souzeni.
  • Zruší se stávající otrocký právní systém založený na námořním právu a zavede se systém nového právního systému na principech respektování člověka jako svobodné bytosti – obecné právo (Zvykové právo).
  • Základní nepodmíněný příjem – každý živý člověk bude mít právo dostávat pravidelně základní příjem, aby měl zajištěny podmínky k přežití po dobu, dokud budou existovat peníze v té podobě, jak je známe dnes.
  • Bude odtajněno asi 6000 Cabalou utajovaných patentů, které zahájí prosperitu lidstva. Mezi tyto patenty patří generátory volné energie, antigravitační pohony, léčebné tachyonové technologie a další.

Nastanou desítky a stovky dalších změn, o kterých ani nemá cenu psát, protože si to stejně ani většina populace neumí představit. To se musí prožít na vlastní kůži, a proto jsme se sem právě teď také narodili!

Už se těšíte? Já už se nemohu dočkat! Osobně by se mi líbil datum 1. 4. 2021. To by byl apríl, na jaký by nikdo nikdy nezapomněl!

Tak na shledanou v lepších časech!

~~~

Inspirace z https://celostnivzdelavani.cz/pripravte-se-naplnovani-planu-gesara-nesara-zacalo
a https://kresadlo.com/gesara-nesara

 

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavé články (menu) se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.