Vedagor

uvod-VedagorJeho Rod pochází z Petrohradské oblasti a byl ve své rodině vychovaný ve Védismu. Zajímá se o stopy bílých lidí na Zemi, kdy se osobně účastnil archeologických vykopávek především v Texasu.

Mnoho let žil v zahraničí ve Švýcarsku, kde získal univerzitní vzdělání. Plynule čte v Bukvici a Karuně, a mluví starorusky. Přináší informace ze Slavjano-Árijských Véd a skutečných Dějin Slavjanů.

Nyní žije na jižním Slovensku na svém statku, kde se zabývá chováním koňů a hospodařením. Je mu blízké Občinné společenství a tento způsob života předává dalším zájemcům.

Vedagor – Michal Zelensky
Kontakt: vk.com/id510552269
YouTube kanál: www.youtube.com/user/theMYQlife

Vedagor na Studiu Třinec (Svobodný vysílač CS)

Poslouchání pořadů s Vedagorem přivádí k zamyšlení, jak hluboká a rozsáhlá je Moudrost Předků Slavjanů a Árijců. Nejprve jsme v tomto Systému odmalička vychováváni v různých Světonázorech, které pak v dospělosti nahrazujeme „lepšími“ Světonázory.

Nicméně v původní Kultuře Slavjanů a Árijců je Svetoponímanie (česky Světoponímání) a je založeno na vícerozměrnosti Vědomí Člověka. Proto hledejme osvobození se z konformity tzv. Světonázorů a pracujme na otevření svého Vědomí prostřednictvím pravé hemisféry. Pak se konečně před námi začne vynořovat skutečná mnohorozměrnost našeho Vědomí a Vesmíru kolem nás.

Články od Vedagora (15 nejnovějších)

Všechny články…

Share Button