K článku Miroslava Petra: “Všimli jste si něčeho kolem budování sítí 5G?”

To upření veřejné pozornosti na 5G, byť mocí nezamýšlené, je zcela na místě. Svět dospěl do stádia rozhodující proměny, počínaje změnou mocenských center, změnou hospodářských vazeb, radikální změnou ve finančním sektoru, radikální změnou ve výrobě, radikální změnou v energetice, radikální změnou v přístupu k přírodě atd.

A ti, co jsou v současnosti odepisováni, a to jak v USA, tak právě teď i v Evropě, se brání všemi dostupnými prostředky. A sít 5G je v prvé řadě vojenská zbraň, tak byla koncipována, kterou lze přeprogramovat a používat nejrůznějšími způsoby, od toho, že ovlivní psychiku, až po to, že způsobí selhání jednotlivých orgánu, jejich spálení, znemožní příjem kyslíku do těla, vážně poškodí imunitní systém, DNA i schopnost rozmnožovat se!

WU Chan byl pilotním projektem 5G v Číně, bylo tam za tímto účelem vybudováno na 1 580 vysílačů 5G, projekt byl spuštěn v březnu loňského roku. Pokud si vzpomínáte na prvá videa z Wu Chanu, pak na nich byli lidé, kteří náhle ztoporní a padají na zem! Tak to při viróze, ať už jakkoliv silné, nevypadá! Poté prosákly z různých zdrojů informace, že ve Wu Chanu nepřetržitě běží spalovny lidských pozůstatků.

Následně bylo z okolních zemí, třeba z Jižní Koreje, zaznamenáno, že z Číny nese vítr oblaka mastného kouře. Těžko soudit, kdo tato zařízení v Číně přeprogramoval (nesmírně nebezpečná záležitost, a to jak ze zdravotního hlediska, tak z hlediska totálního zotročení – viz. 5G v Číně a jeho nezbytnost a návaznost na zavedení tzv. sociálního kreditu, je to ve všech směrech), ale nemyslím si, že to bylo čínské vedení, to na takové katastrofě nemělo žádný zájem, to se jen celou katastrofu snažilo ututlat.

A tatáž situace se teď opakuje v Itálii, v Lombardii. Díval jsem se na tu fotografii, kde stojí dlouhá kolona vojenských, nákladních vozidel, naložených rakvemi s mrtvými – smutný a děsivý obrázek. A víte, že mj. právě Miláno a Lombardie zahajovala v Itálii síť 5G?

Naším nepřítelem není víceméně neškodný virus (moje dcera, která brigádně pracuje v Rakousku, ho teď prodělala a trvalo to pouhé tři dny, byť pomohlo koloidní stříbro, kterým ji vždy na cestu vybavíme), naším nepřítelem je technologie, která byla skrytě zavedena k naší likvidaci! A přidám ještě odkaz, konkrétní zkušenost právě teď s 5G z Ostravy a mapku Itálie, zobrazující překrytí 5G sitě s nejvyšší úmrtností na koronavirus. Zamyslete se nad tím, proč tak s tím spuštěním chvátají právě teď?

~~~

Zdroj: www.czechfreepress.cz/zdenek-balek/k-clanku-miroslava-petra-vsimli-jste-si-neceho.html

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.