P.C.Roberts: Jestli má tenhle lékař pravdu, máme druhý laciný lék proti koronaviru

Speciály CFP! / zdraví | 22. červenec 2020 | p.c.roberts |

Jde o protizánětlivý lék s názvem Budesonide používaný při léčbě astmatu a dopravuje se inhalátorem či rozprašovačem přímo do plic onemocnělého. Americký lékař Richard Bartlett hlásí stoprocentní úspěch této léčby.

Otázkou na obzoru ovšem je, zda zdravotnické úřady NIH (Národní institut zdraví), CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) a WHO (Světová zdravotnická organizace), které se všechny nacházejí v područí mocného sdružení farmaceutických firem Big Pharma, používání tohoto nového léku nezablokují stejně, jako už zablokovaly používání taktéž laciného léku hydroxychlorinu (HCQ).

Vypadá to totiž tak, že Big Pharma společně s uvedenými zdravotnickými úřady je v zájmu svých zisků, kynoucích jí z vlastní připravované vakcíny a neúčinných léků, připravena nás zabít.

Překlad: Lubomír Man

~~~

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/zdravi/p-c-roberts-jestli-ma-tenhle-lekar-pravdu-mame-druhy-laciny-lek-proti-koronaviru.html

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.