ROBERT F. KENNEDY JR. PODAL 23.9. 2020 TRESTNÍ OZNÁMENÍ. FIGURUJE V NĚM I ROMAN PRYMULA

Blogy / Zdeněk Bálek | 28. září 2020

Plukovník smrt a jeho „náhodné” role

Možná to ještě mnoho z Vás neví, ale Roman Prymula figuruje také v případu vakcín Gardasil. Abych více objasnil oč jde. Gardasil je vakcína, která se běžně používá a doslova doporučuje pro děti (dívky i chlapce) od 13 let věku, které má chránit před tzv. HPV viry. HPV je nejčastější sexuálně přenosná infekce. Šíří se intimním kontaktem, pohlavní styk k přenosu ale není nutný, lze se nakazit i při mazlení (tzv. pettingu).

Rakovina děložního čípku je druhou nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu u žen v ČR, hned za rakovinou prsu. HPV však způsobuje také další onemocnění, která se týkají i mužů. Zde je zajímavý už sám průběh uvedení této vakcíny na trh. V roce 2006 byla pod ochrannou známkou Gardasil uvedena na americký trh společností Merck. Pro evropský trh však byla totožná vakcína pojmenována jako Silgard. V roce 2007 byla představena na australském trhu konkurenční společností GlaxoSmithKline (která jen tak mimochodem spadá do megakoncernu farmaceutických společností Billa Gatese v rámci tzv. vakcinační aliance Gavi) jako Cervarix.

Českému trhu byla představena v roce 2007 Romanem Prymulou v časopise Pediatrie pro praxi. Dne 23. 9. 2020 podal Robert F. Kennedy jr. trestní oznámení na společnost Merck za způsobení zdravotních komplikací (včetně vážných fyzických doživotních „zmrzačení”) 64 000 lidí jen v USA touto vakcínou. Firmu Merck spolu s dalšími žalujícími obviňuje z toho, že vakcínu protlačila legislativním rámcem v tzv. „zkráceném” řízení a to aniž by došlo k řádnému testování všech možných nežádoucích účinků. Místo toho si Merck opatřil naopak zmanipulovanou klinickou studii, v níž je OMYLEM zatajeno, že vakcína způsobuje také různá autoimunitní onemocnění, onemocnění reprodukčních orgánů, onkologická onemocnění a následnou předčasnou smrt

Současně vyzývá k tomu, aby se mu ozvali všichni ti, kteří byli nějakým způsobem touto vakcínou poškozeni. Vypadá to totiž, že jich budou po celém světě statisíce, ne-li milióny. A co na to plukovník smrt Roman Prymula? Ještě v roce 2007 vydává za Vakcinologickou společnost ČLS JEP oficiální stanovisko, v němž tuto vakcínu doporučuje pro dívky od 9 let věku před zahájením pohlavního života u pediatra až po ženy do 26 let věku u gynekologa. Náhody skutečně existují a je jen náhodou, že je Roman Prymula hlavní český vakcinolog.

Zdroje:
https://www.vakcinace.eu/novinky/archiv-novinek
https://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2007/05/07.pdf
https://twitter.com/RobertKennedyJr

~~~

Zdroj: www.czechfreepress.cz/zdenek-balek/robert-f-kennedy-jr-podal-23-9-2020-trestni-oznameni-figuruje-v-nem-i-roman-prymula.html

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.