Trump: Tohle může být ten nejdůležitější projev, jaký jsem kdy přednesl …

3.12.2020| Tadesco.org | Video Donald J Trump

Zkrácený přepis slov prezidenta donalda trumpa:

Mívali jsme takzvaný volební den, nyní máme volební den trvající už týdny a měsíce. V tomto směšném období se stala spousta špatných věcí, zvláště když pro uplatnění naší největší výsady – volebního práva, nemusíte téměř nic prokazovat. Jako prezident nemám vyšší povinnost než hájit zákony a ústavu Spojených států. Proto jsem odhodlán chránit náš volební systém, který je nyní pod koordinovaným útokem a obléhání. Oponent mi řekl, abych se držel dál od voleb. „Nedělej kampaň, nepotřebujeme tě, máme to. Tyto volby jsou hotová věc.“

Ve skutečnosti se chovali jako by už věděli jaký bude výsledek. Mají to pokryté, možná ano. A to je pro naši zemi velmi smutné. Dnes podrobně popíšu některé šokující nesrovnalosti, zneužívání a podvody, které byly v posledních týdnech odhaleny. Například ve Wisconsinu, kde jsme byli o volební noci na vzestupu jsme nakonec nějakým zázrakem prohráli o 20 000 hlasů. No a já vám zde mohu ukázat, že ve Wisonsinu jsme vedli o hodně. A pak ve 3:42 ráno se stalo toto: (na grafu ukazuje prudký nárůst hlasů). Je to obrovský nárůst hlasů. Většinou pro Bidena. Téměř všichni: Bidenovi. A dodnes se každý snaží přijít na to, jak se to mohlo stát. Od jasného vítězství o hodně hlasů jsem došel k prohře díky málu.

Dále: Po celé zemi, jak zoufalí byli demokraté, vyplňovali hlasovací lístky lidí aniž by věděli, jestli se tito lidé ve volební místnosti objeví. A když se objevili, řekli jim: „Promiňte, ale už jste hlasovali.“ A kromě toho všeho máme tu společnost, která je velmi podezřelá, jmenuje se „Dominion“. Můžete stisknout tlačítko pro trumpa, hlasování jde Bidenovi.

Co je to za systém? Musíme přejít na papír, možná to trvá déle, ale jediným bezpečným systémem je papír, ne tyto systémy, kterým nikdo nerozumí, včetně lidí, kteří je provozují. I když si bohužel myslím, že někteří jim rozumí až příliš dobře. Například v jednom michiganském kraji, který používal systémy Dominion zjistili, že téměř 6000 hlasů bylo nesprávně přepnuto z trumpa na Bidena. Ale to je jen špička ledovce. Jen to, co jsme zachytili, ale kolik jsme toho přehlédli? 96% politických darů společnosti směřovalo demokratům, jak překvapivé. Upřímně řečeno, když se podíváte na to, kdo společnost řídí, kdo ji má na starosti, kdo ji vlastní – tohle my vůbec nevíme.

A zde je další příklad. Tohle je Michigan (ukazuje graf). V 6:31 ráno. Neočekávaně přišel skok v hlasování o 149 772 hlasů. Vyhrávali jsme o hodně. Tahle dávka byla přijata s údivem, nikdo o ní nic nevěděl. Od části, kdy jsem měl vyhrát až po ztrátu v těsném závodě. Je to zkorumpované.

Při nedávném přepočítání v Gergii nekontrolovali podpisy na obálkách. Zjistili jsme, že mnoho hlasujících lidí podepsalo tyto hlasovací lístky nelegálně. Demokraté měli tyto volby zmanipulované už od začátku. Totální katastrofa. Ale přesně tohle jsme chtěli ukázat a doufejme, že to uvidí zejména soudy, nejvyšší soud Spojených států a snad udělá to co je pro naši zemi správné.

Podívejte se na lži, nezákonné činy a chování, kterých se dopustilo mnoho lidí ve snaze ublížit prezidentovi Spojených států. Nejtěžší věcí, kterou musím dělat, je vysvětlovat proč se všem těm lidem nic nestane. Těm, kteří byli přistiženi při špionáži mé kampaně. To se nikdy předtím nestalo a nemělo by se to prezidentu Spojených států stát nikdy.

Jediné co musíte udělat vy je naslouchat a sami se přesvědčit, že důkazy jsou zdrcující. Důkazy podvodů, které jsme shromáždili v posledních týdnech jsou zdrcující. Ve skutečnosti stále existuje spousta času na potvrzení správného vítěze voleb. A to je to za co bojujeme. Se všemi těmi podvody nemůžete nechat jinou osobu, aby vám tyto volby ukradla. Po celé zemi lidé pospolu drží ceduli – STOP okrádání. Je důležité znát problémy s tajným hlasováním.

Pensylvánie, Michigan, Nevada, Gruzie, Arizona a většina ostatních států umožnily komukoli hlas jen poslat a umožnili hlasování i bez předložení jakéhokoli ID (identifikace občana). Hlasovalo se výhradně na systému důvěry, nebyla vyžadována žádná identifikace. Většina Američanů by byla šokovaná kdyby zjistila, že žádný stát v zemi jako podmínku hlasování ve federálních volbách nebude ověřovat občanství. To je národní ostuda. Žádná jiná rozvinutá země neorganizuje volby tímto způsobem. Nejde o činy lidí, kteří chtějí spravedlivé volby, jde o činy lidí, kteří chtějí volby krást, kteří jsou ochotni vytvářet podvody. Tyto volby byly zmanipulované. Nevadí mi pokud volby prohraji, ale chci prohrát ve volbách, které jsou fér.

To co nechci je, že férovost byla americkému lidu ukradena, bojujeme. A už máme důkazy. Je to jasné. Mnoho lidí v médiích a dokonce i soudci to zatím odmítají přijmout: Vědí, kde je pravda. Vědí, kdo vyhrál volby, ale odmítají říci – You´re right.

Přeložila adri

~~~

Zdroj: https://tadesco.org/trump-tohle-muze-byt-ten-nejdulezitejsi-projev-jaky-jsem-kdy-udelal

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.