Martin Koller komentuje zvláštní výrazy JUDr. Petra Vacka (PRO): „Zlo k nám přišlo ze západu!“

Martin Koller – Zlo k nám přišlo ze západu! Reakce na Vackova ostrá slova proti Rusku a východu.Po té co si Martin Koller poslechl tiskovou konferenci strany PRO, nemohl věřit svým uším. Vyjádření prvního místopředsedy Petra Vacka o tom, že k nám z východu přišla jen bída utrpení, drancování a ponižování, přesto naprosto chápe a nediví se. Petr Vacek je v tom dlouhodobě konzistentní.

Petr Vacek před minulými parlamentními volbami, kdy kandidoval za monarchistickou stranu Koruna Česká ve svém medailonku napsal: „Neskromně věřím, že i moje působení zanechalo v mezinárodně právním postavení České republiky významnou stopu. Mimo jiné i v podobě mé účastí na přípravě mezinárodně právních dokumentů a smluv, které pevně ukotvily naší zemi ve struktuře Severoatlantické alianci NATO, nejdůležitější mezinárodní organizaci současného světa.“

Předseda PRO Jindřich Rajchl v reakci omluvil jeho slova, že se jednalo o „nešťastné vyjádření“, ale podle toho, jaké názory, hodnoty a jaké funkce Petr Vacek ve svém profesním životě zastával je všem jasné, že to není jen pouhý „přežblept“. Jindřich Rajchl také zdůraznil, že strana PRO se hlásí k těm tradičním hodnotám západu, ale jaké myslel?

Výtečný faktografický rozbor toho co k nám přišlo z východu a co ze západu od Martina Kollera si v tomto videu nenechte ujít!

~~~

YouTube kanál Paralelně: www.youtube.com/watch?v=D89p2zJWNoQ

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.