Čísla: Plodnost českých žen se po hromadných, vládními zločinci vynucených vakcinacích, řítí dolů. Temné otázky

ČESKO: Plodnost českých žen, tedy očekávaný počet narozených dětí na jednu rodičku, se dramaticky snižuje. Dokládají to čísla ze začátku roku 2023, které od zdravotních pojišťoven získal mediální projekt Mainstream Angeliky Bazalové a Petra Šourka. Materiál, který byl částečně poskytnut i ParlamentnímListům.cz, pracuje s hypotézou, že zlom v plodnosti žen koreluje s obdobím, kdy se ženy v reprodukčním věku začaly očkovat proti covidu-19.

Ženy rodí málo dětí. Realita roku 2023 překonává nejhorší prognózy. Mainstream získal nejnovější, dosud nepublikovaná data od zdravotních pojišťoven.

V roce 2022 v Česku klesl počet narozených dětí o 11 procent. S touto informací přišel letos v březnu ČSÚ. Demografové tehdy uklidňovali veřejnost, že za to může nižší počet žen v reprodukčním věku. Úhrnná plodnost českých žen je prý v průměru pořád stejná a k panice není důvod.

Mainstream ale na základě zákona 106 o svobodném přístupu k informacím získal data od zdravotních pojišťoven, ze kterých vyplývá, že plodnost žen klesá. A to velmi prudce. Dosud nikde nepublikované údaje za rok 2023 (červený sloupec) vyrážejí dech.

plodnost zen 18-49 v letech 2018-2023 podle pojistoven 2

První reakce: Údiv

Strukturu dat navrhla a získaná data pro Mainstream zpracovala matematička Lucia Houfková. Náklady, které si pojišťovny účtují za zpracovaní žádosti, Mainstream hradil z peněz, které získal od laskavých dárců ve veřejné sbírce:

Stojíme o to, aby se rozběhla veřejná diskuse na toto téma, zveřejnujeme proto link na data a metodu výpočtu, pro případné oponenty. „Moje první reakce byla, že údaje ještě nejsou kompletní,“ popisuje Lucia Houfková překvapení, které ji čekalo při prvním pohledu na prudký pokles křivky. Z pojišťoven se nám ale dostalo ujištění, že většina výkonů v daném období by už měla být vykázána a žádné výrazné změny už nečekají.

Úhrnná plodnost českých žen začala klesat v únoru 2022 a jak je vidět z nejnovějších dat, v roce 2023 pokles strmě pokračuje. Že nejde chybu potvrzuje srovnání dat ČPZP s dalšími zdravotními pojišťovnami – OZP a ZP Škoda. I tam vypadá situace podobně:

vyvoj plodnosti zen odhadnute podle pojistoven

„Z dat, která jsme získali, jednoznačně vyplývá, že pokles absolutního počtu dětí nelze vysvětlit pouze demografickými změnami ve věkové struktuře žen, ale musí mít ještě jinou příčinu. Na úhrnnou plodnost totiž počet žen v jednotlivých věkových skupinách nemá vliv,“ říká Lucia Houfková.

Matematik Tomáš Fürst ze sdružení SMIS, jehož členové dlouhodobě kritizují bezhlavé očkování proti covidu, v této souvislosti upozornil na webu infakta, že zlom v plodnosti žen koreluje s obdobím, kdy se ženy v reprodukčním věku začaly očkovat a vyzval, aby se příslušné úřady začaly zabývat možnou souvislostí.

~~~

Zdroj: https://cz24.news/cisla-plodnost-ceskych-zen-se-po-hromadnych-vladnimi-zlocinci-vynucenych-vakcinacich-riti-dolu-temne-otazky

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality odjinud se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.